Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 48

Téma: [ archivace 9.2. ] Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    [ archivace 9.2. ] Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom

    Dobrý deň,
    asi ste si všimli že v poslednej dobe som dostal kopec banov, správam sa ako decko a úmyselne zo seba robím idiota. Chcem vám povedať že viem byť aj asertívny a mám sebareflexiu. Preto som sa rozhodol v bodoch vypísať prečo som sa takto rozhodol správať:

    1. Odignorované posty

    Na fóru mám kopec príspevkov ku ktorým sa mi buď nikto nevyjadril, nedostal som jasnú odpoveď alebo boli locknuté predtým ako boli vyriešené. Začal som to brať tak že táto komunita nemá záujem o problémy hráčov a ich riešenie a stratil som motiváciu k tomu aby som zlepšoval hru a pomáhal komunite a tým pádom som sa rozhodol robiť opak.

    Každopádne prikladám zoznam mojich postov ktoré dostali takéto zaobchádzanie a budem veľmi rád ak tam konečne dostanem poriadnu odpoveď:

    https://csko.cz/forum/showthread.php...%EDli%9A-skoro
    https://csko.cz/forum/showthread.php...69%3Bn%E9-demo
    https://csko.cz/forum/showthread.php?71317-Jailbreak
    https://csko.cz/forum/showthread.php...a-vylep%9Aenie
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l%E9m-s-textom
    https://csko.cz/forum/showthread.php?71013-60-tick
    https://csko.cz/forum/showthread.php...23269%3B%EDtko - tu som nedostal vysvetlenie to prečo nebolo odstránené

    2. AT a klamstvá

    Toto je asi najväčší dôvod prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom. Prečo keď si zo srandy zmením nick tak musím byť označený za najväčšieho provokatéra? Prečo sú veci ktoré by mali byť brané s nadhľadom brané ako porušenie pravidiel? Denne si hráči menia nicky podobné niekomu a nikomu to nevadí. A vysvetlite mi ako môžete brať do AT ľudí ktorí mi na steam alebo na fórum nadávajú že niesom normálny a že si mám ísť s kamarátom navzájom pofajčiť? Myslel som si že admini sú tu od toho aby hráčom pomáhali a nie ich banovať za somariny a vysmievať ich. Je to ako keby som šiel do reštaurácie, rozbil šálku a čašník by mi povedal že som neschopný k****. A tiež ako môže mať práva niekto kto obťažoval dievča ktoré má menej ako 15 rokov? Neviem čo je na tom pravdy ale ak je to pravda tak toto je na väzenie a nie ešte aby takýto človek mal práva. Tým narážam na tento príspevok: https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post559782. Viem že aj admini sú len ľudia ale keď niekto robí problémy, každému bezdôvodne nadáva tak prečo to robia aj admini? Tým pádom sa posúvate na takú istú úroveň ako tí hráči a nemali by byť považovaný za vyspelých ľudí a už vôbec by nemali mať práva. Navrhujem aby sa admini správali asertívne aj keď sem príde niekto len s tým úmyslom aby len naštval čo najviac hráčov.

    “Nicméně to neznamená, že admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí.“ - toto je asi najväčšie klamstvo na fóru. Veľa krát som videl, že admin dal niekomu prestrelený ban, bol k hráčovi arogantný a správal sa ako pán serveru. Túto vetu som tu na fóru raz riešil a jediná odpoveď ktorú som dostal bola tá, že som citoval náborára, ktorý na jailbreaku nebol od dôb založenia kotelny. Znamená to že sa ten post nedá editnúť alebo že to už neplatí? Táto odpoveď mi dala viac otázok ako odpovedí.

    A toto ma presvedčilo o tom že AT je dosť nezorganizovaný a veci za ktoré by dostal hráč ban tak adminovi prejdú bez následkov. Toto ma najviac motivovalo k tomu aby som úmyselne porušoval pravidlá.

    3. Kotel nemá nikdy čas

    Okej, pochopím že niekto nemá čas robiť zmeny na fóru a v hre. Ale keď problém pretrváva už rok a jediná odpoveď ktorú dostanem je že na to nieje čas tak to už ma presviedča v to že ten čas existuje ale nikto ten problém nechce riešiť. A tiež robí zmeny ktoré nikto nechcel napr. zmena boxu pri PP.

    4. Admin a hráč roku 2020
    Dať medailu tomu, kto bol najlepším hráčom za rok 2020 je naozaj dobrý nápad. Ale nepáči sa mi ako je tá súťaž zorganizovaná. Príde mi to skôr ako súťaž o najväčšieho idiota kotelny a nie najlepšieho. Ak to chápem správne tak mám dať hlas tomu, kto toho najviac spravil pre komunitu. Ale väčšina uživateľov tam dáva hlasy tým, s ktorými majú najlepšie vzťahy alebo ich dávajú tým ktorí tu robia problémy a dostávajú hlasy len preto aby si z neho spravili ešte väčšiu srandu (aj keď teraz si trochu protirečím lebo hráčov som tiež vyberal na základe toho, koho mám rád). Chcel by som vysvetlenie či sa hlasuje o toho, kto je v komunite najobľúbenejší alebo o toho, kto pre komunitu toho najviac priniesol.

    Ak si to celé dočítal až sem tak ti gratulujem. Ak si ešte na niečo spomeniem tak editnem.

  2. #2

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    1. Na forku sú desiatky odignorovaných postov, či nejako dôležitých, či nie, kvôli tomu je pekná blbosť úmyselne kaziť hru ale tvoj názor
    2. Menia si nicky zvyčajne kamaráti ktorý si to povolia medzi sebou, nie že uvidíš pár ľudí ktorý majú zmenené nicky tak to spravíš hneď, bez opýtania, ale tvoj názor
    3. Kotel dolaďuje VPN proti obchadzačom, vlastné csko, XY ďalších veci dôležitejších vecí, ako úprava boxu na jb, o ktorú si hráči písali, nech oživia PP menu, vyhovel, ale tvoj názor
    4. Zbytočné komentovať


  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    4. Zbytočné komentovať
    Všetko zbytočné komentovať

    A toto ma presvedčilo o tom že AT je dosť nezorganizovaný a veci za ktoré by dostal hráč ban tak adminovi prejdú bez následkov. Toto ma najviac motivovalo k tomu aby som úmyselne porušoval pravidlá.
    Segin

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Ahoj inlove a ďakujem za odpoveď.

    1. Mal by sa do každej sekcie založiť archív tak ako je to pri sťažnostiach. Admini by mu odpísali a čakali kým sa hráč vyjadrí a keby sa nevyjadril tak by to bolo locknuté a hodené do archívu.
    2. Od toho tu slúži rezervácia nicku. Ak je rezervovaný nick napr. “InLoveSvK“ tak by som si mohol bez následkov zmeniť trebárs na: inlavsvk. Príde mi prehnané ak za takúto somarinu dostane niekto ban
    3. Ale niekto predloží pekný návrh a v 90% prípadoch dostane odpoveď takú že: Na to nieje čas. Alebo: Je to zbytočné riešiť. To vidieť napríklad v diskusií o pravidlách pri JB anarchy. Dohadujeme sa už od Júla 2020 ale bez žiadnej odpovede od kotla.
    4. Toto je už najmenší problém zo všetkých 4. Len mi to napadlo sem pridať nech sa hráči zamyslia nad svojimi hlasmi.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Re: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Všetko zbytočné komentovať


    Segin
    Tak prečo komentuješ tento príspevok? Čo si myslel tým slovom?

  6. #6

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Celý tento thread je zbytočný pretože šíriš len nenávisť.
    Spoiler Spoiler:


  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Je piatoček a ja som na home office = najvhodnejší čas zaoberať sa nepodstatnými vtákovinami a ešte si za to nechávať platiť pekné peniaze. Tož poďme na to.

    asi ste si všimli že v poslednej dobe som dostal kopec banov, správam sa ako decko a úmyselne zo seba robím idiota. Chcem vám povedať že viem byť aj asertívny a mám sebareflexiu. Preto som sa rozhodol v bodoch vypísať prečo som sa takto rozhodol správať:
    Robiť zo seba idiota je úplne legitímna taktika, ale holt treba rátať s tým, že niektorí ľudia ťa za idiota potom skutočne považovať budú a je jedno, či sa budeš snažiť odôvodňovať to "vyšším princípom", alebo vysadením liekov na hlavu. Mal som podobné myšlienky (keď som mal 15-17), ale naučil som sa, že trolovať má zmysel iba čisto pre vlastné potešenie a netreba si nahovárať, že tým niečomu skutočne napomáhaš. Keep trollin', ale so cťou a bez fňukania.

    1. Odignorované posty
    Táto sekcia priam kričí preceňovaním vlastného významu a dôležitosti. Ty si vážne myslíš, že na portál v poslednej fázi životnosti príde nejaký náhodný B3N z ulice, čo tu je dva dni s cestou a všetkým vyrazí dych svojim revolučným nápadom založenia Archívu v random sekcii fóra? Nehovoriac o tom, že väčšina linkovaných dotazov je natoľko špecifických a obskurných, že je len malá šanca, aby sa to dostalo k niekomu, kto by ti vedel poradiť (sekanie dema a pod). A potom sú tu návrhy, s ktorými by teoreticky vedela pohnúť buď úzka skupina aktívnych moderátorov, prípadne len samotný Kotel, ktorý - za á, nerieši rádovo dôležitejšie záležitosti (o tom neskôr), za bé - neexistuje dôvod, prečo by musel konať na základe jedného jediného podnetu od irelevantného hráča, za ktorý sa nikto iný nepostavil. Zruší na tvoj popud songy na servery a zajtra založí thread jouda123 a bude ich požadovať späť, to má potom tiež založiť emo cry thread, ako ho všetci chudáka ignorujú? Dosť chabá výhovorka pre kokotské správanie.

    2. AT a klamstvá
    Čo sa týka dvojitého metra v určitých prípadoch s tým súhasím, ako som už mnohokrát písal. Ale opäť musím zopakovať - keď chceš byť provokatér a troll, musíš znášať dôsledky. Play stupid games, win stupid prizes. Keď som nedávno išiel na server s otočenou swastikou, ban som očakával a v žiadosti o UB som sa dobre bavil. To je riziko povolania. A porovnanie s čašníkom dosť kríva, skús sa zamyslieť nad motiváciou človeka čo ide robiť čašníka vs. nad motiváciou admina na CS portáli, určite prídeš minimálne na jeden veľký rozdiel.

    3. Kotel nemá nikdy čas
    Nemá a nebude mať, deal with it. Alebo možno bude a možno potom spraví niečo úplne iné ako by si chcel, deal with it again. Toto je večná téma a nebudem sa opakovať, preto ťa len odkážem na tento príspevok.

    4. Admin a hráč roku 2020
    Ľudia nehlasujú racionálne, ale na základe osobných sympatií a čerstvejšie udalosti majú neúmerne vysoký vplyv na ich rozhodovanie oproti dávnejším => gratulujem, objavil si teplú vodu, vôbec sa to nedeje pri každých demokratických voľbách ever. A čo s tým chceš robiť? Zasadne komisia a bude posudzovať každý hlas, či vyšiel zo srdiečka alebo z mozgu pomocou psychotestov? Budeme merať každému hlasujúcemu IQ? Naprogramujeme unbiased AI, ktorá to rozhodne za nás? Skús tento problém vyriešiť a hneď zajtra píšem do Švédska kolkovanú žiadosť o tvoju nomináciu na Nobelovu cenu za mier a prosperitu, ktorú svetu týmto činom prinesieš. Dovtedy sa o tom nemá zmysel baviť.

    Koniec môjho dlhého a filozofického postu, posielam ďalšie koťátko v krabici.

    Naposledy upraveno aviatik; 29-01-21 v 11:45. Důvod: typo

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Celý tento thread je zbytočný pretože šíriš len nenávisť.
    Nejde o to aby som tu šíril len nenávisť, ale aby som vysvetlil prečo robím to čo robím a aby som upozornil na problémy ktoré nikto nerieši.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Celý tento thread je zbytočný pretože šíriš len nenávisť.
    True
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Napíšeš, že zo seba naschvál robíš provokatéra a potom plačeš, prečo ťa admini berú ako provokatéra.?? :D
    Ale Aviatik to to napísal pekne. Hihi

  11. #11

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    No mně je zle.. Víš, že problémový hráč působí na serverech jinak, než se v přítomnosti admina bugnout z cely a dostat ban na 3 hodiny? :D

    1. Většina tvých navrhů/poznámek se týká něčeho, co vadí tobě. Lépe řečeno - něčeho, co se děje tobě. Denně se vyskytne v chatboxu nebo v příspěvkách x dotazů, kde se ať už admini či hráči snaží pomoci a najít konstruktivní řešení. Potřeba si uvědomit, že nejen svět, ale ani herní portál, se okolo tebe netočí.

    2. Pokud v tobě leží furt kopírování nicku admina/spešla, tak je mi tě líto. Zkusím ti sem dát napůl matematickou, napůl odpověď pro zvláštní školu:
    Nick Admina + Admin kopíruje nick admin + Admin, jehož nick je kopírován, souhlasí = vše v pořádku
    Hráč kopíruje nick spešla + spešl několikrát upozorní, že tak činit nemá + hráč nadále provokativně nick používá = seš prostě za dementa
    Admin není nedotknutelná pozice, nechápu, z jakýho důvodu máte poslední dobou neustálou potřebu tuhle větu vytahovat. Stačí nahrát demo s nevhodným chováním, případně screen obrazovky, nebo výňatek z chtlg a stížnost bude seriózně řešena. Tvoje posty typu "čafko, tamten admin zlobí" prostě nikdo řešit nebude.

    3. Kotel teď řeší důležitější věci, než že ti vadí songy na konci kola

    4. admin a hráč roku nejde zorganizovat lépe, aby se do hlasování zapojilo hodně lidi a zároveň nebylo zmanipulovaný "internetovým přátelstvím". Letos to Grakon vychytal aspoň tak, že se do hlasování nemůže zapojit např. úplně každý a že admini, kterým se nahodil admin (nebo vrátil) koncem roku 2020, šanci nemají.

    Podtrženo sečteno, nic neříkající body, kdy tu vlastně jen brečíš o tom, že ti někdo vzal hračku, nebo že se nevyřešily tvoje problémy ohledně songů na konci kola.
    Měl sem podezření, že seš retard, sem rád, že si mě v tom utvrdil.

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Přečteno a smeteno ze stolu. Další prosím.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Re: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický po

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Tak prečo komentuješ tento príspevok? Čo si myslel tým slovom?
    Nič len sa smejem ako mrháš časom nad vypisovaním hovadín prečo robia zle v 20 ročnej hre:D
    Zamysli sa , robíš tu zle adminom , ľutuješ sa, že ti nikto neodpovedá na thready,keby som admin radšej ti dám permu ako znášať tieto veci



    Celý tento thread je zbytočný pretože šíriš len nenávisť.
    jo

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele H3RD#
    Datum registrace
    Jul 2019
    Umístění
    Mars
    Příspěvky
    60

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    fňuk fňuk, locknite mu to nech ma radosť

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Řešíte sračky. S tím že kotel nemá většinou čas (i když za to nemůže, ne každej sedí na zadku u kompu 24/7) a že většina lidí v A-Teamu jsou arogantní hňupové sice souhlasím, ale myslím si že svůj čas si do tohohle postu obětoval úplně zbytečně vzhledem k tomu, že nemáš spešla/admina, takže tě tu nikdo nebude brát vážně ať se budeš snažit jak chceš, bohužel. Ačkoliv komunita je na tomhle portálu fajn, jeho vedení stojí za hovno, vzhledem k tomu, že všichni admini co měli trojciferné IQ, tak odešli už před dlouhou dobou.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •