Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 58 z 58

Téma: [ archivace 7.2. ] ANY - Spešl hráč

  1. #46
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Toto téma mi příjde založené vyloženě jako provokace vůči spešlům, nikoli jako nevinný dotaz a připojili se k tomu jen další závistivci. Obyčejný hráč si chce jen zahrát a ne se babrat v tom kdo je a není spešl a proč.
    Ahoj k predošlím odpovediam sa vyjadrovať nebudem ale ten tvoj ma zaskočil... prečo si myslíš že som to založil ako provokáciu? hrám tu už zopár rokov a ešte som nepočul o takomto systéme tak som bol zvedavý ako to vlastne je a jak to funguje všetko čo som chcel som dostal... dostal som aj odpoveď od náborára a XY adminov ktorý mi to krásne objasnili... nič som podľa mňa také nenapísal žeby som bol proti alebo čo je toto vlastne za systém je rozdiel založiť dotaz zo zvedeavosti a zo závisti... dúfam že si ma už dobre pochopil... ahoj :)
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  2. #47

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Cc, tento systém sa navrhnul momentálne ako najlepšia voľba voči cheaterom kým nebude funkčný Anticheat, ktorý aj je, lenže tupci z GS majú zaplatené CZSK VPN a platené cheaty, což znamená že zabanuješ, za sekundu je späť na inej IP. Admini si môžu navrhnúť pod seba hráča o ktorom si myslia, že bude dobrou pomocou v AT, nieje problémový, pomáha, chladná hlava, bla. :) Keďže má JB XY adminov, no na hlásenie chodí jeden jediný stále ten istý admin, zaviedla sa momentálne funkcia spesl, ktorý týchto typkov chodí kickovať nech nerobia bordel, asi toľko k tvojej otázke aby si sa nemusel už vôbec vyjadrovať, dostala ho aby kickovala cheaterov, kontrolovala hru, miesto toho aby ste boli spokojní, idete na každú jedinú vec pindat "wtf prečo má spešla ona a ja nie" asi nerobí blbosti ako vy, cus


  3. #48

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Asi, ibaže by som napisal blbosť :-)


  4. #49
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno InLoveSvK Zobrazit příspěvky
    Asi, ibaže by som napisal blbosť :-)
    asi jo bo si to zbytočne napísal 2x alebo idk teraz si odpovedal na môj posledný koment alebo na niekho iného ? lebo celkom zbytočné :D
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Nejdřív se pičuje, že na serverech nejsou lidi, kteří hlídají spravnej chod hry, když ti lidi jsou, tak se některým z vás zase nelíbí to, kdo jakou má funkci a kde k ní přišel. Přesnej úkaz naší československé mentality, za každou cenu bejt jakejkoliv, hlavně ne spokojenej.

    Já bejt váma, tak jsem vůbec ještě rád za to, že někdo má tu chuť se tomu věnovat i po těch letech a trávit tam nějakej čas.

    Nemyslím si, že to Vietnamec myslel úplně zle, ale jak je tady zvykem, tak se tu objeví spoustu odborníků
    a konspiračních teorií o tom jak se stane tohle nebo tamto. A samozřejmě, že se tu pak objeví i lidi, co sem napíšou, že mají o admin teamu né úplně pozitivní mínění, jen je funny to, že přesně takoví lidi chtěli být součástí tohohle teamu.

    Někteří lidi opravdu IQ test negativní)

  6. #51

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Vietnamec Zobrazit příspěvky
    teraz si odpovedal na môj posledný koment alebo na niekho iného ?
    Odpovedal som na celý tento thread, ktorý je uplna blbosť, tak som to napísal v jednom príspevku ako to je.


  7. #52
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Vietnamec Zobrazit příspěvky
    Ahoj k predošlím odpovediam sa vyjadrovať nebudem ale ten tvoj ma zaskočil... prečo si myslíš že som to založil ako provokáciu? hrám tu už zopár rokov a ešte som nepočul o takomto systéme tak som bol zvedavý ako to vlastne je a jak to funguje všetko čo som chcel som dostal... dostal som aj odpoveď od náborára a XY adminov ktorý mi to krásne objasnili... nič som podľa mňa také nenapísal žeby som bol proti alebo čo je toto vlastne za systém je rozdiel založiť dotaz zo zvedeavosti a zo závisti... dúfam že si ma už dobre pochopil... ahoj :)
    Já spíš nepochopím proč musíš vědět takové informace, navíc si jmenoval konkrétního spešla a zmínil za tím, že nemá žádost, příspěvky a podobné. Už jen to mi příjde jako podnět k tomu, aby si to vyprovokoval a jistě sis domyslel, že tu budou reagovat i hráči, kterým možnosti spešla byly zamítnuty. Hraji tu také roky, ale nikdy mě nenapadlo se ptát kdo je adminem a už vůbec si to někde dohledávat.

  8. #53
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Já spíš nepochopím proč musíš vědět takové informace, navíc si jmenoval konkrétního spešla a zmínil za tím, že nemá žádost, příspěvky a podobné. Už jen to mi příjde jako podnět k tomu, aby si to vyprovokoval a jistě sis domyslel, že tu budou reagovat i hráči, kterým možnosti spešla byly zamítnuty. Hraji tu také roky, ale nikdy mě nenapadlo se ptát kdo je adminem a už vůbec si to někde dohledávat.
    Ou ja vážne nechápem o čo ti ide...? čítal si si vôbec celý tento thread? väčšina ľudí mi normálne odpovedala ja som úplne spokojný a pootom tu je pár ľudí vrátene teba ktorý si domýšľajú keby si si to poriadne prečítal tak by si určite pochopil zámeru tohto dotazu tak ťa prosím... skús si to prečítať ešte raz... dík
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  9. #54
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Nejdřív se pičuje, že na serverech nejsou lidi, kteří hlídají spravnej chod hry, když ti lidi jsou, tak se některým z vás zase nelíbí to, kdo jakou má funkci a kde k ní přišel. Přesnej úkaz naší československé mentality, za každou cenu bejt jakejkoliv, hlavně ne spokojenej.

    Já bejt váma, tak jsem vůbec ještě rád za to, že někdo má tu chuť se tomu věnovat i po těch letech a trávit tam nějakej čas.

    Nemyslím si, že to Vietnamec myslel úplně zle, ale jak je tady zvykem, tak se tu objeví spoustu odborníků
    a konspiračních teorií o tom jak se stane tohle nebo tamto. A samozřejmě, že se tu pak objeví i lidi, co sem napíšou, že mají o admin teamu né úplně pozitivní mínění, jen je funny to, že přesně takoví lidi chtěli být součástí tohohle teamu.

    Někteří lidi opravdu IQ test negativní)
    Tento dotaz som nemyslel vôbec zle... práveže naopak som sa dozvedel o novom systéme ja ho plne podporujem... tak nechápem prečo takéto "nenávistné" komenty smerom kumne/ostaným že závisť atď... nemôžem sa vôbec k nim vyjadriť lebo ich nepoznám osobne ale z toho čo tu píšu mi pripadá ako keby nedokončili ani základnú školu že nevedia vôbec čítať s porozumením ale... každý sme nejaký žejo... vždy sa niekto taký nájde :)
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  10. #55
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Myslím, že si toto téma nemusel ani zakládat a jen prostě napsat PMku nějakému modovi, který by ti to vysvětlil, pokud ti šlo pouze o tohle. Ale tys to napsal veřejně, ještě si vlastně našel ANY - její profil, že nemá nahlášeno skoro nic a je spešl. Přijde mi, že nejvíc o tohle šlo, ale jak říkám, některé věci jdou řešit i soukromě a není nutné zakládat o tom téma. Já jsem navrhovala, až by to bylo kompletně celé hotové, že by se pouze dala informační zpráva pro hráče, že se tu změnil trochu systém ohledně náboru, aby o tom věděli. Bylo by to zamčené, aby tam nikdo nemohl psát a předešlo se právě tomuto, co se děje zde. Hlavně, aby nikdo o spešla si nežádal, protože toto je pouze na adminech a komu 100% důvěřují a pokud by se vyskytnul nějaký fail v tom nahazování, se kterým by nesouhlasilo více adminů, tak se spešlové odeberou. Proto jsem dala aktuální i tabulku, kde jak se můžete podívat, tak 2 spešlové zmizeli. Zatím je tam 7 spešlů, z toho jeden už snad brzy dostane práva, takže se počet sníží a AT tým opět dostane posilu v podobě admina na aimu. Já se upřímně bála toho, že toho začnou admini zneužívat a nahazovat, jak blázni, ale nestalo se tak. Což je zatím dobré znamení.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #56
    Nováček Avatar uživatele Vietnamec
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    73

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Myslím, že si toto téma nemusel ani zakládat a jen prostě napsat PMku nějakému modovi, který by ti to vysvětlil, pokud ti šlo pouze o tohle. Ale tys to napsal veřejně, ještě si vlastně našel ANY - její profil, že nemá nahlášeno skoro nic a je spešl. Přijde mi, že nejvíc o tohle šlo, ale jak říkám, některé věci jdou řešit i soukromě a není nutné zakládat o tom téma. Já jsem navrhovala, až by to bylo kompletně celé hotové, že by se pouze dala informační zpráva pro hráče, že se tu změnil trochu systém ohledně náboru, aby o tom věděli. Bylo by to zamčené, aby tam nikdo nemohl psát a předešlo se právě tomuto, co se děje zde. Hlavně, aby nikdo o spešla si nežádal, protože toto je pouze na adminech a komu 100% důvěřují a pokud by se vyskytnul nějaký fail v tom nahazování, se kterým by nesouhlasilo více adminů, tak se spešlové odeberou. Proto jsem dala aktuální i tabulku, kde jak se můžete podívat, tak 2 spešlové zmizeli. Zatím je tam 7 spešlů, z toho jeden už snad brzy dostane práva, takže se počet sníží a AT tým opět dostane posilu v podobě admina na aimu. Já se upřímně bála toho, že toho začnou admini zneužívat a nahazovat, jak blázni, ale nestalo se tak. Což je zatím dobré znamení.
    Ahoj máš pravdu... asi 2hodinky potom ako som toto uverejnil mi napadlo že som sa mohol niekoho spýtať do Pm ale už bolo si osobne myslím celkom neskoro lebo už to malo niečo cez 30 odpovedí v tú dobu... to jak si písala
    že by se pouze dala informační zpráva pro hráče, že se tu změnil trochu systém ohledně náboru
    tak toto by podľa mňa malo byť už dávno niekde nahodené lebo zbytočne sa tu si ja osobne myslím dohádali kôli môjmu dotazu ľudia. To že som si "vybral" ANY je z dôvodu lebo o tej jedinej som to vedel a mal som nejasnosti a verejne slušne som sa spýtal v dotazoch lebo podľa mňa každý človek je tak trošku zvedavý žejo... ale teraz je to už hádam každému jasné načo som sa pýtal a už je každému rovnako jasné ako tento systém funguje/ kto je aktuálny spešl (lebo vlastne som o niečom takom donedávna nevedel) zamňa by sa to tu už aj mohlo locknúť lebo tu už neni moc o čom... už sa tu iba zbytočne ľudia hádajú :)
    Ako kedysi jeden múdri muž povedal!


  12. #57
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    Citovat Původně založeno Musik Zobrazit příspěvky
    Já spíš nepochopím proč musíš vědět takové informace, navíc si jmenoval konkrétního spešla a zmínil za tím, že nemá žádost, příspěvky a podobné. Už jen to mi příjde jako podnět k tomu, aby si to vyprovokoval a jistě sis domyslel, že tu budou reagovat i hráči, kterým možnosti spešla byly zamítnuty. Hraji tu také roky, ale nikdy mě nenapadlo se ptát kdo je adminem a už vůbec si to někde dohledávat.
    Súhlasím s tým, že sa tu pozabudlo na riadnejšiu informovanosť. Predsa len tento systém je zásadnejšia zmena, o ktorej by mali vedieť všetci hráči aj verejne. Bolo by to potom transparentnejšie a aj praktickejšie - hráči by aspoň vedeli, že sa v prípade menších problémov na serveroch môžu obrátiť aj na spešlov, ak náhodou nie je admin k dispozícií.

  13. #58
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ archivace 9.2. ] ANY - Spešl hráč

    E: u Samce už pochopeno :D

    Každopádně ještě pro Vietnamce - pořádné info o tom bude, protože přeci jen toto je spíš téma, které se nebude chtít číst každému a Kotel tam bude dělat ještě úpravy, tak jak jsem psala, až to bude vše hotové, tak se někde dá celková informace pro hráče, kde bude pouze jedno téma, aby v tom byl lepší přehled, jak tady, kde to má xxx stránek a stejně to není dořešené. Takže bych spíš to ukončila tím, ať si počkáte, až se bude o všem informovat a pak si to přečtete. Základ už víte.

    Jinak zakladatel mě požádal o uzamčení, téma by se i tak za dva dny uzavřelo, vše už bylo řečeno, tak se tím předejte třeba dalším hádkám.
    Naposledy upraveno Britny; 07-02-21 v 20:32.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •