Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žádost o práva na servery dust2 only

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    18

    Žádost o práva na servery dust2 only

    Zdravím Vás pánové, mé jméno je Láďa-nick(mY), je mi 28 let, pocházím z Ústeckého kraje-města Chomutov, chtěl bych Vás tímto požádat o práva
    na servery dust2 only.
    Counter strike 1.6 hraji už 10 let, samozřejmě s pauzou a na Kotelně přibližně pět měsíců.
    Zkušenosti s AMX-ANO-byl jsem Adminem na portálech mYe,Fucka a Posterusu(Confis.org)-je to už pár let zpátky a servery už jsou zrušené,
    rád vzpomínám na ty časy, lidi byli více přátelští a méně vulgární-hold dobu si člověk nevybírá.
    Chtěl bych Vám a hlavně hráčům na Kotelně být přínosem, abychom si mohli zahrát fair play, většinou hraji denně, nebo obden,tudíž si vše pohlídám :)
    Ban jsem dostal jen jednou na portálu Playzone-důvod bylo VNT-(Ventrilo) mnozí z Vás ho jistě používají do dnes a pokud ne, tak jsem už stará škola
    Hlášení jsem Vám prozatím nepodal, za což se omlouvám, ale narazil jsem jen na cheatera jménem Schwarz, který má dynamickou IP a Adminy už byl zabanován několikrát (zbytečně)

    Steam: STEAM_0:1:588834943

    Budu rád, když mi dáte šanci, určitě Vás nezklamu :) Díky za Váš čas a přeji Vám pevné nervy jak v životě, tak i při Cs, Ahoj
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-21 v 19:41. Důvod: Upraven SID

  2. #2
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    Ahoj, hned zo zaciatku ako si vsimam, tak celkom cerstva registracia na fore. Pozeral som najblizsie pripojenia na serveri za zhruba jeden mesiac a vidim tam aktivitu od 5.2.2021. Nahod aktivitu a par hlasenii v dalsich casoch a potom sa konkretnejsie vyjadrim k ziadosti.

    Edit: Ten ban som nejak prehliadol, som si zle hodil cislo ako som hladal. :D Ak je to pravda za ten cheating, tak urcite nie.
    Naposledy upraveno LANGER; 10-02-21 v 22:28.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    Me by zajimalo, co vis o tomto banu https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=288363. Spousta veci napovida, ze by mel byt tvuj.
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    Pokud by byl můj, nežádal bych o práva, jediný který jsem kdy dostal byl za VNT a to je už pár let zpátky na PZ.
    Nabízím jen pomoc a pokud je s tím problém, natočím Dema při svém hraní.

    Dobře, díky za Tvé vyjádření

    [QUOTE=Tsk;564202]Ahoj, hned zo zaciatku ako si vsimam, tak celkom cerstva registracia na fore. Pozeral som najblizsie pripojenia na serveri za zhruba jeden mesiac a vidim tam aktivitu od 5.2.2021. Nahod aktivitu a par hlasenii v dalsich casoch a potom sa konkretnejsie vyjadrim k ziadosti.

    Edit: Ten ban som nejak prehliadol, som si zle hodil cislo ako som hladal. :D Ak je to pravda za ten cheating, tak urcite nie.[/QUOT

    Nevím, kdo je hráč s nickem "c-duR" můj tedy není, jen vím, že IP adresu mohou mít klidně stovky lidí stejnou, ale pokud mi nevěříte, nebudu Vás přesvědčovat o opaku, díky.
    Naposledy upraveno Samco; 16-02-21 v 12:29. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    Napostřehl jsem od Tebe žádný hlášení, jak ve hře, tak na fórku, proti.

    čau grakone


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    hlášení podávám na steamu

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na servery dust2 only

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •