Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6

  1. #1


    nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6

    poprosil bych vas jetsli byste tu do odpovědi nedali nejlepší mapy pro Bhop/Jump pro cs 1.6... které půjdou dat do hammeru chci se trošku inspirovat pro tvorbu mapy.. předem děkují.... :D
    Naposledy upraveno jozoo; 10-02-21 v 01:02.

  2. #2


    Odpověď: nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6

    Nechcem sa tváriť ako niekto kto hammeru rozumie dobre... ale poradím ti najlepšie ako viem... S Algorythm-om sme riešili podobnú vec (on sa tomu i rozumie narozdiel odo mňa)... chcel som prerobiť jednu mapu ale nemal som k nej súbory... Ak nemáš mapu v .vmf... tak sa neoplatí riešiť nič... lebo dekompilovaná mapa buď nefunguje... alebo ti nedá všetky objekty a podobne.... Čo by som ti poradil.. skús ísť na Gamebanana a hľadaj nejaké Bhop mapy ktoré majú aj súbory .vmf a tak by sa ti to mohlo podariť... Ale takých je málo... Možno Algorythm by ti poradil lepšie...

    A ešte jedna vec... Iba CS 1.6 alebo CSGO.. lebo to sú dve rozdielne hry :D

  3. #3


    Odpověď: nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6

    Citovat Původně založeno Tomas80Tiger Zobrazit příspěvky
    Nechcem sa tváriť ako niekto kto hammeru rozumie dobre... ale poradím ti najlepšie ako viem... S Algorythm-om sme riešili podobnú vec (on sa tomu i rozumie narozdiel odo mňa)... chcel som prerobiť jednu mapu ale nemal som k nej súbory... Ak nemáš mapu v .vmf... tak sa neoplatí riešiť nič... lebo dekompilovaná mapa buď nefunguje... alebo ti nedá všetky objekty a podobne.... Čo by som ti poradil.. skús ísť na Gamebanana a hľadaj nejaké Bhop mapy ktoré majú aj súbory .vmf a tak by sa ti to mohlo podariť... Ale takých je málo... Možno Algorythm by ti poradil lepšie...

    A ešte jedna vec... Iba CS 1.6 alebo CSGO.. lebo to sú dve rozdielne hry :D
    Hmm díky skusim to aspoň něco najít a jak píšu je to cs 1.6 ne csgo.. a já potřebuji mapu v .rmg ne .vmf vmf je pro CSGO ale rmf je pro CS 1.6 :D ale díky za odpoveď

    Sry teďka sem zjistil že tam mám chybu nevím proč ale já sem zviklej psát csgo 1.6 a ono to má být cs 1.6 :D každopádně má to být CS 1.6 :D
    Naposledy upraveno jozoo; 10-02-21 v 01:01.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: nejlepší mapy Bhop/Jump v csgo 1.6

    Zdrojaky k mape ti asi jen tak nekdo neda a je jedno o jaky mod jde... :D
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •