Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: ZM escape - návrh

Threaded View

  1. #1


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Lightbulb ZM escape - návrh

    Ahoj. Raz som si na jednom ruskom ZM escape serveri, ktorý som náhodou navštívil, všimol, že rusáci tam majú pár inovácii a v niečom zas, naopak, zaostávajú. Síce tam bolo všetko v azbuke, no všimol som si, že im tam v chate ukazuje, ktorý hráč zničil objekt (dosky, kamene, škatule atď.). Taktiež im tam ukazuje, kto na konci privolal helikoptéru, loď atď. (call).

    Chcem sa opýtať, čo si o tom myslíte. Som veľmi pasívny hráč, tak neviem, či sa to už niekedy navrhovalo či skúšalo a absolútne nemám šajnu, aká náročná by mohla byť eventuálna realizácia. No čo môžem z vlastnej skúsenosti povedať je, že v tom vidím veľkú výhodu a má to len jednu miniatúrnu nevýhodu, t. j. že na niektorých mapách, kde je veľa objektov, by to teoreticky mohlo zaspamovať chat. Môžem poslať aj IPčku toho servera, kde to tak majú nastavené, lenže neviem, či sa to už neberie ako reklama na iný server.

    Screenshot, ako to cca vyzerá v hre.

    Píše sa tam v podstate, že určitý hráč zničil nejaký objekt a vyskočí to v momente ako sa objekt rozpadne. Za tým sú aj nejaké čísla, mám podozrenie, že každý objekt na mapke je očíslovaný, ale fakt neviem, tápem. Ak by to tak bolo, tak asi by to bola riadna piplačka, úplne nevďačná robota sa s tým vôbec zaoberať, no ako som písal, nevyznám sa do toho ani kúsok, tak nech posúdia kompetentní. Zdar.
    Naposledy upraveno TonyKorunka; 08-02-21 v 01:11.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •