Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: DAN-Jump Admin/frajer

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    DAN-Jump Admin/frajer

    Ahoj

    Chtěl bych požádat o práva na Jump servery (Surf kill, Surf speed, Jump, Bhop a Deathrun). Admini na tyto servery (převážně Surfy) moc často nechodí, takže tam hráči porušují různá pravidla, od přeskakování spawnu, přes kempy na spawnu až po nadávání a občas i aimbot. Pokud tam někdo někoho upozorní že porušuje pravidla tak to bud ignoruje nebo se vysmívá že tam žádný admin není. Cs celkově hraji cca 2 roky, z toho rok u vás.

    Něco o mě :Volam sa Dan , je mi 16let a bydlím v Puchove/občas v Cesku. Chodím do prvaku.. Škola mi jde a žádné problémy s gramatikou nemám :) Mezi mé koníčky patří samozřejmě paření PC her, poslouchání hlasité hudby, chození ven apod.. Jsem klidná/agresivna povaha a rád se s někým zasměji.

    Prečo zrovna já ?
    To je dobrá otázka.. Na tychto serveroch mám zkušenosti uz z iných portálů, tak vím jak fungují atd... Hráči mne na serveru znají a se všemi (téměř) výborně rozumím... S AMX zkušenosti žádné nemám..

    Můj nick
    Dan/unnamed /Miška19

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: DAN-Jump Admin/frajer

    Asi omyl? V tvojom prípade je pravdepodobnejšie stretávanie sa v sekcii Žiadosti o unban, nie o práva.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •