Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Lagy jen v určitých situacích.

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    Lagy jen v určitých situacích.

    Zdravím, když hraju na Kotelně (konkurenční portál to nedělá) mám stálých 100fps, (ve skutečnosti mi ale připadá že mám max 30-40. protože hra není v žádném případě tak plynulá jak by měla být). Když střílím např. z M4 tak po cca 10 nábojích mám mikro lag a střílení na chvíli přestane dále když server ohlásí "zbývá minuta do začátku hlasování, tak né vždy), ale stává se, že přesně v tom okamžiku mi asi na vteřinu hra zamrzne a pak zase jede jak má. Stejný problém mám i s dokončováním defusu/plantu. Na staré sestavě tento problém nebyl, nový PC včetně monitoru mám asi 3 měsíce a internet mám také stejný. Internet bych vyloučil, protože občas hraju s bráchou daleko náročnější hry, k tomu spolu voláme a nikdy žádný takový problém nenastal. V žádné jiné hře se mi nic takového neděje. Reinstalace CS 1.6 nepomohla a mám originální hru na steamu. Spíše mě napadá jestli mi nechybí nějaký software, jako chtějí starší hry kdy musíte instalovat visual C apod. Ovladače jsou aktualizované skrze GeForce Experience a kontroloval jsem i ovladače klávesnice, myši a síťového adaptéru. Budu rád za nějaké rady/návrhy, Díky.

    Má sestava - Procesor AMD Ryzen, 8+8 vláken, 4GHz, Zen+
    Grafická karta GeForce RTX2070 Super (8GB)
    Operační paměť 16GB (2x8GB), DDR4, 3000MHz
    Systémový disk SSD 500GB, Samsung 970 Evo Plus, NVMe
    Datový disk HDD 2TB
    Zdroj 600W zdroj, 80+ Bronze
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 14-01-21 v 21:13.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2021
    Umístění
    Topoľčany, Slovakia
    Příspěvky
    2


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Tak odpoveď na túto tému by zaujímala aj mňa pretože mám podobný problém. Ovládače mám aktuálne, stabilných 100FPS ale stále mikro lagy. Na iných serveroch mi to nerobí iba na tých od Kotelny. Rád by som to odstránil no neviem ako. už som skúšal všetko možné od nastavenia grafiky v ovládacom paneli Nvidia až po raty v samotnej hre.

  3. #3


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Odkedy to začalo?
    Spoiler Spoiler:


  4. #4


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Je možný že máš zapnutý VSYNC, ty máš NVIDIA grafiku tak si vypni VSYNC, vsync je pro AMD karty :D

  5. #5


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Citovat Původně založeno DarkMasterCZ Zobrazit příspěvky
    Je možný že máš zapnutý VSYNC, ty máš NVIDIA grafiku tak si vypni VSYNC, vsync je pro AMD karty :D
    To je blbost.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Doslova první věta zní "Zdravím, když hraju na Kotelně (konkurenční portál to nedělá)", každopádně díky za snahu :D.

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126


    Odpověď: Lagy jen v určitých situacích.

    Problém vyřešen vložením následujících příkazů do konzole. Díky.
    Rate 30000
    cl_cmdrate 105
    cl_updaterate 100
    ex_interp 0

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •