Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

  1. #1

    Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Zdravíčko, chtěl bych žádat o práva na server Knife.. Jsem tam pečený vařený.. Začal bych asi tím... Je mi 22 let.. Pocházím z Ústeckého Kraje nedaleko Chomutova. Dříve jsem hrál profi hokej za Piráty Chomutov z nedostatku financí bylo třeba přerušit hokejovou kariéru a začít makat.Teď něco o hře.- Rád bych vám pomáhal se serverem Knife, protože jsem tam dalo by se říct neustále, chytat hráče co vlakují a kazí hru druhým a myslím si, že bych vám tím ulehčil práci. Už jednou jsem na serveru, který už neexistuje adminem byl, ale to už je dávno. Byl bych moc rád, kdybych dostal práva, mohl vám pomáhat a vyvíjet se.. Předem vám Děkuji za vyjádření s pozdravem MiŁyPan.


    Nick na serveru jako : orangE!, CreaTin, a teď jako MiŁyPan,69
    Steam ID: STEAM_0:1:427820604
    Naposledy upraveno Britny; 20-02-21 v 05:23. Důvod: Link na SID

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Žádám už po druhé... muj prvni účet zde byl jako...(pomerancik) :-)

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Čau toto je asi tvoj účet: https://csko.cz/forum/member.php?194445-pomerancik
    Nejakých cheaterov si nahlásil.
    Chatlog v pohode.
    Aktivite je.

    Som za.
    F4Ke

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Ano to je moj účet. Děkuji F4ke

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Aktivního knife admina potřebuje Kotelna teď jako sůl, hlášení skoro vždycky zůstanou bez odezvy. Aktivitu máš, snažíš se hlásit, já jsem PRO, i když to není moje sekce. Jestli jsi hlásil/hlásíš někomu z knife adminů na steam, tak ať ti to tady potvrdí případně se jim ozvi, jestli ti to nemůžou potvrdit. Hodně štěstí!

    čau grakone


  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Ahoj... především jsem byl v kontaktu s grakonem... nevím jak na tom ted je.. kdyz neco bylo vzdy jsem hlasil pres ! nebo na stránky... každopádně děkuju :P

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Potvrzuji hlášení, zkusil bych to.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Děkuju kopr :-)

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva KNIFE: OBNovA

    Uvedomujeme si kritickejšiu situáciu na Knife, čo sa týka obsluhy hlásení od adminov, ale v tvojom prípade registrujeme väčšie množstvo neúspešných hlásení, čo nám v aktuálnej situácií bohužiaľ moc nepomôže. Skús na tomto zapracovať a v októbri máš možnosť požiadať opäť.

    Aby sme aspoň nejakým spôsobom pomohli tomuto módu, tak sa pristúpilo k rozšíreniu právomocí u admina F4ke, ktorý tam má už nejakú aktivitu a hlavne skúsenosti s rozpoznávaním príbuzných cheatov z Jump serverov, resp. z Furienu. Zastávame sa toho názoru, že situácia sa aj vďaka tomuto rozhodnutiu aspoň sčasti stabilizuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •