Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žádost o práva na servery dust2 only

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    18

    Žádost o práva na servery dust2 only

    Zdravím Vás pánové, mé jméno je Láďa-nick(mY), je mi 28 let, pocházím z Ústeckého kraje-města Chomutov, chtěl bych Vás tímto požádat o práva
    na servery dust2 only.
    Counter strike 1.6 hraji už 10 let, samozřejmě s pauzou a na Kotelně přibližně pět měsíců.
    Zkušenosti s AMX-ANO-byl jsem Adminem na portálech mYe,Fucka a Posterusu(Confis.org)-je to už pár let zpátky a servery už jsou zrušené,
    rád vzpomínám na ty časy, lidi byli více přátelští a méně vulgární-hold dobu si člověk nevybírá.
    Chtěl bych Vám a hlavně hráčům na Kotelně být přínosem, abychom si mohli zahrát fair play, většinou hraji denně, nebo obden,tudíž si vše pohlídám :)
    Ban jsem dostal jen jednou na portálu Playzone-důvod bylo VNT-(Ventrilo) mnozí z Vás ho jistě používají do dnes a pokud ne, tak jsem už stará škola
    Hlášení jsem Vám prozatím nepodal, za což se omlouvám, ale narazil jsem jen na cheatera jménem Schwarz, který má dynamickou IP a Adminy už byl zabanován několikrát (zbytečně)

    Steam: STEAM_0:1:588834943

    Budu rád, když mi dáte šanci, určitě Vás nezklamu :) Díky za Váš čas a přeji Vám pevné nervy jak v životě, tak i při Cs, Ahoj
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-21 v 18:41. Důvod: Upraven SID

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •