Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Žádost o vrácení práv Globál :o) - PRIJATÝ (vrátené práva)

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Žádost o vrácení práv Globál :o) - PRIJATÝ (vrátené práva)

    Ahoj, tak tady po dlouhé době zdravim svojí counter strikovou rodinu....

    Jmenuju se Johnny a na Kotelně hraju ňákej ten pátek, csko jsem nehrál, protože jsem poslední dobou hrál jen lolko.
    Když by to bylo možné, zase bych moc rád dostal zpátky globál práva a hrál zpátky na místě, kde jsem vyrost a které mám moc rád.
    Pár lidí mě tu zná a kdo ne, tak pro ty bydlím v Chomutově a momentálně se živím jako automechanik :o)

    Nevím co víc dodat, ale zase bych rád po dlouhé době zde dělal srandu na serverech s ostatními a užíval si srandu na forku atd.
    Dříve jsem jezdil na cs srazy s místníma a šerifem Kotlem :-D Kdo to dočetl až sem, díky moc :-D


    Zdraví Johnny :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o vrácení práv Globál :o)

    Ahoj, práva si mal na sekciách Aim, Fun, Furien, Jailbreak, Knife, Zombie. Za posledné minimálne 4 roky si mal ale aktivitu len na strieľacích serveroch, vrátane banov, preto ti ich nahodím nateraz len tam. Udelenie na ďalšie sekcie preto nateraz nemá z praktického a objektívneho hľadiska význam.

    Ak by si mal záujem o rozšírenie môžeš požiadať v AF, kde sa ti vyjadria príslušní admini z príslušnej sekcie, či súhlasia s rozšírením. Musí tam byť ale rozostup niekoľkých mesiacov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •