Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 26.1. ] svat --> plejerplejer

  1. #1
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    [ archivace 26.1. ] svat --> plejerplejer

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Compact
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'camp'
    [AMXBANS] Delka: '5 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:146200711'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '193.165.236.176'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Cao, zajimalo by me kde bylo nejake upozorneni..
    Plus i kdyby nebylo upozorneni tak mi rekni Plejere kde jsem kempil? Kempeni znamena byt porad na jednom miste. A to jsem pokud ja vim nebyl. :-)

    Pet minut me nezabije ale chci opet a zase vysvetleni.
    Takze kdyz je typek v okne a chodi tam s wipem tak je to dle tebe v poradku. Nebo jsi neunesl to ze jsem za 10 minut hrani udelal lepsi skore jak Ty za celou mapu?

    Diky za odpoved.

    ;whab

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ čekání na admina ] svat --> plejerplejer

    Skore je mi celkem ukradené, jsi mnohem lepší hráč než já a skore máš většinou také lepší. Kempení je styl hry a ne stání na jednom místě. Jen jsi honil fragy abys měl "ludacrious" nehrál jsi capture the flag, přestože jsme měli navrch, kempil jsi a ne poprvé, upozornil jsem tě nepřímo a ty nejsi žádný hlupák "kdybych stál na jednom místě, tak bys mě nedoháněl", na pět minut tě fakt nebudu neustále upozorňovat. Hrej jako člověk a nemáš problém. Týpek s wipem byl i s celým teamem v pressu a přesto nestál na jedné chodbě nebo jednom transportéru tak dlouho jako ty. K dispozici je HLTV, kdokoli se může podívat a jakýkoli admin může posoudit situaci. Víc nemám co dodat. Nebojím se dát ban lepším i horším. Profíky jako ty upozorňovat netřeba, sami ví co mají dělat. Se mnou to neuhádáš, nebojím se. Pěkný den.
    P.S:když jsem na serveru prosazuji Capture the flag, hýbej se bojuj a kraď vlajky. Dobře zapař si zafraguj, ale je li možnost kraď.

    P.P.S:nic víc k tomu psát nebudu, takže až to tu začne být nudné, můžete to locknout...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 15-01-21 v 22:47.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Ale nemůže.

    Dal jsem si práci a vyčasoval hltv ;)

    hltvhttps://filetransfer.io/data-package/nbRRypA9#link

    takže asi takto.

    zabanoval si mě za mu styl hraní že koukám ''furt'' jednu chodbu.. Jestli se Ti na to nechce dívat celé tak jsem ti vyčasoval věci kde jsem stal na tanku za který si mi dal nejspíš i ten baník.

    19:39

    23:24

    24:37

    27:43

    29:05

    31:14

    33:02

    31:18

    39:45

    V těchto časech jsem opravdu stál na tanku, zabil jsem jednoho hráče a vypadnul jsem od tama. To mi nepřipadá jako kempení. Kempení se bere že si tam stoupneš a pomalu se nehneš.
    Furt jsem někam chodil. Byl jsem ají pro vlajku. Ano uznávám né milionkrát ale byl jsem.

    btw týpek v okně s awp nebyl v jedné chodbě ? 35:35 - signa okno awp heal a zase okno 37:07
    2 minuty vcelku dlouhá doba but okay. :)

    nepotřebuju mít v banlistu ban za camp i když jsem necampil. :)

    Proto to tak hrotím. :)

    Dík za dočtení

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Ban v poriadku.
    Polovicu mapy si hral, zvysok si sa zda sa nudil. Aj taki tu hraju, huntit fragy na zjavne slabsich hracov. Za stavu 13:0.
    CG bro.


  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Ban v poriadku.
    Polovicu mapy si hral, zvysok si sa zda sa nudil. Aj taki tu hraju, huntit fragy na zjavne slabsich hracov. Za stavu 13:0.
    CG bro.
    Nudil? Hrál jsem csko po 3 týdnech. Nevěděl jsem jestli něco trefím, nepouštěl jsem se do větších flightu.
    Ban v pořádku? Kde jsem tam kempil ty kopyto? Díval ses na to vůbec? Polovina AT neví co je kemp. Bože můj.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Má cenu stahovat 45 minutové HLTV kvůli 5ti minutovém banu, na kterém se shodli 2 admini? Mě se tedy do toho moc nechce abych pravdu řekl
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Má cenu stahovat 45 minutové HLTV kvůli 5ti minutovém banu, na kterém se shodli 2 admini? Mě se tedy do toho moc nechce abych pravdu řekl
    Neshodli se dva admini, pouze jeden. Jelikož ten druhý byl banující admin.
    Ale ano, rád bych viděl nebo věděl názory ostatních, protože jestli chcou tohle banovat tak tady budete odemně mít jenom bany za camp. A nezajímá mě to jestli jsou to bany 5 nebo 10 minutové. :)

  8. #8

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Je to funny mod, takže by si mohl být trochu akčnější. Za mě to je ok, 5 minut nic není a čistý rejstřík potřebuješ stejně jen k žádosti o práva, kde by takový ban nehrál roli.
    buy ₿

  9. #9

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] svat --> plejerplejer

    Na pěti minutový ban to tu leží hodně dlouhou dobu. Ban už samozřejmě dávno vypršel, takže žádost o unban jako taková je již v podstatě vyřešená a podstata threadu spočívá spíše jako stížnost na neoprávněně daný ban, jinými slovy stížnost na způsob jednání banujícího admina. Do nekonečna to tu ležet nemůže a jak jde asi vidět, moc adminů se do toho nehrne a když už jo, tak vyjádří svou podporu na stranu banujícího admina. Další možné příspěvky by pravděpodobně byly ve stejném duchu. Změním status žádosti na vyřešenou a dám tady datum archivace na 26.1. Do té doby má kterýkoliv admin možnost vyjádřit a zvrátit celý momentální průběh žádosti. Pokud se tak nestane, tak v určeném datu téma uzavřu a přesunu do archívu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •