Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Dust2 only --> Wallhack

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Dust2 only --> Wallhack

    hráče jsem hlásil přes /cheater

    nick: mmmmmmmmm

    HLTV demo : http://csko.cz/dema?UPD=beS3KgtH

    časy:

    8:33 - short dá mi hlavu a nevidí mě (alespon já tam nic nevidím 1/4 zpomalení)
    9:38 - stejná situace

    později jsem to na hráče opakovaně zkusil, ale už nejspíš odhalil mé úmysly
    Naposledy upraveno Musik; 24-01-21 v 11:02. Důvod: doplneni nicku

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust 2 only --> Wallhack

    clr

    hrac Ta nevidel, ale ak ma nastavene zobrazenie nicku do stredu mohlo mu to na malu stoninu ukazat Tvoju pozicku. Wipom cez stenu HS isty kill. Inak ziadny naznak whcka. mmm je skalny hrac na d2.
    Naposledy upraveno piratjo; 24-01-21 v 09:53.


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust 2 only --> Wallhack

    V tom druhem pripade se tam teda ne zrovna presvedcive znova crossem vrati, to se me osobne teda ciste nezda (a jeste tak dlouho ceka nez se tam doplazim), mimochodem spousta hracu, o kterych jste si aspon nekteri z adminu mysleli ze jsou clear se i me povedlo nachytat pri cheatingu, viz takovy defqon a tez tu hral nejspis roky...
    Naposledy upraveno Musik; 24-01-21 v 10:57.

  4. #4

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Nikdo nepochybuje o tvém cheathuntingu ale v případě žádosti o UB by bylo málo důkazů.
    buy ₿

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Tak asi vyřešeno no, mě by zajímala reakce hráče na ty 2 časy( jak by je obhajoval). Pokud nemá nějaké speciální skiny nebo nějakou úpravu, vidět mě nemohl. Jedině způsobem jak popsal pirát, což mi zase příjde jako využívání bugu , o kterém jsem teda netušil. :)

  6. #6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Chtěl by se na to ještě nějaký admin podívat? Pokud ne, případ se uzavře jako nedostatečný k zabanování.

  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení do 30.1. ] Dust2 only --> Wallhack

    Na deme/HLTV často všetko vyzerá inak ako priamo na serveri ale u týchto dvoch časov čo tu dal Musik na HLTV nie je ani pri jednom vidieť kúsok hlavy alebo časť postavy. A hlavne ten druhý čas je divný, keďže mieril dole a zrazu z ničoho nič to strhol nahor a zabil ho. Ale jeden čas na ban nestačí. Bohužiaľ hráč sa od nahlásenia (23.1.) už nenapojil. A to čo píše pirát je blbosť lebo to platí len u spoluhráčov. Uzavrel by som to nateraz a skúsil ho prípadne niekedy opäť natočiť, ak sa znovu napojí.

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení do 30.1. ] Dust2 only --> Wallhack

    Pokud daný hráč využívá WH, tak už s ním umí nejspíš velmi dobře hrát (a bude se mu do budoucna velmi špatně prokazovat). To, co jsem zde hodil, jsou dle mého dva 100% WH časy, které logicky může obhájit právě jenom podezřelý hráč. Kotelna má pravidla 3 časů, no bohužel(bohudík?) možná si to hráč uvědomil a v tu chvíli už neudělal žádný další podezřelý kill (dál jsem demo neprocházel). Jak jsem již zmiňoval v předchozím příspěvku a potvrzuje to i Pelargos, druhý čas dokazuje, že hráč nevidí žádný nick a střílí najistotu (v tom čase on něco na tom shortu vidět musel, i přesto, že mířil naprosto jinam). To je ode mě vše :)

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ demo k posouzení do 30.1. ] Dust2 only --> Wallhack

    Myslím, že e už zde nikdo nevyjádří další. Víceméně se napsalo, že je demo nedostatečné. 3 aim admini, kteří jsou aktivní se vyjádřili, že nejsou pro BAN, tak se to může uzavřít a popřípadě, jak psal Pelargos, zkus natočit více materiálu, pokud si opravdu myslíš, že hráč něco má.

    Uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •