Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 48

Téma: [ archivace 9.2. ] Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom

  1. #16

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    To je všeobecně známá věc, že se hlasuje ne podle skutečné užitečnosti, ale podle osobních sympatií. Taky mě to štve, ale nic s tím neudělám. Lidi to tak prostě chcou. Výsledkem je to, že se člověk může snažit jak chce, ale nakonec vyhraje osoba, která je nevíce vidět a který vyhrála několikrát po sobě. Vedl jsem v AF diskuzi s adminy před založením soutěže a snažil jsem si ji vyšperkovat tak, aby to letos bylo jiné. Navrhnul jsem, aby nebylo možné hlasovat pro lidi, kteři vyhráli minule, aby dostali šanci jiní, ale na to jsem dostal negativní ohlasy. Plus jsem zapomněl dodat pravidlo, aby mohli hlasovat lidi jen s určitým počtem příspěvků, protože takhle teď hlasují neaktivní účty založené z roků minulých jen kvůli předchozím soutěžím.

  2. #17

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Je to ako keby som šiel do reštaurácie, rozbil šálku a čašník by mi povedal že som neschopný k****.
    Jestli bereš adminy na serveru jako svoje číšníky, tak k**** skutečně jsi.
    buy ₿

  3. #18

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To je všeobecně známá věc, že se hlasuje ne podle skutečné užitečnosti, ale podle osobních sympatií. Taky mě to štve, ale nic s tím neudělám. Lidi to tak prostě chcou. Výsledkem je to, že se člověk může snažit jak chce, ale nakonec vyhraje osoba, která je nevíce vidět a který vyhrála několikrát po sobě. Vedl jsem v AF diskuzi s adminy před založením soutěže a snažil jsem si ji vyšperkovat tak, aby to letos bylo jiné. Navrhnul jsem, aby nebylo možné hlasovat pro lidi, kteři vyhráli minule, aby dostali šanci jiní, ale na to jsem dostal negativní ohlasy. Plus jsem zapomněl dodat pravidlo, aby mohli hlasovat lidi jen s určitým počtem příspěvků, protože takhle teď hlasují neaktivní účty založené z roků minulých jen kvůli předchozím soutěžím.
    sem kkt, dekuju madrovi za upozorneni :DDDDD
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 29-01-21 v 17:45.

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Keďže je celé toto smerované z nejakej časti na mňa tak to to vysvetlím trochu po lopate, lebo to inak asi nezvládneš.
    Provokatér si, provokatér budeš. Dokazuješ to neustále. Na nonsteame máš xy banov za to isté, čo robíš teraz. Si si vedomí, že porušuješ pravidlá, no ajtak to budeš stále robiť ďalej. Nebudem hovoriť o tvojich trápnostiach typu "Mlýn máme tu 3 rovnaký nick, prídi nás pokickovat"
    "Ty hráš teraz s nickom Miyagi? Tak ja si dám Myiagi. Alebo nie, dám si nick Magi"
    Považoval som ťa za aspoň trochu inteligentného jedinca, jedného z mála, ktorý premýšľa. Žiaľ, možno skôr vďaka bohu si sa takto ukázal už teraz a nemusí ma to vôbec mrzieť.
    Tvoje problémy sú všetkým ukradnuté. Nie preto, že sú tvoje, ale preto, že sa chováš ako malý drzý sopliak, ktorému mamka nekúpila autíčko. Viac asi nemám čo. Cscs

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308
    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Napíšeš, že zo seba naschvál robíš provokatéra a potom plačeš, prečo ťa admini berú ako provokatéra.?? :D
    Ale Aviatik to to napísal pekne. Hihi
    Koho tu teraz týmto príspevkom provokujem?

    Citovat Původně založeno Koz.a Zobrazit příspěvky
    Řešíte sračky. S tím že kotel nemá většinou čas (i když za to nemůže, ne každej sedí na zadku u kompu 24/7) a že většina lidí v A-Teamu jsou arogantní hňupové sice souhlasím, ale myslím si že svůj čas si do tohohle postu obětoval úplně zbytečně vzhledem k tomu, že nemáš spešla/admina, takže tě tu nikdo nebude brát vážně ať se budeš snažit jak chceš, bohužel. Ačkoliv komunita je na tomhle portálu fajn, jeho vedení stojí za hovno, vzhledem k tomu, že všichni admini co měli trojciferné IQ, tak odešli už před dlouhou dobou.
    Takže len potvrdzuješ to že admin je niečo viac ako hráč?

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Jestli bereš adminy na serveru jako svoje číšníky, tak k**** skutečně jsi.
    Neberiem, bol to len príklad. Ale asi zlý príklad

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Keďže je celé toto smerované z nejakej časti na mňa tak to to vysvetlím trochu po lopate, lebo to inak asi nezvládneš.
    Provokatér si, provokatér budeš. Dokazuješ to neustále. Na nonsteame máš xy banov za to isté, čo robíš teraz. Si si vedomí, že porušuješ pravidlá, no ajtak to budeš stále robiť ďalej. Nebudem hovoriť o tvojich trápnostiach typu "Mlýn máme tu 3 rovnaký nick, prídi nás pokickovat"
    "Ty hráš teraz s nickom Miyagi? Tak ja si dám Myiagi. Alebo nie, dám si nick Magi"
    Považoval som ťa za aspoň trochu inteligentného jedinca, jedného z mála, ktorý premýšľa. Žiaľ, možno skôr vďaka bohu si sa takto ukázal už teraz a nemusí ma to vôbec mrzieť.
    Tvoje problémy sú všetkým ukradnuté. Nie preto, že sú tvoje, ale preto, že sa chováš ako malý drzý sopliak, ktorému mamka nekúpila autíčko. Viac asi nemám čo. Cscs
    Ak sa urážaš nad takými absurdnými vecami tak to je smutné.

    E: nejde mi to o to čo najviac ľudí vyprovokovať. Je to jailbreak a nad takýmito vecami by mal človek mávnuť rukou a nie: zmenil si nick podobný môjmu tak ho poďme zabanovať

    Citovat Původně založeno H3RD# Zobrazit příspěvky
    fňuk fňuk, locknite mu to nech ma radosť
    Ale toto nieje trollpost

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Nič len sa smejem ako mrháš časom nad vypisovaním hovadín prečo robia zle v 20 ročnej hre:D
    Zamysli sa , robíš tu zle adminom , ľutuješ sa, že ti nikto neodpovedá na thready,keby som admin radšej ti dám permu ako znášať tieto veci


    Nuž... snažil som sa pomôcť komunite tak že som založil tie témy ktoré som tam vypísal ale keďže ich má väčšina hráčov u riti tak ma to motivuje akurát tak robiť opak.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    To je všeobecně známá věc, že se hlasuje ne podle skutečné užitečnosti, ale podle osobních sympatií. Taky mě to štve, ale nic s tím neudělám. Lidi to tak prostě chcou. Výsledkem je to, že se člověk může snažit jak chce, ale nakonec vyhraje osoba, která je nevíce vidět a který vyhrála několikrát po sobě. Vedl jsem v AF diskuzi s adminy před založením soutěže a snažil jsem si ji vyšperkovat tak, aby to letos bylo jiné. Navrhnul jsem, aby nebylo možné hlasovat pro lidi, kteři vyhráli minule, aby dostali šanci jiní, ale na to jsem dostal negativní ohlasy. Plus jsem zapomněl dodat pravidlo, aby mohli hlasovat lidi jen s určitým počtem příspěvků, protože takhle teď hlasují neaktivní účty založené z roků minulých jen kvůli předchozím soutěžím.
    Som rád že niesom jediný kto to tak cíti. Ale tak ten 4. bod mi príde najmenej závažný a asi aj nevyriešitelný. Ale povoliť hlasovať len uživateľom ktorí majú určitý počet príspevkov nieje zlý nápad.

    Citovat Původně založeno AlexCZSK Zobrazit příspěvky
    True
    Tak keď s ním súhlasíš tak prečo to komentuješ tiež?

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    No mně je zle.. Víš, že problémový hráč působí na serverech jinak, než se v přítomnosti admina bugnout z cely a dostat ban na 3 hodiny? :D

    1. Většina tvých navrhů/poznámek se týká něčeho, co vadí tobě. Lépe řečeno - něčeho, co se děje tobě. Denně se vyskytne v chatboxu nebo v příspěvkách x dotazů, kde se ať už admini či hráči snaží pomoci a najít konstruktivní řešení. Potřeba si uvědomit, že nejen svět, ale ani herní portál, se okolo tebe netočí.

    2. Pokud v tobě leží furt kopírování nicku admina/spešla, tak je mi tě líto. Zkusím ti sem dát napůl matematickou, napůl odpověď pro zvláštní školu:
    Nick Admina + Admin kopíruje nick admin + Admin, jehož nick je kopírován, souhlasí = vše v pořádku
    Hráč kopíruje nick spešla + spešl několikrát upozorní, že tak činit nemá + hráč nadále provokativně nick používá = seš prostě za dementa
    Admin není nedotknutelná pozice, nechápu, z jakýho důvodu máte poslední dobou neustálou potřebu tuhle větu vytahovat. Stačí nahrát demo s nevhodným chováním, případně screen obrazovky, nebo výňatek z chtlg a stížnost bude seriózně řešena. Tvoje posty typu "čafko, tamten admin zlobí" prostě nikdo řešit nebude.

    3. Kotel teď řeší důležitější věci, než že ti vadí songy na konci kola

    4. admin a hráč roku nejde zorganizovat lépe, aby se do hlasování zapojilo hodně lidi a zároveň nebylo zmanipulovaný "internetovým přátelstvím". Letos to Grakon vychytal aspoň tak, že se do hlasování nemůže zapojit např. úplně každý a že admini, kterým se nahodil admin (nebo vrátil) koncem roku 2020, šanci nemají.

    Podtrženo sečteno, nic neříkající body, kdy tu vlastně jen brečíš o tom, že ti někdo vzal hračku, nebo že se nevyřešily tvoje problémy ohledně songů na konci kola.
    Měl sem podezření, že seš retard, sem rád, že si mě v tom utvrdil.
    1. To nevysvetluje prečo neboli vyriešené a boli locknuté. Uvedomujem si že sa celý portál netočí len okolo mňa ale prečo nemôžem zakladať príspevky s problémom ktoré sa týkajú len mňa? Mám to brať tak že už nemám zakladať príspevky ktoré sa týkajú len mňa?

    2. Skôr za dementa je ten človek ktorý sa uráža nad tým že si nejaky hráč mení nick. Ale to som už rozobral v príspevku #23. Dôvod prečo tú vetu vyťahujem je ten, že som ešte stále nedostal odpoveď prečo sú v dôležitej téme takéto klamstvá.

    3. To chápem. Ale štve ma keď niekto podá pekný návrh a dostane odpoveď: na to nemám čas. Znelo by to lepšie keby kotel napísal niečo na štýl: “Návrh je zaujímavý ale teraz riešim dôležitejšie veci a skúsim to niekedy vyriešiť“.

    4. K tomuto som sa vyjadril v príspevku #26

    Tie body niesu “nic neříkajíci“. Len som popisoval prečo sa správam tak ako sa správam a zároveň som chcel upozorniť na problémy na kotelne. Dosť úbohé že ma tu urážaš a pritom sa tu snažím racionálne riešiť problémy.
    Naposledy upraveno B3N; 29-01-21 v 19:26. Důvod: Sloučeno

  6. #21

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Koho tu teraz týmto príspevkom provokujem?



    Takže len potvrdzuješ to že admin je niečo viac ako hráč?



    Neberiem, bol to len príklad. Ale asi zlý príklad



    Ak sa urážaš nad takými absurdnými vecami tak to je smutné.

    E: nejde mi to o to čo najviac ľudí vyprovokovať. Je to jailbreak a nad takýmito vecami by mal človek mávnuť rukou a nie: zmenil si nick podobný môjmu tak ho poďme zabanovať



    Ale toto nieje trollpost





    Nuž... snažil som sa pomôcť komunite tak že som založil tie témy ktoré som tam vypísal ale keďže ich má väčšina hráčov u riti tak ma to motivuje akurát tak robiť opak.



    Som rád že niesom jediný kto to tak cíti. Ale tak ten 4. bod mi príde najmenej závažný a asi aj nevyriešitelný. Ale povoliť hlasovať len uživateľom ktorí majú určitý počet príspevkov nieje zlý nápad.



    Tak keď s ním súhlasíš tak prečo to komentuješ tiež?



    1. To nevysvetluje prečo neboli vyriešené a boli locknuté. Uvedomujem si že sa celý portál netočí len okolo mňa ale prečo nemôžem zakladať príspevky s problémom ktoré sa týkajú len mňa? Mám to brať tak že už nemám zakladať príspevky ktoré sa týkajú len mňa?

    2. Skôr za dementa je ten človek ktorý sa uráža nad tým že si nejaky hráč mení nick. Ale to som už rozobral v príspevku #23. Dôvod prečo tú vetu vyťahujem je ten, že som ešte stále nedostal odpoveď prečo sú v dôležitej téme takéto klamstvá.

    3. To chápem. Ale štve ma keď niekto podá pekný návrh a dostane odpoveď: na to nemám čas. Znelo by to lepšie keby kotel napísal niečo na štýl: “Návrh je zaujímavý ale teraz riešim dôležitejšie veci a skúsim to niekedy vyriešiť“.

    4. K tomuto som sa vyjadril v príspevku #26

    Tie body niesu “nic neříkajíci“. Len som popisoval prečo sa správam tak ako sa správam a zároveň som chcel upozorniť na problémy na kotelne. Dosť úbohé že ma tu urážaš a pritom sa tu snažím racionálne riešiť problémy.
    Racionální řešení problémů je dost diskutabilní, vzhledem k tomu, že se k situaci stavíš ve stylu "dělám ze sebe dementa, protože se mi něco nelíbí".

    1. Vysvětluje to lecos, pokud k tvým návrhům je kloudný řešení, vyřeší se to rychle. Nebyl si jeden z těch, co si stěžoval kdysi, že jsou otevřený témata, ke kterým už není co dodat? Postnul si sem pár svých příspěvků, bohužel buďto na danou problematiku řešení nebylo, nebo to byla píčovina.

    2. Nikdo se neurazil, já ti to už vysvětlil. Pleteš jablka a hrušky, dvě odlišné situace. Pokud by mně někdo řekl, ať nepoužívám nějaký nick z toho a toho důvodu, používat ho nebudu. Z tvojí strany šlo čistě už jen o provokaci a potřebu na sebe upozornit. Jaký "klamstva" máš konkrétně na mysli?

    3. Jak kdysi napsal Zoid, buďte rádi, že tu už X let máte možnost hrát zadarmo. Uvědom si, že pro Kotla to opravdu není full-time job a že ho portál skutečně neživí. Založ vlastní, pokud dokážeš takovou komunitu (ač už proměněnou) udržet 11 let, osobně se ti omluvím. Do tý doby bych asi radši držel pusu, protože tvoje příspěvky nejsou ani nějaký nápady, který by vyloženě stály o nějaký řešení.

    4. K tomuhle už se radši nevyjadřuj vůbec, možnost založit soutěž máš, těším se na tvojí práci:)

    Urážet tě sem v plánu neměl, když sem ale naběhneš tímhle stylem, někdo ti hold musí říct pravdu. Každej, kdo si tvůj post přečetl musí mít jasno v tom, že meleš z cesty a hlavně, že se zaměřuješ na věci, který ani nejsi sám schopnej zformulovat a radši jedeš ve stylu "bad boy, lebo som uražený". Dej si facku, lockni si to a popros moda, ať ti to smaže, nebo se nálepky "idiot" nezbavíš.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 29-01-21 v 19:49.

  7. #22

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    ...

    2. AT a klamstvá

    Toto je asi najväčší dôvod prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom. ...
    Já bych jenom rád odpověděl na tuhle část tvého úvodního příspěvku.
    Dobře, jestli to tak cítíš, budiž. Nemůžeme ti to vymluvit. Jenom tě chci varovat, že počítej se zacházením, který si takový problémový hráč zaslouží.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Racionální řešení problémů je dost diskutabilní, vzhledem k tomu, že se k situaci stavíš ve stylu "dělám ze sebe dementa, protože se mi něco nelíbí".

    1. Vysvětluje to lecos, pokud k tvým návrhům je kloudný řešení, vyřeší se to rychle. Nebyl si jeden z těch, co si stěžoval kdysi, že jsou otevřený témata, ke kterým už není co dodat? Postnul si sem pár svých příspěvků, bohužel buďto na danou problematiku řešení nebylo, nebo to byla píčovina.

    2. Nikdo se neurazil, já ti to už vysvětlil. Pleteš jablka a hrušky, dvě odlišné situace. Pokud by mně někdo řekl, ať nepoužívám nějaký nick z toho a toho důvodu, používat ho nebudu. Z tvojí strany šlo čistě už jen o provokaci a potřebu na sebe upozornit. Jaký "klamstva" máš konkrétně na mysli?

    3. Jak kdysi napsal Zoid, buďte rádi, že tu už X let máte možnost hrát zadarmo. Uvědom si, že pro Kotla to opravdu není full-time job a že ho portál skutečně neživí. Založ vlastní, pokud dokážeš takovou komunitu (ač už proměněnou) udržet 11 let, osobně se ti omluvím. Do tý doby bych asi radši držel pusu, protože tvoje příspěvky nejsou ani nějaký nápady, který by vyloženě stály o nějaký řešení.

    4. K tomuhle už se radši nevyjadřuj vůbec, možnost založit soutěž máš, těším se na tvojí práci:)

    Urážet tě sem v plánu neměl, když sem ale naběhneš tímhle stylem, někdo ti hold musí říct pravdu. Každej, kdo si tvůj post přečetl musí mít jasno v tom, že meleš z cesty a hlavně, že se zaměřuješ na věci, který ani nejsi sám schopnej zformulovat a radši jedeš ve stylu "bad boy, lebo som uražený". Dej si facku, lockni si to a popros moda, ať ti to smaže, nebo se nálepky "idiot" nezbavíš.
    To že som úmyselne porušil pravidlá neznamená že sa teraz nemôžem k situácii postaviť seriózne a racionálne tu niečo aj vyriešiť.

    1. Tie témy čo som pozakladal a neboli vyriešené boli väčšinou len malé problémy ktoré nejak velmi neovplyvňovali chod fóra alebo hry ale chcel som upozorniť na tieto malé chybičky a tým pádom trošku vylepšiť tento portál. Detaily predsa tvoria celok. A ak na danú tématiku riešenie nebolo tak nechápem prečo mi tam nikto nenapísal že to je neriešitelné. Pičoviny to neboli ale niekto by to za pičovinu považoval a niekto nie. Nech si o tom každý spravý obrázok aký chce. Je možné že som sa sťažoval na otvorené témy ku ktorým nieje čo dodať ale to si už nepamätám.

    2. Áno, možno mlýn to bral ako provokáciu ale v prvej rade to bolo myslené ako sranda. Nick som si zo srandy zmenil podobný niekomu asi tak milión krát a až doteraz to nikto nebral ako provokáciu. Ale to nevysvetluje to, prečo by som mal byť trestaný za nicky ako sú “windmill“ alebo “maggi“. To je už trochu cez čiaru.

    3. Som rád že tu môžem zadarmo hrať a slobodne tu vyjadrovať moje názory a upozorňovať na problémy. Viem že kotelna nieje kotlov full-time job, niekde to aj písal. To či sú moje príspevky dobré nápady som už opísal v 1. bode.

    4. Myslím že toto už nemá cenu ďalej rozoberať.

    Môžeš mi povedať aký štýlom som podľa teba sem nabehol? Prečo som podľa teba to zle sformuloval? Ten prvý post som písal asi hodinu a rozmýšlal som či som tam napísal všetko čo som chcel. Možno som všetko nepopísal najracionálnejšie a tak ako by som najlepšie chcel a písal som aj podľa momentálnych emócii ale tak som tiež len človek. Ak sa touto témou nič nevyrieši tak mi tá nálepka "idiot" ani nebude vadiť.

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Já bych jenom rád odpověděl na tuhle část tvého úvodního příspěvku.
    Dobře, jestli to tak cítíš, budiž. Nemůžeme ti to vymluvit. Jenom tě chci varovat, že počítej se zacházením, který si takový problémový hráč zaslouží.
    Čo ako napríklad? Založím tému s dobrým nápadom a všetci sa mi kvôli mojej minulosti vysmejú?

  10. #25

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Čo ako napríklad? Založím tému s dobrým nápadom a všetci sa mi kvôli mojej minulosti vysmejú?
    Ale já jsem nic o tvé minulosti nepsal. Ve svém předchozím příspěvku jsem tě jenom varoval, že pokud hodláš být problémový hráč, tak nečekej zacházení v rukavičkách.

    E//: Dej tomu čas a příklady se ti objeví
    Naposledy upraveno Latins; 29-01-21 v 22:49.

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Ale já jsem nic o tvé minulosti nepsal. Ve svém předchozím příspěvku jsem tě jenom varoval, že pokud hodláš být problémový hráč, tak nečekej zacházení v rukavičkách.
    Uveď prosím príklad

  12. #27

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Proč cekas, ze se touhle temou něco vyřeší, když se tvoje dosavadní posty nevyresily? Ani jeden z bodu, které uvadis nejsou na místě a ani nemají hlavu a patu. Moc se snažíš být revolucionář, ale moc ti to nejde. Ta pomyslná “nálepka” idiot ti zůstane. Nevycitam ti to, jaký způsobem to resis, vycitam ti věci, který ti vadí. Hledas moc problémy tam, kde nejsou, nevím z jakyho důvodu, ale zajímavější nejsi. GL do dalšího hraní :)

  13. #28
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Nedá my sa nevyadriť, keď vidím aké máte problémy, obzvlášť v tejto dobe.

    1.Nikoho nezaujímajú tvoje dôvody. Realita je že si problémový hráč, ako si sám napísal, za čo si aj právom trestaný.
    2. Normálny ľudia to zvyknú riešiť tak, že ak ich niečo nasere, tak sa na to "vyserú". Pokiaľ ťa nasrali admini a prístup Kotelni k veciam a rozvoji, tak si v prvom rade uvedom že (ak sa nemýlim) väčšina to robí z dobrej vôle vo svojom voľnom čase. Ak aj tak máš naďalej mindráky, si nasratý a ukrivdený, tak proste zmeň server. Nikdo ťa tu nedrží a myslím si že nebudeš ani nikomu chýbať.
    3. Pokiaľ si "dement", "dementom" aj ostaneš. Ľudia sa nemenia zo dňa na deň. Ak sa správaš ako chuj, nečakaj že ťa ľudia/admini budú brať ako normálneho človeka a správať sa k tebe ako ku vzornému hráčovi.

    Ps: Hádka s takýmito individuami je ako hádzať hrách o stenu. Najlepšie spravíte ak to locknete.

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Keď sa na to tak pozerám tak vidím že toto nikam nevedie. Ale chcel by som ešte vidieť vyjadrenie od náborára

  15. #30
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Všade píšeš a chceš vyjadrenia od naborara... K čomu?

    To ti má napísať, aby si si vypol songy na konci kola, alebo čo? Lul


    E. Ty si to myslíš, ale mal by si to vedieť. Hh
    Naposledy upraveno Mlýn; 30-01-21 v 12:40.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •