Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    Zdravím, napadlo mě udělat post o tom, jak se snaží wallhackeři schovávat wh, jelikož tento steam hráč, jež používal wh po velmi dlouhou dobu to dobře schovával. Už dlouho mi přišel "podezřelý" znáte takový ten pocit, kdy si řeknete, že hráč co hraje tenhlé mod (COD :MW) s poměrně malou komunitou dlouhou dobu, by neměl vůbec zapotřebí, cheatovat, ale opak je pravdou. Není to tak dávno, (na forum se jménem Jano55) Kdy se vyjadřoval k postu o vymázání itemu "kapitanuv notes" ze hry jelikož to podle něj "kazí hru". Vůbec by vás neměl překvapovat, že včera když sem se připojil do hry tak měl notes 5, ještě horší však bylo, že mě vždy trefil do těla s awp přes zeď a potom přispěchal s deaglem mě "dodělat" jakoby nějak věděl, že mě trefil, i když nemohl. Zde na první mapě Huntic, mi opravdu už něco nehrálo.

    Věřím, že někoho z vás to bude zajímat, je třeba si všímat detailů (potřebujete mít admin spectate, aby jste to plně pochopili)

    Časů bude pochopitelně v realitě ještě mnohem víc.
    (např furt věděl, na které straně plantu sem, předměřoval si atp)


    Huntic Demo


    8 30 presne vi na ktere sem strane plantu na tu druhou se ani nediva
    10 00 presne vi na ktere strane plantu sem na druhou se ani nediva stoji tam uplne nekryty z druhe strany proč taky
    11 00 - jde dopredu a schova se do plant uličky i kdyz tam sem duvod? Protoze se tam zapoměl podívat obrazovkou, tudiž to bral jako, že tam nikdo není
    12 00 divejte se jak se jde divat nyni pro zmenu jen na levou stranu jelikoz tam sem, nevylezam tak si jde zabit afk jelikoz vi ze je afk (hned tam skace a okamzite ma aim na mega neobvyklem miste na tom stole) a nikdo ho z strany nemuze zabit jelikoz tam sem jen ja, potom co se vrati tak miri zase jen na tu druhou stranu (presunul sem se kdyz tam nebyl) potom strili tam kde stojim a dava "random wallbang" ktery vsak neprochazi jelikoz je ta stena prilis silna, to mu vsak nevadi jelikoz ten vidi i pres steny,
    13 15 opet vi na ktere sem strane (asi nahoda)
    13:25 tam vbehne i presto ze mam dve zbrane, avsak vidi ze nabijim pres zed
    19 :10 - vůbec nečeká, na co by vlastně čekal s awp, když ví, že jsem na spawnu, do stran se nedivá, jen to proběhně, všimněte si jak naschval hraje že děruje levou stranu rychle vystřelil ale když mířil na pravou stranu tak si mě doměřoval pořádně, potom jak vyjdu hned tam ma aim


    Snow Demo
    12:20 -12 26 - tady si to zpomalte na 1/4 jsem za stěnou, neměl žádnou šanci mě vidět, jenže střílí přesně na mě už přes stěnu
    19:20 - 19:27 - v realném čase jde vidět, jak jsem tam polétl tim oknem asi na 0,1 vteřiny ( což by normální hráč ani neviděl a navíc jsem měl plno prostoru na to jít pryč, jenže on příjde z dola a dává fullout přesně na to místo kde stojím.
    23:36 23:43 vidí, že tam jsem, jenže přes stěnu z dola střílá přesně pod toho jak se pohybuju a když vycházím tak tam má samozřejmě aim



    Buhví, jestli by na něj vůbec někdy přišlo, kdyby mě včera fakt nehrklo, pravděpodobně by si cheatoval do nekonečna. ( jelikož se posléze, když byl odhalen chlubil i kamarádovi, že to nejde poznat a ban dostat nemůže)
    Děkuji Indianovi, který si s tím dal práci a pečlivě prošel dema a správně usoudil, to že tento hráč opravdu čistý není.
    Tento hráč používá mimo wallhacku i velmi "ostrý " slovník, kdy vám za to, že ho zabíjíte naváhá hrubě nadávat (doporučuji adminum kouknout na jeho chat log, uvidíte sami)
    Aktuálně si 2PAC žádá o unban v postu : https://csko.cz/forum/showthread.php...PAC-gt-Indian0

    Dema : https://ulozto.cz/file/1Xy9IsGsKRS9/2pacdema-rar
    Naposledy upraveno KillaZs; 09-02-21 v 19:13.

  2. #2


    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    "ještě horší však bylo, že mě vždy trefil do těla s awp přes zeď a potom přispěchal s deaglem mě "dodělat" jakoby nějak věděl, že mě trefil, i když nemohl."

    Chcem len poukázať nato, že mohol vedieť že ta trafil cez stenu. Stačí mat zapnutý /damage a v konzole vidí presne či ta trafil a koľko ti ubral.
    Tak isto aj ja keď dierujem, tak po každom výstrele hneď pozerám do konzole či som trafil a koľko som ubral aby som potom mohol ísť a niekoho "dodělat" deaglom.
    [mato] [SVK]***

  3. #3


    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    A keď už píšeš o nadávaní tak by si sa mal pozrieť tiež na seba a nie si všímať len druhých že nadávajú. Mám screeny kde hráčovi 2PAC nadávaš že je citujem "Spi*ená šp*na chudá z východu zo Slovenska" a to je len málo z toho. :)

  4. #4


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    KillaZS máš už aj vydavateľa na tento román ����

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    Po každém výstřele se díváš jestli si někoho zasáhl to sotva, každopádně tvůj komentář nedává žádný smysl. Vždyť se sám přiznal, že WH používá a z těch dalších věcí je to úplně jasné, to byla jen vsuvka tak se nechytej za každé slovo. Takže ty vlastně říkáš, že tvůj cheatující kamarád jež se sám přiznal tak wh nemá je to tak? Smíř se s tím, že lidi teď ví, co jste zač.

    Screeny si nech pro sebe, ty si můžeš upravit ve photoshopu, důležité jsou chatlogy. Kdybych já tu měl napsat, všechny nadávky na mou osobu od tebe nebo tvého kamaráda cheatera tak se to nevejde ani na 1 stranu.

    Je to určeno pro lidi, které to zajímá, pokud tě to nezajímá tak to nesleduj jednoduché. Je to určeno pro hráče/adminy, aby dokázali správně rozpoznat cheatera co se snaží "zakrývat" a je úplně jedno, že má steam.
    Naposledy upraveno Samco; 10-02-21 v 22:06. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    9


    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    Gratulujem ti ,si hrdina itemov môžeš tam dalej hrať s botmi s sskom 150lvl a notesom5 :))
    ale demo si vie pozriet aj kazdy sam bez tvojich kecov :)

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2020
    Příspěvky
    20


    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    Tvuj comment nedává žádný smysl, ty jsi usvědčený steam wallhacker a píšeš něco o tom kdo je hrdina. Tvůj komentář na tomto portálu už nemá žádnou hodnotu, lidi si na tebe už udělají názor sami.
    Naposledy upraveno KillaZs; 10-02-21 v 22:48.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Wallhacker 2PAC - jak jsem chytil cheatera

    Citovat Původně založeno Jano55 Zobrazit příspěvky
    Gratulujem ti ,si hrdina itemov môžeš tam dalej hrať s botmi s sskom 150lvl a notesom5 :))
    ale demo si vie pozriet aj kazdy sam bez tvojich kecov :)
    Osobne si myslím, že si ten bot už ty. Uvidíš, aký veľký rozdiel bude pre teba, ak proste cez tie steny neuvidíš, aký nebudeš mať reflex, aký budeš hluchý, proste všetko. Nič nie je horšie v online hrách ako podvádzať a ty si dokonca ešte podvádzal aj na steame. Škoda, že túto hru hraje menej a menej ľudí a že sa za VIP dá kúpiť UB. Ak by bola možnosť, hneď by som dal kotlovi 10€ na účet (namiesto tvojho VIP(aj keď som tam nikdy nehral)), aby tam takí hráči, ktorí zapli na STEAMe už nikdy nehrali, pretože kto vie koľko dní, týždňov, mesiacov alebo rokov si sa hral na onlajngoda.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •