Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: TTT --> Stížnost na admina stupo

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    TTT --> Stížnost na admina stupo

    Ahoj jenom jsem chtěl dát oznámení o tom že hráč stupo který by se mněl vykašlat nato hrát cs 1.6 trouble in terrorist town a je to jen a pouze moje oznameni,
    protože ty jeho bany jsou směšné a jen o tom kdo se mu líbí a myslím si že jsem déle jak on. A teď k tomu banu, nevim proč mi ho dal asi protože měl málo steroidu nebo nvm, ale jenom jsem chtěl v pohodě hrát counter in terrorist town, tak se mi rozhodl dát ban za věc kterou doteď nechápu ale asi je to v pohodě. Stejně držím palce ať se vede dál v cs1.6 :D s pozdravem btw není to jak to bylo dříve ale i tak omlouvám za nic oproti ostatním co tu zde udělali :D

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Skúsim rozobrať po častiach to, čo si tu napísal.

    Máš pravdu, k 1.6tke som sa dostal okolo roku 2004, takže Vážne by som sa na to už mal vykašľať. Práva mám krátko a rozdal som cca 90 banov. Prosím ťa, buď konkrétny a vypíš mi tu presné nicky a dôvody, ktoré bany sú podľa teba smiešné, aby som vedel, k čomu sa mám vyjadriť. Po rozdaní BANov je toto prvá sťažnosť na mňa (Milčik sa sám priznal, že randomoval) a až potom môžeme o tom diskutovať. Dlhšie si tu určite, ja hrám na kotolni len dva a pol roka, to ale neznamená, že nemôžeš dostať BAN, ak sa správaš dementne.

    A teraz sa vyjadrím k Tvojmu banu. Za prvé, server sa volá Trouble in Terorrists a na tomto serveri si myslím, že hrám dlhšie ako ty (resp. strávil som tam posledné dva roky hrania). Ban si dostal za svoje správanie. Na TTT móde ťa stretávam posledný týždeň, chodíš tam často s hráčom Todo Shodoroki (fakt sa mi nechce hľadať presný jeho nick) a neustále spamujete voice, nadávate a urážate hráčov. V strede tohto alebo minulého týždňa sme boli na serveri asi šiesti hráči (mapa westwood), kde ste dokonca neustále kazili hru hitovaním sa páčidlami, kde som to prekusol, aby na serveri niekto ostal. Netuším, na aké serveri chodíš, ale TTT nie je fun mód, kde ti budú nejakí admini toto správanie tolerovať. Mohli sme to mať za sebou už skôr, pretože tvoje správanie je neustále rovnaké, porušuješ pravidlá hitovaním (randomovaním a pod.). Tento BAN som ti už dať musel a ver mi, že ak by som ti ho nedal dnes, dám ti ho zajtra, alebo kedy sa najskôr pripojíš.

    Mňa po pravde nezaujíma, že tu hráš 12 rokov, mňa po pravde nezaujíma, že si nikdy nedostal BAN. Ak sa budeš na serveri takto správať, keď tam budem ja a do kedy budem mať práva, budem ťa banovať neustále. Keďže na TTT chodí menej a menej ľudí, snažím sa najprv kickovať, upozorňovať a až potom banovať, aby vôbec niekto na serveri hral, čo už ma niektorí hráči a aj admini zdrbali, prečo dávam také krátke bany.

    Som rád, že držíš palce TTT módu, ja sa snažím, aby som tam dotiahol hráčov, čo posledný týždeň tento server zažíva rekordy napojených hráčov. Nie ale každý hráč je prínosom pre tento mód a pre mňa ty s tvojím správaním prínosom zatiaľ nie si. Zmeň svoje správanie a rád ťa tam uvidím. Dovtedy si ale rozumieť my dvaja nebudeme.
    Naposledy upraveno stupo; 28-01-21 v 22:33.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Takže chlapče předběžně jsem si to přečetl a to co jsi tu napsal tak je vlemi, ale opravdu vlemi k smíchu protože s tím hráčem který označuješ jsem sice mluvil přiznávám, ale v tom měřítku který popisuješ je směšné že jsem s ním mluvil.
    A teď chtěl bych aby ses vyjádřil pouze ke mě a ne k jiným hráčům, protože mi to příjde více spravedlivé a hlavně to že jsem chodil po mapě a hitoval hráče páčidlem protože to jsem nedělal více než rok neboť k tomu nebyl smysl jestli se mýlim zkus mě přesvedčit ale asi těžko, takže bych ti radil se vůdči mě uklidnit než se zamířim nato jak pochybně a směšně adminuješ.
    S pozdravem F:O:X.
    BTW: opravdu nemyslím nic extra vážně ale když mě jednou za čas baví mod a nějaký aktivní admin mě začne banovat len tak tak to nasere a proto prosím trošku uznání :)

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    A chtěl bych jenom dodat to že za poslední dobu co znám tento server tak musím uznat že jsi k tomuto dobře přiřazený admin který plní dobře své povinnosti, až na některé tedy ovšem. : btw tento server znám od začátku :)

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Tak teda ešte raz. Chlapec by som ťa v tejto žiadosti asi kľudne mohol oslovovať ja, ale to nie je predmetom tejto správy, i keď si ma už párkrát urazil. Kľudne si môžeš z môjho prvého príspevku vymazať jeho nick, no všetko ostatné, čo som napísal, platí. Jedinú vec, čo si mi vytkol teda bolo hitovanie páčidlom a vôbec si nevyvrátil tvoje spamovanie voicu, nadávanie a randomovanie. Ak si už vytvoril topic v sekcii sťažnosti a nie v sekcii žiadosť o UB, máš plný priestor sa na mňa sťažovať. Celý tento topic je len a len pre teba. Takže ešte raz ťa vyzývam, napíš mi prosím ťa konkrétne, ako pochybne a smiešne adminujem, a taktiež mi prosím ťa napíš, znova konkrétne, aké BANy som rozdal, ktoré podľa teba neboli správne. Pozrel som si svoju históriu BANov a keďže na server chodíš tak maximálne 10 dní, tak som za posledných 10 dní rozdal 18 BANov, ak nerátam teba, a taktiež, z celej mojej histórie som rozdal 5 BANov za demenciu. Takže, ako dementne si sa musel na tom serveri správať, ak si dostal tento dôvod? Ak si aj nedajbože počul o mojich predchádzajúcich BANoch a myslíš si, že som pochybil, buď konkrétny, pretože stále si tu nenapísal nič konkrétne a potom sa o tom môžeme baviť.

    Celé mi to pripadá tak, že utrpelo tvoje veľké EGO, že ti niekto dal BAN na portáli, kde hrávaš evidentne dlho, no vo svojom prvom príspevku, čo som napísal, si plne stojím a budem to riešiť tak, ako som to napísal. Buď sa z tohto BANu poučíš (po tvojich vyjadreniach si myslím, že to tak ale nebude, no snáď sa budem mýliť), alebo si kľudne vytváraj neustále sťažnosti. Ver mi, že nabudúce si tu pre teba prichystám aj demo.

    E: poprosím neuzatvárať túto sťažnosť, kým hráč F:O:X nenapíše konkrétne príklady na to, k čomu sa nepriamo vyjadroval na moju adresu vo svojích príspevkoch.
    Naposledy upraveno stupo; 29-01-21 v 08:34.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Asi jsi špatně pochopil jak jsem myslel tu situaci s bany, chtěl jsem říct pouze že můj ban je směšný, zbytečný a určitě jsem nemyslel tvé ostatní bany. Mé ego je v pohodě, ale jen mě naštvalo to že jsem dostal ban za věc, která se rozhodně banem řešit nemusela. Takže ban už uběhl, stížnost jsem napsal tak snad to mělo nějakou cenu. To je asi vše můžete to uzavřít.
    S pozdravem F:O:X.

  7. #7

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Nesouhlasím s tím, že TTT není fun mód. Odlišnost od klasických střílecích serverů je značná, takže bych ho zařadil do stejné škatulky jako je JB. Což znamená, že poněkud pro někoho otravnější pokec bych toleroval. Pokud byl udělen ban i z důvodů porušování klasických pravidel módu (v tomhle případě zmínění random hitování), tak je na místě přestupek řešit dle klasicky stanovených standartů. Pokud za to normální hráči dostávají bany, smrdělo by to trošku papalášstvím to tolerovat u dlouhodobého hráče. Autor stížnosti sám navrhuje, aby se téma uzavřelo, tedy případ nechce dal řešit a pravděpodobně se spokojí s tím, že mu v banlistu tento ban zůstane. Myslím si, že tedy není zapotřebí to tu nechávat otevřené, tak téma uzavírám. Kontaktuji ještě Samca, zda by se k tomu jako náborář nechtěl vyjádřit. Jinak se vlákno pak přesune do archívu.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Upřímně se mi nezdá, že toto je klasická stížnost na admina. Stupo jasně napsal proč hráči dal ban - zkrátka porušil pravidla. Ban byl udělen jako standart pouze na 3h. Jediné co třeba mohl stupo udělat, tak napsat normální důvod. Jako Samco se klidně vyjádřit může, ale jsou občas některé stížnosti - jako tato, kde ani není potřeba náboráře, protože z mého pohledu admin se nedopustil žádného přestupku.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] TTT --> Stížnost na admina stupo

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Upřímně se mi nezdá, že toto je klasická stížnost na admina. Stupo jasně napsal proč hráči dal ban - zkrátka porušil pravidla. Ban byl udělen jako standart pouze na 3h. Jediné co třeba mohl stupo udělat, tak napsat normální důvod. Jako Samco se klidně vyjádřit může, ale jsou občas některé stížnosti - jako tato, kde ani není potřeba náboráře, protože z mého pohledu admin se nedopustil žádného přestupku.
    Toto by sa skôr dalo definovať ako klasická žiadosť o unban. Asi to potom môžeme presunúť do príslušnej sekcie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •