Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: [ archivace 7.2. ] chlebavevaju --> Koprakek

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    2

    [ archivace 7.2. ] chlebavevaju --> Koprakek

    Vypis z konzole:

    SteamID STEAM_0:1:544686246
    IP adresa 92.245.5.102
    moja IP adresa 92.245.5.102
    podrobnosti o banu
    BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
    Server csko.cz | Jailbreak 6
    duvod [zakaz k CT] Neznalost
    udelen 05-02-2021 - 11:23


    Poznamka:


    Dneska som bol o 11:23 (5.2.2021) zabanovany. Dostal som zakaz k ct za neznalost. Neviem co som take spravil ze som dostal ban. Mohol by som sa spytat zaco ? Dal som normalne atrakciu on ma zozadu zabil prisla vzpura a ja som dostal ban za neznalost tak keby som mohol vediet presnejsie za aku neznalost ? by knedlicek. Myslim si ze som neporusil ziadne pravidla ct a ked ano tak ma oprav. S pozdravom knedlicek

  2. #2

    Odpověď: chlebavevaju

    Zdravim, neznalost jsem hlásil já.
    Nečekal jsem, ze vubec budes zadat s tim co jsi predvadel. Dnes jsi dal mfk z neznalosti a pár dalších fks. Viz. "poslední reakce na čup zůstanete čupět", zeptáš se či je máš zabít, když nečupnou, 2 spešlove ti napíšou, že ne a ty je pofraguješ.
    Každou chvilku se ptaš muzu tohle, muzu tamhleto? K CT teamu se napojuješ s tím, že znáš pravidla a Ty je očividně neovládáš tak, jak bys měl.
    Douč se pravidla a pak se vrať k hraní za CT.

    E: Daxera jsem upozornil na steamu ať toho nechá. Knedlicek má svou hlavu a má vědět co může a nemůže, když simonuje. A už 2dny zpět jsem ho upozorňoval, že by si měl pravidla znovu přečíst.
    Naposledy upraveno Hunted; 05-02-21 v 13:52.

  3. #3
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    S tou poslední reakcí souhlasim, ale za to bylo hvd, tak nevidim problém zas takovej.
    Ale nevim jestli s tim "můžu tohle" je úplně fér. Když je to prostě mladej kluk, kterej si neni uplně jistej a někdo starší mu tam bude hučet, aby udělal tohle a támhle to až ho to zmate, tak se neni čemu divit.
    Stop being such a fucking cliche.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    Ahoj, nechcel som sa sem vyjadrovať ale nedá mi to.

    Tá neznalosť tam je o tom žiadna ale pokiaľ si aj niečo nevedel tak si sa opýtal ct, no bohužiaľ u ct bol hráč "daxer" . Aj pri tej reakcii ti povedal že máš zabiť oboch a nie len jedného.
    Na tom keď niečo nevieš a spýtaš sa ct nie je nič zlé, ale ct ktoré mu malo pomôcť mu schválne poradilo zle.

    Preto sa pýtam prečo daxer nebol od CT presuntý alebo aspoň upozornení od spešla, keď celú dobu skákal do reči simonovi a nabádal ho k FKS.

    Za mňa by ban mal dostať niekto iný a nie dotyčný.

    Tým pádom som za UB alebo aspoň za skrátenie trestu.


    E. jediné upozornenie od spešla na adresu daxera ; Jailbreak 6 05-02-2021 10:56:48 STEAM_0:0:456383202 Hunted kašli na to Daxer :DD
    Naposledy upraveno Fellow; 05-02-21 v 14:53. Důvod: Lebo som na niečo zabudol

  5. #5

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nechcel som sa sem vyjadrovať ale nedá mi to.

    Tá neznalosť tam je o tom žiadna ale pokiaľ si aj niečo nevedel tak si sa opýtal ct, no bohužiaľ u ct bol hráč "daxer" . Aj pri tej reakcii ti povedal že máš zabiť oboch a nie len jedného.
    Na tom keď niečo nevieš a spýtaš sa ct nie je nič zlé, ale ct ktoré mu malo pomôcť mu schválne poradilo zle.

    Preto sa pýtam prečo daxer nebol od CT presuntý alebo aspoň upozornení od spešla, keď celú dobu skákal do reči simonovi a nabádal ho k FKS.

    Za mňa by ban mal dostať niekto iný a nie dotyčný.

    Tým pádom som za UB.


    E. jediné upozornenie od spešla na adresu daxera ; Jailbreak 6 05-02-2021 10:56:48 STEAM_0:0:456383202 78.80.27.90 Hunted kašli na to Daxer :DD
    V takovém případě měli hlavně zasáhnout spešlové a ne čekat, až se něco stane. Vidím tady pochybení z jejich strany.

  6. #6
    Server adminka Avatar uživatele Any
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    93

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    Jailbreak 6 05-02-2021 10:54:04 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ nech to takhle
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:54:03 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ knedlik hraj
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:52:17 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ no tak to mas rict razneji, kdyz vidis ze to chce udelat..:D
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:51:42 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ daxer tak mu to mas rict ne


    + Jsem na fotbale mluvila ať je v klidu a hraje, že neudělal nic špatně, ať daxer mlčí. Ale ono se to vždycky nějak vytrhne z kontextu žejo. :D
    Stop being such a fucking cliche.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Any Zobrazit příspěvky
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:54:04 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ nech to takhle
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:54:03 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ knedlik hraj
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:52:17 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ no tak to mas rict razneji, kdyz vidis ze to chce udelat..:D
    Jailbreak 6 05-02-2021 10:51:42 STEAM_0:0:198592415 ΛΝΥ daxer tak mu to mas rict ne


    + Jsem na fotbale mluvila ať je v klidu a hraje, že neudělal nic špatně, ať daxer mlčí. Ale ono se to vždycky nějak vytrhne z kontextu žejo. :D
    Any, narážal som na Hunteda ktorý nahlasoval hráča.

    Boli ste tam obaja ale ty si aspoň niečo napísala i keď to daxer odignoroval ako väčšinu vecí.
    Naposledy upraveno Fellow; 05-02-21 v 13:59.

  8. #8

    Odpověď: [ čekání na admina ] chlebavevaju --> Koprakek

    Hráč celkově má díry ve znalosti pravidel a pochybení je na naší straně? Daxera Any upozornila do miku, já na steamu.
    Daxer dostal ban za mtk další mapu.

    E: Každému došlo, že narážíš na mě, protože jsem nezačal ječet do miku jako ty rád děláš, že má mlčet a nechat ho simonovat. Mimo jiné dostal spolu s Koalou pár slapů, když dělali blbosti.
    S daxerem nemam problém jindy, takže jsem to řešil přes steam. Knedlicek nezná pravidla a to se tu řeší, nebo se pletu?
    Naposledy upraveno Hunted; 05-02-21 v 14:01.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: chlebavevaju --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Ahoj, nechcel som sa sem vyjadrovať ale nedá mi to.

    Tá neznalosť tam je o tom žiadna ale pokiaľ si aj niečo nevedel tak si sa opýtal ct, no bohužiaľ u ct bol hráč "daxer" . Aj pri tej reakcii ti povedal že máš zabiť oboch a nie len jedného.
    Na tom keď niečo nevieš a spýtaš sa ct nie je nič zlé, ale ct ktoré mu malo pomôcť mu schválne poradilo zle.

    Preto sa pýtam prečo daxer nebol od CT presuntý alebo aspoň upozornení od spešla, keď celú dobu skákal do reči simonovi a nabádal ho k FKS.

    Za mňa by ban mal dostať niekto iný a nie dotyčný.

    Tým pádom som za UB alebo aspoň za skrátenie trestu.


    E. jediné upozornenie od spešla na adresu daxera ; Jailbreak 6 05-02-2021 10:56:48 STEAM_0:0:456383202 78.80.27.90 Hunted kašli na to Daxer :DD
    Proč UB či zkrácení? Dostal 3 dny.. co na tom chceš zkrácet? Měl neznalost? Měl,tak nějak nechápu tedy tvé vyjádření v této žádosti. Před editem jsi psal že je ban opravněný, poté jsi to upravil na tuto verzi
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ čekání na admina ] chlebavevaju --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Hráč celkově má díry ve znalosti pravidel a pochybení je na naší straně? Daxera Any upozornila do miku, já na steamu.
    Daxer dostal ban za mtk další mapu.
    Jednu vec nechápem, keď si tam celú dobu bol a videl čo predvádza daxer a že robí schválne simonovi zle , prečo si to nenapísal niekomu a prečo si ho nahlasoval za neschopnosť, keď väčší podiel na tej neschopnosti mal daxer?

  11. #11

    Odpověď: [ čekání na admina ] chlebavevaju --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Jednu vec nechápem, keď si tam celú dobu bol a videl čo predvádza daxer a že robí schválne simonovi zle , prečo si to nenapísal niekomu a prečo si ho nahlasoval za neschopnosť, keď väčší podiel na tej neschopnosti mal daxer?
    Názory měníš jako ponožky nebo jak? Předně už nejsi JB admin a nejdřív napíšeš, že ban ok a ted, že ne. :D Daxer si nemusel vymýšlet, ale základem tohoto zákazu je Knedlickova neznalost a ta se tu resi, pokud se ti nelibilo co predvadel Daxer zaloz stiznost s demem a může se banovat.

    E: Tu vytáhneš random výtržek z mého chatlogu, když tohle nebylo ani primo u tý situace. Naposled píšu, že jsem Daxera upozornil na steamu.
    E2: Když tu taháš chatlog, tak bud tak hodnej a bez tý IP.
    E3: Zákaz je za celkovou neznalost(nejen tahle situace, ale tady padl mfk, KVŮLI simonovo neznalosti), naposled opakuju - Knedlicek dal "poslední reakce na čup zůstanete čupět", čekal 10vteřin a padla otázka "Co mam delat, kdyz stojí, zabiju je?", do chatu padlo "ne", daxer mu řekl, ironicky "jo jasny, normalne je postrilej". Znova padlo od spešlů do chatu "ne", ale hráč začal střílet, když zabil 2 ze 4 stojících T, tak jsem mu řekl, že toho má nechat a nesmí to.
    K CT se má hráč připojit pouze v případě, že modu rozumí a nenastane situace jako tato. Hráč věděl, že jsme spešlové, protože jsem na něj mluvil už před touto situací, že něco dělá špatně atd.
    Neznalost nikoho neomlouvá(a nejedná se o nováčka a sám včera vyhazoval od ct hráče, který narozdíl od něj pravidla víceméně ovládal, ale měl výrazně nižší věk).
    Naposledy upraveno Hunted; 05-02-21 v 14:34.

  12. #12

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] chlebavevaju --> Koprakek

    Dostal teda zákaz za to, jak udělil MFK, když mu Daxer poradil, že to má udělat. Tam ta neznalost samozřejmě je, ale když je to nováček a není si úplně jistý, tak je to pak neštěstí, když mu tam nějaký chytrák řekne něco špatně. Je sice hezké, že jste mu to psali, ale to jste měli hlavně použít mikrofon. Zprávy od Tček může Simon ignorovat. Voicechatem mu dáte najevo, že vy jste ty správné osoby, které má poslouchat. Jinak teda za takový typ neznalosti dávám max přesun.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-02-21 v 14:28.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] chlebavevaju --> Koprakek

    Ahoj,
    Knedlicka poznám, vždy keď som ho na niečo upozorňoval mal arogantne vystupovanie. Celkovú neznalosť potvrdiť môžem.

    Ban ok

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] chlebavevaju --> Koprakek

    Nakoľko dostal ban aj Daxer, tak som spokojný s verdiktom na oboch stránach.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    2

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] chlebavevaju --> Koprakek

    Beriem nemal som ho počuvat. Ban mam pravom potom. Ale nemožem si počas simonovania otvoriť /menu a ist čitat či ano alebo nie dakedy vam dačo vypadne a potrebujete radu ale ked toto roby hrač čo tam ma trošku viacej tak potom sorry ale je riadni kokotko pravidla viem nač by som do ct ani neliezol ale ked neviete+ mate stres čo teraz urobite tak potom sorry no. nikto nevie naspäť pravidla ani ten čo ich sám písal lebo od slova do slova to neviem ale viem to podstatne a viem simonovat alespon na 90% sem tam sa zle možno rozhodnem ale davam hned vd a nie ten čo si stoji v cele a hýbe sa a dostane freeVD heh a potom robí mudreho že mal lag a pritom mal 15 ping a skakal si tam ale budiš nebudem sa háďat o nejakom bane či bol pravom alebo nebol i tak mi to je jedno len som sa chcel opýtať že začo kde som nič také neporušil a dik aspon daxer za ban určite si ho budem užívať :DDD (a mlyn sorry ked som k tebe bol tox)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •