Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Lagy jen v určitých situacích.

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    Lagy jen v určitých situacích.

    Zdravím, když hraju na Kotelně (konkurenční portál to nedělá) mám stálých 100fps, (ve skutečnosti mi ale připadá že mám max 30-40. protože hra není v žádném případě tak plynulá jak by měla být). Když střílím např. z M4 tak po cca 10 nábojích mám mikro lag a střílení na chvíli přestane dále když server ohlásí "zbývá minuta do začátku hlasování, tak né vždy), ale stává se, že přesně v tom okamžiku mi asi na vteřinu hra zamrzne a pak zase jede jak má. Stejný problém mám i s dokončováním defusu/plantu. Na staré sestavě tento problém nebyl, nový PC včetně monitoru mám asi 3 měsíce a internet mám také stejný. Internet bych vyloučil, protože občas hraju s bráchou daleko náročnější hry, k tomu spolu voláme a nikdy žádný takový problém nenastal. V žádné jiné hře se mi nic takového neděje. Reinstalace CS 1.6 nepomohla a mám originální hru na steamu. Spíše mě napadá jestli mi nechybí nějaký software, jako chtějí starší hry kdy musíte instalovat visual C apod. Ovladače jsou aktualizované skrze GeForce Experience a kontroloval jsem i ovladače klávesnice, myši a síťového adaptéru. Budu rád za nějaké rady/návrhy, Díky.

    Má sestava - Procesor AMD Ryzen, 8+8 vláken, 4GHz, Zen+
    Grafická karta GeForce RTX2070 Super (8GB)
    Operační paměť 16GB (2x8GB), DDR4, 3000MHz
    Systémový disk SSD 500GB, Samsung 970 Evo Plus, NVMe
    Datový disk HDD 2TB
    Zdroj 600W zdroj, 80+ Bronze
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 14-01-21 v 20:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •