Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: otazka..

  1. #16

    Odpověď: otazka..

    Algo sa ťa pýtal ktorú verziu hammeru používaš... Zapni si program... Stlač ikonku Help... potom daj About... v okienku ktoré ti vyskočí ti napíše verziu hammeru ktorú používaš... bude to v tom názve toho okienka a nie priamo v tom okienku.... A toto sem napíš... tak ti bude vedieť lepšie pomôcť

  2. #17

    Odpověď: otazka..

    Citovat Původně založeno Tomas80Tiger Zobrazit příspěvky
    Algo sa ťa pýtal ktorú verziu hammeru používaš... Zapni si program... Stlač ikonku Help... potom daj About... v okienku ktoré ti vyskočí ti napíše verziu hammeru ktorú používaš... bude to v tom názve toho okienka a nie priamo v tom okienku.... A toto sem napíš... tak ti bude vedieť lepšie pomôcť
    aha diky je to mám verziu 3.4 SDK... a rovnou nevite proč když si chci dat uložit mapu a dam run tak na mě nevyskoči okinko uložit ale rovnou to druhe.. ale když si to uložim tak tam nemam .bsp nevite co stim mám dělat?? :D

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: otazka..

    Když si ukládáš mapu tak si ukládáš pouze zdrojový soubor rmf/map určený k editaci v editoru. K tomu aby jsi dostal bsp se musí mapa zkompilovat přes to tlačítko Run!. V některých případech kdy máš těžké chyby to neprojde ani kompilací a rovnou ti to na všech 4 částech kompilátoru napíše ''there was a problem compilling your map''. Mám komplikace pořád porozumět tomu co vlastně chceš a o jakém ''druhém'' okně mluvíš... jestli to je výpis z kompilace, nebo máš na mysli jeden ze 4 kompilačních programů či něco jiného se můžu jen dohadovat. Poprosím konkrétnější informace
    Naposledy upraveno Algorythm; 13-02-21 v 10:59.

  4. #19

    Odpověď: otazka..

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Když si ukládáš mapu tak si ukládáš pouze zdrojový soubor rmf/map určený k editaci v editoru. K tomu aby jsi dostal bsp se musí mapa zkompilovat přes to tlačítko Run!. V některých případech kdy máš těžké chyby to neprojde ani kompilací a rovnou ti to na všech 4 částech kompilátoru napíše ''there was a problem compilling your map''. Mám komplikace pořád porozumět tomu co vlastně chceš a o jakém ''druhém'' okně mluvíš... jestli to je výpis z kompilace, nebo máš na mysli jeden ze 4 kompilačních programů či něco jiného se můžu jen dohadovat. Poprosím konkrétnější informace

    i přes run to nešlo... každopádně máš pravdu s těma chybama měl sem tam textury které nebyly nalezeny... aspoň tak mi to řekl batch a opravil sem to teďka to dělám jen přes batch a run vůbec nepoužívám protože na mě nic jako že tam mám chybu nevyskočilo ale na batch jo :DD ale diky.. zjistil sem to když sem hledal na youtube hammer editor a našel sem tam tipka co děla tutoriáli.. nakonec mi pomohl :DD ale diky za odpověď

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •