Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: [ archivace 13.2. ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

  1. #16

    Odpověď: [ demo k posouzení ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    Okej, takže odo mňa už asi naposledy, pretože mi to príde ako keby som sa hádal s ľuďmi, ktorí veria, že je zem plochá. Proste majú svoju pravdu a na inú nepristúpia a je zbytočne, pretože ja o konflikty nestojím.
    DEMO:
    čas 47:29 - Doporučujem spomalenie 1/4 a kľudne si to zastavujte..
    Hráč dostal jednotku. Ten cuk ruky, je po tom ako je mŕtvy, takže je to movement mojej ruky, proste som ho nečakal, jemne sa zľakol a cukol som rukou v zápästí.

    čas 47:33 - bol tam flash, takže nechápem ako toto môžete brať za vyčasovanie. Vôbec tam nie je vidno pohyb crossu, vďaka flashu.. Avšak hráča bolo vidno pred flashom. Zas nie som idiot aby som nevedel posunúť myšku.

    čas 50:07 - vidno ako naňho sám zameriavam. Len som switchol zbraň príliš rýchlo a nestihol výstrel, tak zatrasiem myškou. Robí to to väčšina hráčov, kvôli frustrácii z babráctva. Avšak zas 3 sekundy na to netrafím deagla, tak ako mám AB, keď zakaždým nejak pred alebo po 4 sekundách prestane fungovať, proste celé je mi to na smiech.

    Avšak opäť pozoruhodné ako čas 47:33 hodnotíte ako AB, ale doslova 4 sekundy pred tým nie. Proste absolútne to nehodnotíte ako celok a to ma po jednej strane zaráža a po druhej to je celkom smiešne.

    Odo mňa avšak fakt naposledy, pretože takéto krivé obvinenia mi len kazia náladu. AB tam nikdy nebolo, nikdy nebude, nie som dementík, čo potrebuje kaziť hru iným. Do tejto hry dávam veľa voľného času (kuk), čo by bolo trochu kontraproduktívne ak by som mal používať AB, ale whatever. Ja mám svedomie čisté a v noci budem kľudne spávať. Chalanom bLNa a Samco ďakujem a možno z časti aj Indian0vi za jeho ústretovosť. Peace

  2. #17

    Odpověď: [ demo k posouzení ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    Vyzerá to divne a súhlasil by som s AB ale to už je asi v tomto momente jedno, pretože: na toto ID: VALVE_0:0:1163235346 je ban z r. 2018 za AB + bezvýznamný ban na TTT ale na nick Boobies. Keď si zoberiem IPčku: 77.234.226.219, na ktorú bol udelený tento ban, tak je na ňu aj aktívny ban za AB na steame opäť na nick BooBies. Mne tam teda vždy sedia min. 2/3 informácie ID + AB + nick, resp. IP + AB + nick. Takže podľa mňa je na deme AB a ešte aj obchádza.

  3. #18

    Odpověď: [ demo k posouzení ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    To vypadá, že obcházení tam je

  4. #19

    Odpověď: [ demo k posouzení ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    Pelargos jeden z tých chytrých, avšak pravdu má len v polke, z toho čo povedal. Áno obchádzanie tam je, takže za to môžete banovať. (Hoc to bol pôvodne nespravodlivý ban)
    Avšak v tom AB pravdu nemáte a nemali ste ju ani v pôvodnom bane. Nikdy som AB nepoužil, nie som ten typ človeka. Takže na tomto portály som dostal ban za AB viac krát, hoc som ho úprimne nikdy nemal.. po jednej stránke na smiech, po jednej smutné.
    A verte mi, že hovorím pravdu, práve som sa priznal k obchádzaniu, takže ban dostanem tak či tak a dôvod klamať nemám.. Ide mi tu len o spravodlivosť a celkom ma to sralo vtedy a serie ma to aj teraz, že banujete čistých hráčov. Pozrite si počet mojich hlásení cez ! a jedno mám aj na fórku. Záleží mi na čistej a spravodlivej hre a to by šlo úplne proti tomu, že by som si zapol AB. Ale už som unavený s presviedčaním ľudí, ktorí vidia niečo, čo tam nie je. Celkom smutné, pretože portál a komunita ľudí tu je vždy super.

    A prosím, berte toto možno ako ponaučenie. Úprimne, žiadne AB som nikdy nemal a nikdy mať nebude, takže kľudne si pozrite demá opäť s tým, že si z toho niečo do kariéry admina vezmete.
    Nahoďte teda ban za obchádzanie a prosím o lock.
    Props to Samco a bLNa, že vedia rozoznať čistú hru.
    Peace

  5. #20

    Odpověď: [ demo k posouzení ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    Ban obnovený. Vďaka všetkým, čo to pozreli.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #21

    Odpověď: [ archivace 13.2. ] bLACK | newMouse who this --> Indian0

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

    Jestliže Vám však nevyhovuje koupě originální hry přes službu Steam, je tu ještě další možná alternativa a to je zakoupení VIP. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na podmínkách a budete moci nadále hrát přes NS.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •