Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 10.2. ] Pán Kys --> Koprakek

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    [ archivace 10.2. ] Pán Kys --> Koprakek

    Vypis z konzole:

    Hráč Pán Kys
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:419689280
    IP adresa 84.245.121.240
    Udělen 08-02-2021 - 11:51
    DĂ©lka BANu 1440 minut
    Vypršà 09-02-2021 - 11:51 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 23 hodin 49 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod Mel by ses uklidnit
    BAN dal Admin Koprakek (Koprakek)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 mini


    Poznamka:


    Ziadam o UB z dovodu, ze nikdy som sa podobneho priestupku nedopustil, skor ja som bol co take priestupky hlasil a aj dobre viem, ze co som nahlasoval, tak tam boli vulgarizmy na rodinu a boli takou dlzkou banovane, ako aj ja, co mi pride nezmysel, nehovorim, ze som to neprehnal, prehnal ale to bolo vsetko z pohorsenia aky su vsetci mudry a vedia len radit ako ma kto simonovat :) Takze ziadam o UB a urcite sa podobneho priestupku v blizkej dobe nedopustim.

    Toto je mimo adminov-Od dnes alebo od zajtra, budem na kazdom jednom hladat co len maly-vacsi priestupok ktori je mozne banovat a skoncite na forku vy krysy

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Pán Kys

    Ahoj, jak jsem ti už psal do PM, tak i zde vypíšu tvůj chatlog, dokonce podobný výjev byl i přes mikrofon.

    Spoiler Spoiler:


    Atd. atd.. viz chatlog zde https://csko.cz/chatlog/show?from=06...indForm-submit

    Dle mého tu není o čem diskutovat, psal jsem ti to tak to máš aspoň veřejně i s publikem.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Poprosil by som si aj to demo :) Podla mna tu je este o com diskutovat kedze za podobny precin nemam ban, daj mi pristup do chatlogu a najdem ti dalsich 10 co mozes zabanovat

  4. #4

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Proti UB a vzhledem k chatlogu byl Kopr ještě dost mírnej. Vyskytují se tam i urážky na rodinu.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Proste na jb je 80% hráčov čo nevedia do podrobná pravidla, prečo tie tupé hlavy čo si myslia, že vedia všetko mi idu kecať do simonovania, pre mna milšieho slova ako "Geňa" neni normálne už chytám tourettov syndrom ako je vidieť v chate

    Chcel by som vidieť tie urážky na rodinu

    A presne pokiaľ sa nemýlim, tak sa jednalo presnejšie v tej situacii 23:41 o to, že ctčko ma v kuse zabíjalo ja si myslím, že vhodné slova som naňho použil
    Naposledy upraveno Samco; 08-02-21 v 14:06. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Proti, škoda že si nedostal viac.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Citovat Původně založeno Pán Kys Zobrazit příspěvky
    Chcel by som vidieť tie urážky na rodinu
    Třeba
    Spoiler Spoiler:


    Demo zde neposkytnu, není ani třeba, banovat šlo jen na zakladě tohohle chatlogu. Přístup si můžeš zajistit sám, koupě VIP.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Vytrhnuté z kontextu ja tam nevidím žiadnu urážku "vyplodené tvojou matkou" to sa berie ako urážka?

    Mlýn nepraj nikomu zle, inak sa tebe to zlo môže privodiť
    Naposledy upraveno Samco; 08-02-21 v 14:06. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Škoda, že sa za arogantne vystupovanie v žiadosti o ub tie bany nepredlžujú.


    E
    Podľa mojich informácií bolo práve hlásenie na teba. Takže na tie hlásenia asi niekto chodí. To, že si nevyrovnaný je smutné, ale je to tvoj problém.
    Naposledy upraveno Mlýn; 08-02-21 v 14:17.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Každý máme nejaké vystupovanie, niekto sa pretvaruje niekto hrá čistú hru, že Mlýnko :)

    Inak kopra, pokiaľ to demo neni dostupné, tak ho nezaradzuj medzi argument, ďakujem.

    Takže moji zlatí poďme rozmýšľať spoločné, nikdy som nebol zabanovany za nič podobné

    neľutujem toho čo som napísal a ako som sa správal, pretože všetko bolo v tej situácii na mieste
    Pardón u jednej osoby som to prehnal, presnejšie u ANY tej sa opravdlnujem ale ostatným hlupákom nie :)
    Naposledy upraveno Samco; 08-02-21 v 14:07. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Takže ďalej žiadnu urážku na rodinu ste mi taktiež neukázali, takže jedná sa len o urážky hráčov čo nieje v poriadku to suhlasim, ale to čo vy mne ukazujete je strašne vytrnuté z kontextu, áno sú tam urážky, ale čo tomu predchadzalo to očividné nikoho nezaujíma, tu ide len o nejakú zaujatosť z nejakej strany či trial alebo spešla :)

    Blna nebuď absurdný kto by prišiel o 12? Pokiaľ fakt, že moje správanie bolo tak neúnosne tak spešl by hneď zavolal admina ktorí by bol online, proste ako som písal niekomu veľmi ležím v žalúdku
    Naposledy upraveno Samco; 08-02-21 v 14:07. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  12. #12

    Odpověď: Pán Kys --> Koprakek

    Urážku do rodiny přímo jsem nenašel, ale ban je oprávněný. Ten chatlog je otřesný.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •