Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ archivace 13.2. ] Kachnicka --> Troppe

  1. #1

    [ archivace 13.2. ] Kachnicka --> Troppe

    Vypis z konzole:

    Mas BAN pro tento server! (id 288862)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kachnicka >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Kachnicka
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:409061090
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:409061090
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 147.78.168.30
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 147.78.168.30
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin:


    Poznamka:


    V pohodicke si dnes hram ked tu zrazu prileti ban za WH. Predpokladam, ze admin ma dostatocne demo ktore ma "usvedcuje" Poprosil by som dotycneho admina o vycasovanie a napisanie kde podla neho ide o WH. Dakujem a prajem pekny vecer :)

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Kachnicka

    Ahoj, zde je demo -> https://uloz.to/file/cM6WsJ6s3sGo/kachna-dem
    Pokud ostatní admini posoudí, že by ban neudělili, omluvím se a dostaneš unban. Pokud budou souhlasit s mým banem, dostaneš následně další informace.
    Vyčkej teda do vyjádření ostatních adminů prosím.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    clr

    E1:
    Pisal mi admin Seeya, ze hrac pouzil AB. V tom pripade moje clr nema vahu.

    Dakujem za porozumenie.


    E2: DOkaz? Ak budes dobry, admin Seeya Ti spravi cheatmovie.
    Naposledy upraveno piratjo; 07-02-21 v 13:15.


  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    not clr
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    42:38 - po tomto čase celkom zaujímavá hra. Podobná situácia ako pri tom čo som mu dal ban ja.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Já bych to viděl na oprávněný ban, můj názor.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Na základě tohoto dema bych nebanoval, i když mi přišlo, že hráč měl celkový přehled poněkud větší než normální hráč. Nelíbila se mi vůbec ta akce u toho pitu v čase 39:něco, v tom pitu byli už 2 spoluhráči, a jeden protihráč schovaný za krabicemi - tato akce je dle mého názoru WH.
    Po tom času 42:38 je ta hra jiná, protože mi přišlo, že sis už nedával takový pozor.

    Za mě hráč není čistý, ale pro mě je to na ban málo.

    E: Ano, jako AWP hráč by byla blbost to jít pushovat ofc, ale proč jakmile ten hráč vylízal ven z pitu si začal ustupovat směrem dozadu a ještě k tomu ve walku, já se taky pohybuji ve většině případu ve walku, ale když si předpokládal že pit je clear, že hráči mají A plant, tak proč by si ustupoval ve walku? Toto mi ještě vysvětli, vím, že je to blbej argument z mé strany, ale ta akce je strašně podezdřelá z důvodu toho hráče v tom pitě.

    E2: WH, gj Troppe
    Naposledy upraveno UNHCZ; 07-02-21 v 20:14.

    čau grakone


  8. #8

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    "Pisal mi admin Seeya, ze hrac pouzil AB. V tom pripade moje clr nema vahu." Predpokladám, že Admin Seeya má v tomto prípade nejaký dôkaz o tom, že som použil AB. Predsa by admin nenapísal niečo také bez toho aby mal jasný dôkaz. Takže keď ten dôkaz má budem veľmi rád keď mi ho sem postne.

    Čo sa týka tej situácie v pite. Náš team nabiehal do pitu. už predtým sa mi stalo, že tam vzadu boli enemáci preto som tam hádzal flash. Keďže náš team tam už bol predpokladal som, že sa tam nikto nenachádza. ako awp hráč predsa nebudem pushovať ačko a keďže náš team už A site mal a šiel plantovať rozhodol som sa, že podržím long a budem pozerať do (longhousu-miesto skadiaľ prichádza T-team) Týpka v pite som zazrel na poslednú chvíľu. na tom deme je vidieť, že som jeho príchod vôbec nejakým spôsobom neočakával a ani som nepredmieroval.

  9. #9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Presne tak, nie je to klasické huntenie "obdĺžničkov" ale WH tam je. Hráč presne vie, kedy kto kde vyjde a vždy je už dopredu nachystaný. "Netuší" kde kto je ale napriek tomu tam hodí dva flashe a smog. Strašne veľký prehľad. A som rád, že Seeya je asi na mojej vlnovej dĺžke, pretože to AB sa tam zdá aj mne. Je to pravdepodobne lepšie nastavené ale niektoré pohyby zbrane mi prišli často divné. Najviac do očí bijúce sú aspoň pre mňa napr. tieto: 35:10:00 (dosť divný pohyb awp po výstrele) a tak isto 41:57:00 (ten dgl lieta ...). Čiže ban OK.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Ahoj, za mňa WH.

  11. #11

    Re: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Zdravím,

    po celé demo WH nebo ESP a chvílemi krásný třas crossu, takže mi přijde krapet on/off AB a nebo ne pořádně poladěné. Takovýhle třas v ruce jen tak nepřijde a neodejde. Tak jako tak, stěnovid tam je od začátku do konce.

    Krásný konec víkendu, pro mne polovina z něj v práci a můžeme započít nový pracovní týden s úsměvem na rtech.

    //btw. pirátovi sem psal AB a WH. Jen on si přebrat patrně pouze část infa. :-)

  12. #12

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    "tak proč by si ustupoval ve walku? Toto mi ještě vysvětli" vo walku som ustupoval aby som nebol hneď na ranu z (long-housu) a zároveň mohol pozerať na A-site. vo walku sa pohybujem aby ma nebolo počuť. Tudiž keď už bol plant a ja nechcem aby o mne niekto kto teoreticky mohol byť v (long-house) vedel, tak sa pohybujem walkom.

    Čo sa týka k tomu, že som vedel..stačí si dať volume a slúchadlá na toršku väčšiu úroveň hlasitosti a hneď ti bude jasné, že tam bolo počuť x krát kroky. + keď ti umierajú niekde spoluhráči a ty to vidíš na "mape" tak je asi jasné, že tam niekoho očakávaš. Ako nehnevaj sa na mňa ale posudzovať na základe toho, že mám trošku väčší prehlad je smiešne. (Môj názor)

    "Takovýhle třas v ruce jen tak nepřijde a neodejde." Ten třas tam bol len v prípade keď som mal deagle a to z dôvodu pretože som enemy neočakával a tudiž keď sa "naplašíš" tak asi nemáš čisto prirodzený pohyb.

    "Netuší" kde kto je ale napriek tomu tam hodí dva flashe a smog. Ak myslíš situáciu keď bol CT schovaný na Bčku za krabicami tak ti to jednoducho vysvetlím. Flash na B hádžeš klasicky ak očakávaš, že tam niekto je/mohol by tam niekto byť neviem čo je na tom nepochopiteľné. keďže som pozeral zahradu a nikto v nej nebol (teda aspoň v časti kde som videl) predpokladal som, že by sa mohol nachádzať niekde v pristore kat. Jednoduchá taktika keď skáčeš cez okno- hodil som si smoke aby som náhodou nedostal od awpčka ktorému by tento daný smoke mohol zabrániť vo výhľade. O týpkovi za krabicami som netušil až do toho času kým to tam začal sprayovať.
    Naposledy upraveno Kachnicka; 08-02-21 v 20:01.

  13. #13

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    za mna taktiez WH

  14. #14

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Kachnicka --> Troppe

    Deset adminů potvrdilo cheating.




    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

    Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu Steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •