Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 48

Téma: [ archivace 9.2. ] Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom

  1. #31
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Všade píšeš a chceš vyjadrenia od naborara... K čomu?
    Pretože na jeho názore záleži viac ako na adminovom a má väčšiu váhu

  2. #32
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Kedže veľa ľudí tento post berie len ako kopec srandy tak aspoň ja sa ti tu posnažím ako tak normálne vyjadriť

    1. Odignorované posty
    Väčšna ľudí ktorý sa ti vyjadria na tieto malé problémy sú hráči vo svojom voľnom čase. Čo znamená že nie vždy sa ti niekdo vyjadrí lebo 1. buď ten problém malo veľmi málo hráčov takže ti nikdo nevie pomôcť 2. je to celkom zbytočné lebo vo väčšine prípadov stačil reinstall...

    2. AT a klamstvá
    Všade vždy boli, budú a aj sú ľudia ktorý klamú s tým sa musíš zmieriť taká je realita.

    3. Kotel nemá nikdy čas
    toto sa tu už raz riešilo: Kotel: Složitost templatů na fóru je extrémní, takže prioritně dělám důležitější věci (anticheaty, řešení obchazečů banů). Chat byl tak děravý, že jsem ho musel dát pryč. Hlavně už ho asi nepodporovaly prohlížeče. Ale zřejmě to pomáhá držet komunitu, takže se ho pokusím vrátit. Bylo to tuším dělané přes flash, takže ten původní rozjet už nepůjde.
    Systém na finanční podporu tu je, takže nevidím důvod trávit čas tvorbou dalšího řešení. Crowfunding přes další portál, který si jistě bere svoji provizi, dle mě nemá smysl. Když se k tomu přidá ještě zdanění, tak výsledkem je poloviční částka.
    Pokud někdo chce poslat více peněz, tak se to vždy řešilo soukromě, ale většinou to skončilo jen i slibu. Minimálně můžu zkusit přidat tlačítko donate, kde půjde darovat vyšší částka. Na webu může být tabulka, kde bude top10 podporovatelů. Nejvíc portál podpořili admini a to nejen finančně. Vybíraly se peníze třeba na teamspeak.
    Pokud má někdo iluzi, že tento portál vydělává desítky tisíc, tak mu to brát nebudu, protože takové fámy tu jsou od začátku. V reálném světě se živím jako programátor/elektrikář/správce serverů a za den vydělám skoro tolik, co se zde vybere za měsíc. Z toho důvodu pro mě opravdu není priorita přidat na jb server agenta smitha.


    4. Admin a hráč roku 2020
    Skoro vždy ľudia volia/volili ľudí ktorý sa im najviac zapáčili, ako sa im prezentovali ale aj aké robili skutky. Tu máš príklad ako voľby každý kandidát pred voľbami sa snaží urobiť veľké boom a po voľbách to už... no to záleží kto tie voľby vyhral.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nevyjadril som sa moc profesionálne ale tak skôr ako to ja cítim a moje srdiečko :)
    Naposledy upraveno Vietnamec; 30-01-21 v 12:16. Důvod: pár chýb
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  3. #33
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Vietnamec Zobrazit příspěvky
    Kedže veľa ľudí tento post berie len ako kopec srandy tak aspoň ja sa ti tu posnažím ako tak normálne vyjadriť



    Väčšna ľudí ktorý sa ti vyjadria na tieto malé problémy sú hráči vo svojom voľnom čase. Čo znamená že nie vždy sa ti niekdo vyjadrí lebo 1. buď ten problém malo veľmi málo hráčov takže ti nikdo nevie pomôcť 2. je to celkom zbytočné lebo vo väčšine prípadov stačil reinstall...



    Všade vždy boli, budú a aj sú ľudia ktorý klamú s tým sa musíš zmieriť taká je realita.



    toto sa tu už raz riešilo: Složitost templatů na fóru je extrémní, takže prioritně dělám důležitější věci (anticheaty, řešení obchazečů banů). Chat byl tak děravý, že jsem ho musel dát pryč. Hlavně už ho asi nepodporovaly prohlížeče. Ale zřejmě to pomáhá držet komunitu, takže se ho pokusím vrátit. Bylo to tuším dělané přes flash, takže ten původní rozjet už nepůjde.
    Systém na finanční podporu tu je, takže nevidím důvod trávit čas tvorbou dalšího řešení. Crowfunding přes další portál, který si jistě bere svoji provizi, dle mě nemá smysl. Když se k tomu přidá ještě zdanění, tak výsledkem je poloviční částka.
    Pokud někdo chce poslat více peněz, tak se to vždy řešilo soukromě, ale většinou to skončilo jen i slibu. Minimálně můžu zkusit přidat tlačítko donate, kde půjde darovat vyšší částka. Na webu může být tabulka, kde bude top10 podporovatelů. Nejvíc portál podpořili admini a to nejen finančně. Vybíraly se peníze třeba na teamspeak.
    Pokud má někdo iluzi, že tento portál vydělává desítky tisíc, tak mu to brát nebudu, protože takové fámy tu jsou od začátku. V reálném světě se živím jako programátor/elektrikář/správce serverů a za den vydělám skoro tolik, co se zde vybere za měsíc. Z toho důvodu pro mě opravdu není priorita přidat na jb server agenta smitha.




    Skoro vždy ľudia volia/volili ľudí ktorý sa im najviac zapáčili, ako sa im prezentovali ale aj aké robili skutky. Tu máš príklad ako voľby každý kandidát pred voľbami sa snaží urobiť veľké boom a po voľbách to už... no to záleží kto tie voľby vyhral.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nevyjadril som sa moc profesionálne ale tak skôr ako to ja cítim a moje srdiečko :)
    1. Ale ak mi nikto nevie pomôcť alebo sa to dá jednoducho vyriešiť tak to nevysvetľuje to, prečo si niekto nemohol dať tú námahu a za pár sekúnd to tam napísať a nie locknúť to bez dôvodu. Mám si myslieť že ma má komunita u riti?

    2. No je to tak bohužiaľ.

    3. To viem, aj som to celé čítal. S týmto asi nič neurobím ale aspoň vďaka koze sme sa dozvedeli ako to je.

    4. Toto najlepšie opísal grakon v príspevku #16 a už to nemá veľmi zmysel ďalej riešiť.

    Tvoj príspevok je dôkazom že sa to dá napísať aj bez nadávok narozdiel od niektorých tu.

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Mám si myslieť že ma má komunita u riti?
    Nechcel by si zvážiť terapeuta? Zrejme ti v živote chýba blízka osoba, ak potrebuješ hľadať blízkosť tu. "Komunita" ťa nebude mať u riti ak jej príde dostatočne zaujímavé reagovať na to, čo píšeš, naozaj neviem ako si to predstavuješ, aj keď porovnanie s čašníkom niečo naznačilo. Nikto tu nie je tvoj zamestnanec ani tech support na ktorý máš právo, dokonca aj keď si platíš VIP. Inak zaujímavé, že reaguješ na každú odpoveď vo vlákne okrem tej mojej, najobsiahlešej (nie že by to moje inflated ego potrebovalo, ale je to interesantné). Ak to bude pokračovať, tuším začnem byť aj ja problémovým hráčom :(

  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    No kamo to je fakt strašný. Podle mě by si měl napsat knížku a uspořádat masovou demonstraci na václaváku. Mohla by se jmenovat nějak jako “NEMAM ZADNEJ ZIVOT TAK ZIJU MRTVOU HROU”. Rozhodně doporučuju zůstat u řešení takto podstatných problémů, svěť tě potřebuje!
    drogy

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Dojezdy? Napiš do pm, co potřebuješ

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  7. #37
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Nemám čas tu něco číst, ale k jakékoliv motivaci doporučuji toto:

    Naposledy upraveno Kotel; 01-02-21 v 23:35.

  8. #38
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Ahoj, sčasti chápem tvoju frustráciu, ale nevypočutie požiadaviek na portáli, ktorý sa zakladá len na online hre a nie na skutočnom živote, nie je dôvodom k ukazovaniu tvojho horšieho ja. Aj keď ťa za túto tému už očividne mnohí nebudú mať radi, skús radšej aj napriek tomu ukázať tú svoju svetlejšiu stránku (a uzavrieť to načas s tým že si sa len uponáhľal a zmýlil). Neuber sa tým nesprávnym smerom. Nestojí ti to za to.

    K bodu číslo 2 sa ti môžem vyjadriť buď individuálne alebo ak máš záujem, tak aj verejne. Bude to ale asi obšírnejšie. Za seba ti však môžem zatiaľ povedať, že sa snažím zakladať si na slušných a spravodlivých hodnotách a úkonoch, takisto aj pri riešení konfliktov v ktorom figuruje hráč vs. admin.

  9. #39
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    bene jsi magor?????

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, sčasti chápem tvoju frustráciu, ale nevypočutie požiadaviek na portáli, ktorý sa zakladá len na online hre a nie na skutočnom živote, nie je dôvodom k ukazovaniu tvojho horšieho ja. Aj keď ťa za túto tému už očividne mnohí nebudú mať radi, skús radšej aj napriek tomu ukázať tú svoju svetlejšiu stránku (a uzavrieť to načas s tým že si sa len uponáhľal a zmýlil). Neuber sa tým nesprávnym smerom. Nestojí ti to za to.

    K bodu číslo 2 sa ti môžem vyjadriť buď individuálne alebo ak máš záujem, tak aj verejne. Bude to ale asi obšírnejšie. Za seba ti však môžem zatiaľ povedať, že sa snažím zakladať si na slušných a spravodlivých hodnotách a úkonoch, takisto aj pri riešení konfliktov v ktorom figuruje hráč vs. admin.
    Možno sa aj znova stanem tým lepším, ale to záleží od toho či to bude mať vôbec nejaky zmysel, čiže ak sa budú ostatní ku mne správať slušne, moje príspevky nebudú odignorované, nastanú nejake zmeny, atď. K bodu č. 2 sa môžeš vyjadriť aj verejne. Nevadí mi ak to bude obsiahlejšie. Cieľom tejto témy nebolo naštvať čo najviac ľudí a len vypísať dôvody prečo robím to čo robím ale aj ukázať na problémy ktoré tu pretrvávajú.

  11. #41
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    bene jsi magor?????
    Nie

  12. #42
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Možno sa aj znova stanem tým lepším, ale to záleží od toho či to bude mať vôbec nejaky zmysel, čiže ak sa budú ostatní ku mne správať slušne, moje príspevky nebudú odignorované, nastanú nejake zmeny, atď. K bodu č. 2 sa môžeš vyjadriť aj verejne. Nevadí mi ak to bude obsiahlejšie. Cieľom tejto témy nebolo naštvať čo najviac ľudí a len vypísať dôvody prečo robím to čo robím ale aj ukázať na problémy ktoré tu pretrvávajú.
    K bodu 2: Najprv opisuješ svoj nedávny konflikt so spešlom a adminom. K tomu sa vracať moc nemusíme, to je vybavená vec. Čo sa stalo, sa stalo, usmernení boli aj oni, aby od toho vzájomného nickového trollingu upustili a takisto aj ty, aby si zbytočne nerebeloval a neprilieval benzín do ohňa, keď to nie je žiadúce.

    K príspevku o obťažovaniu dievčaťa nie sú doposiaľ žiadne dostupné dôkazy (aspoň ja nemám o tom vedomosť), čiže zaoberať sa tým je bezpredmetné. Ak by boli, riešilo by sa to, my by sme ale mohli voči adminovi maximálne vyvodiť dôsledky v podobe odobrania práv (a možno aj udelenia banu), dotknutá osoba by to mohla vo vlastnom záujme riešiť aj právnou cestou.

    K citátu o rozdiele medzi adminom a hráčom sa pristupuje tak, ako sa to píše. Ak admin porušuje práva, je potrebné ho nahlásiť, kde sa posúdi rozsah zneužitia právomocí a následne sa prípadne vyvodia dôsledky. Ak máš o niekom vedomosť, že tak činí, je tu možnosť verejného riešenia, prípadne súkromného prostredníctvom PM.

    K tvojmu poslednému odseku bodu 2 nájdeš asi odpoveď v treťom odseku tohto môjho príspevku. Sťažnosti na adminov sú v každom prípade vždy riešené transparentne, nestranne a už niekoľko krát (pokiaľ je to potrebné a je k tomu dôvod) tu boli aj tvrdšie postihy za zneužitie právomocí/porušenie pravidiel/nevhodné vystupovanie.

    Keď to zhrnieme, tak by som ti dal aj radu (samozrejme v dobrom). Rozhodnúť sa, či sa staneš lepším len na základe toho, či budeš vypočutý ľuďmi v neživej hre (s ktorými si sa ani naživo nevidel) alebo nie, je veľmi naivné. Problémy sa ale takto neriešia, musíš si zachovať chladnú hlavu a vecný rozhľad. V skutočnom živote predpokladám máš aj nejaké priority, tak radšej túto snahu prenes do nich. Bude to mať väčší význam a ak sa ti to aj podarí, tak v konečnom dôsledku môžeš byť potom šťastnejší (nie tu, ale v realite, kde sú celkové pocity primárne).

  13. #43
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    K bodu 2: Najprv opisuješ svoj nedávny konflikt so spešlom a adminom. K tomu sa vracať moc nemusíme, to je vybavená vec. Čo sa stalo, sa stalo, usmernení boli aj oni, aby od toho vzájomného nickového trollingu upustili a takisto aj ty, aby si zbytočne nerebeloval a neprilieval benzín do ohňa, keď to nie je žiadúce.

    K príspevku o obťažovaniu dievčaťa nie sú doposiaľ žiadne dostupné dôkazy (aspoň ja nemám o tom vedomosť), čiže zaoberať sa tým je bezpredmetné. Ak by boli, riešilo by sa to, my by sme ale mohli voči adminovi maximálne vyvodiť dôsledky v podobe odobrania práv (a možno aj udelenia banu), dotknutá osoba by to mohla vo vlastnom záujme riešiť aj právnou cestou.

    K citátu o rozdiele medzi adminom a hráčom sa pristupuje tak, ako sa to píše. Ak admin porušuje práva, je potrebné ho nahlásiť, kde sa posúdi rozsah zneužitia právomocí a následne sa prípadne vyvodia dôsledky. Ak máš o niekom vedomosť, že tak činí, je tu možnosť verejného riešenia, prípadne súkromného prostredníctvom PM.

    K tvojmu poslednému odseku bodu 2 nájdeš asi odpoveď v treťom odseku tohto môjho príspevku. Sťažnosti na adminov sú v každom prípade vždy riešené transparentne, nestranne a už niekoľko krát (pokiaľ je to potrebné a je k tomu dôvod) tu boli aj tvrdšie postihy za zneužitie právomocí/porušenie pravidiel/nevhodné vystupovanie.

    Keď to zhrnieme, tak by som ti dal aj radu (samozrejme v dobrom). Rozhodnúť sa, či sa staneš lepším len na základe toho, či budeš vypočutý ľuďmi v neživej hre (s ktorými si sa ani naživo nevidel) alebo nie, je veľmi naivné. Problémy sa ale takto neriešia, musíš si zachovať chladnú hlavu a vecný rozhľad. V skutočnom živote predpokladám máš aj nejaké priority, tak radšej túto snahu prenes do nich. Bude to mať väčší význam a ak sa ti to aj podarí, tak v konečnom dôsledku môžeš byť potom šťastnejší (nie tu, ale v realite, kde sú celkové pocity primárne).
    V poriadku. Nick si ale niekedy zmením v rámci srandy a ak to niekomu bude vadiť tak si ho zmením a ak to budem robiť náročky tak proti banu protestovať nebudem.

    To či sa obťažovalo dievča tak o tom viem len z toho čo som čítal v Unihocovej žiadosti o práva ale pravdu o tom zrejme bude vedieť Unihoc a Fellow a ak sa nenájdu dôkazy tak to budem tiež považovať za bezpredmetné.

    Mal som skôr na mysli že admin robí malé priestupky za ktoré by hráč dostal ban na 3 hodiny alebo arogantné správanie voči hráčovi čo porušil pravidlo a prejde mu to. Ale problém je že keď natočím admina ako niečo také robí tak sa mi v sťažnostiach akurát vysmejú a napíšu že to nebolo také zlé alebo že je to bezpredmetné ale vidím to tak že by som to mal asi radšej riešiť prostredníctvom PM ako verejne.

    K tomuto 4. odseku nemám čo dodať. Už som to vypísal v predošlom odseku.

    To či sa rozhodnem kráčať tou dobrou cestou alebo tou zlou som vajadril v príspevku #40. Som dosť vyspelý na to aby som vedel že problémy sa najlepšie riešia s chladnou hlavou, s rozhľadom k situácií a asertívnou komunikáciou (to sa nedá povedať o niektorých nemenovaných uživateľoch v tejto téme). Možno to tak nevyzerá ale moja jediná priorita nieje riešiť CS a fórum ale snahu vkladám aj do priorít v reálnom svete. Na koniec mám ešte jednu otázku aby som zbytočne nezakladal ďalšie témy: Prečo bol tento príspevok: https://csko.cz/forum/showthread.php...682#post563682 locknutý? Okej, možno sa to nehodilo pridať do dotazov ale prečo ste mi to lockli keď ma zaujímali aj názory iných uživateľov a mohli sme o tom diskutovať? A naozaj môžem dostať ban za to že založím viac tém v dotazoch aj keď naozaj popisujú rôzne problémy a nieje to snaha o spam?

  14. #44

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno B3N Zobrazit příspěvky
    Mal som skôr na mysli že admin robí malé priestupky za ktoré by hráč dostal ban na 3 hodiny
    Tohle prosím rozveď, protože na vulgaritu, jak sem psal, tu byl vždycky obrovsky tolerantní metr. Pokud plácneš tohle, určitě máš i důkazy na to, že se nějaký admin provinil něčím, za co jiní hráči dostali ban. Uveď příklady a budu se o to zajímat (ikdyby se jednalo o mě).
    Všichni pořád mluví jen obecně, co si pamatuju tak poslední dvě stížnosti na adminy s důkazem byly celkem striktně řešený. V případě, že se jedná o stížnosti neopravněné, tak co čekáš?
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 04-02-21 v 12:55.

  15. #45
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Prečo som sa rozhodol stať problémovým hráčom (Dlhý a filozofický post)

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Tohle prosím rozveď, protože na vulgaritu, jak sem psal, tu byl vždycky obrovsky tolerantní metr. Pokud plácneš tohle, určitě máš i důkazy na to, že se nějaký admin provinil něčím, za co jiní hráči dostali ban. Uveď příklady a budu se o to zajímat (ikdyby se jednalo o mě).
    Všichni pořád mluví jen obecně, co si pamatuju tak poslední dvě stížnosti na adminy s důkazem byly celkem striktně řešený. V případě, že se jedná o stížnosti neopravněné, tak co čekáš?
    Je to len môj subjektívny názor

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •