Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Citovat Původně založeno Celenka Zobrazit příspěvky
    Vůbec, proč tu necháváte hrát děti pod 16 let? Pak se nedivte neustálému spamu a zbytečných thread.
    lol
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Dobře

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Citovat Původně založeno Celenka Zobrazit příspěvky
    Vůbec, proč tu necháváte hrát děti pod 16 let?
    protože by jinak obsazenost jailbreaku a zombie serverů klesla na 1% z nynější hodnoty hehehe

  4. #19

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Jsem si ani nevšim, že je tu na mě stížnost :-D Myslím, že jsem tu jeden z "nejhodnějších" adminů a můžeš být docela rád, že si narazil právě na mě... za to, cos tam předváděl by ti leckdo dal i ban. Jinak mi můžeš věřit, že debatovat s hráčema o tom, co je a není idiot rozhodně nebudu. A poslední, co bych k tomu řekl, je to, že nevím, kde všichni stále berou pocit, že jako admin na serveru musím slyšet úplně každý slovíčko, co kdo řekl a vidět úplně všecičko, co kdo udělal. Já trestám pouze to, čím jsem si jist, že se událo a rozhodně ne na základě toho, že mi to někdo píše.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele Celenka
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    RpR
    Příspěvky
    200

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Citovat Původně založeno Karl0s Zobrazit příspěvky
    protože by jinak obsazenost jailbreaku a zombie serverů klesla na 1% z nynější hodnoty hehehe
    Dobře, tak pod 10 co ještě neumí ani pořádně mluvit a psát.
    Lidská blbost je nekonečná.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Citovat Původně založeno STERAC NA PONORCE Zobrazit příspěvky
    Jsem si ani nevšim, že je tu na mě stížnost :-D Myslím, že jsem tu jeden z "nejhodnějších" adminů a můžeš být docela rád, že si narazil právě na mě... za to, cos tam předváděl by ti leckdo dal i ban. Jinak mi můžeš věřit, že debatovat s hráčema o tom, co je a není idiot rozhodně nebudu. A poslední, co bych k tomu řekl, je to, že nevím, kde všichni stále berou pocit, že jako admin na serveru musím slyšet úplně každý slovíčko, co kdo řekl a vidět úplně všecičko, co kdo udělal. Já trestám pouze to, čím jsem si jist, že se událo a rozhodně ne na základě toho, že mi to někdo píše.
    Ano souhlasím,ne-li nejhodnější(vlastní zkušenost)s tím kickem to tahat na fórko nevim nevim..Jinak pinokio už jen počet ,,tdownů´´u tvého postu vyjadřuje to co tu už ostatní napsali..Konečný verdikt:buď rád že ne ban a hraj dál..

  7. #22

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    kdyby neco dostal sem Banán jo a né kick jasný!!!! jo a Bhoper sry ja si nevšiml že je to skopírované ja si nepřečetl co bylo pod tim omlouvám se ti
    Naposledy upraveno Pinokio :D; 22-05-12 v 16:03.

  8. #23
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Dotaz-NADRŽOVÁNÍ

    Citovat Původně založeno STERAC NA PONORCE Zobrazit příspěvky
    Jsem si ani nevšim, že je tu na mě stížnost :-D Myslím, že jsem tu jeden z "nejhodnějších" adminů a můžeš být docela rád, že si narazil právě na mě... za to, cos tam předváděl by ti leckdo dal i ban. Jinak mi můžeš věřit, že debatovat s hráčema o tom, co je a není idiot rozhodně nebudu. A poslední, co bych k tomu řekl, je to, že nevím, kde všichni stále berou pocit, že jako admin na serveru musím slyšet úplně každý slovíčko, co kdo řekl a vidět úplně všecičko, co kdo udělal. Já trestám pouze to, čím jsem si jist, že se událo a rozhodně ne na základě toho, že mi to někdo píše.
    Asi preto, že to dal do sekcie Dotazy. Šikula no.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •