Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: [ archivace 19.2. ] behindyou --> stupo

  1. #16

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    Som rád že som ťa nasral indiano, presne o to mi aj šlo aj ked chcel som aby ti boli odobrate prava aby si mal ešte vačšie nervy no tu to nie je možne kedže sa tu medzi sebou obhajujete pripičnickymi 5 centovymi argumentmi. Len chcem aby ste chapali čo ste zač (aj ked možno si to uvedomujete iba to nechcete priznať na fore). A tým banom si ma akurat tak utešil že aspon nervy som ti zrobil ked už si aký si.

    k tomu indianovemu randomu: nebol jeden a bol typu že nabehol na jedneho lebo asi si MYSLEL že je zradca tak to skusil a vpodstate jemu to može byť jedno koho si randomne aj tak tu už ma protekciu

    ešte posledna vec na serveri si mi rozpraval že som admin nikdy nebol a neviem ake to je alebo niečo take.. čo viem je, že admin by sa mal snažiť o zlepšenie hry normalnym hračom a banovať retardov no jasne že retard nezabanuje retarda ale normalneho hrača.

    PS: noizik ten hrač daval randomy už 2 mapu po sebe (2x ma zabil za zradcu) a asi polovica serveru pisala indianovi aby mu dala ban.. samozrejme jemu sa nechcelo a ked som ho spamoval aby si ako admin plnil svoje povinnosti začal sa mi vyhražať že ked mu neprestanem pripominať jeho povinnosti tak mi dá ban. vtedy som zistil že to je absolutny primitiv a rozhodol som sa že mam vpiči hrať na takom serveri kde maju prava retardi (česť vynimkam), bohužial aj tí normální niekedy by sa mohli zdržať komentara a neobhajovať týchto "adminov" ktorí argumentuju: "Na serveri ma už dlho nikto nenasral tak ako ty. Arogantný a sprostý jak bukvica. Ale to tak, kto nebol adminom, nevie.". ale tak od teba po poslednej skusenosti som ani nič rozumnejšie nečakal.
    Myslím, že si to zhrnul pekne. Trošku si si to prifarbil, aby som vyšiel v čo najhoršom svetle, ale všetci aspoň majú na očiach, že si arogantný primitív, ktorý na miesto toho, aby rozmýšľal ako pomôcť, si bude honiť svoje ego. Ukrivdený lebo si dostal ban a nervózny pretože ban nedostal aj hráč, ktorý ti dal potencionálny random. Dodaj mi dôkaz a ja to vyhodnotím a keď to bude na ban, tak ho dostane. A kedže si majster sveta, tak najbližšie ak niekoho hlásiš, skús mi to nahlásiť tak, ako sa má a nie spamovať chat, pretože tak upozorníš aj toho koho nahlasuješ. A keď si si všimol ten random čo som dal ja, tak hádam si si všimol aj tie ďalšie, ktoré som dostal a nebanoval, pretože každá situácia je individuálna a na posúdení admina.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Myslím, že si to zhrnul pekne. Trošku si si to prifarbil, aby som vyšiel v čo najhoršom svetle, ale všetci aspoň majú na očiach, že si arogantný primitív, ktorý na miesto toho, aby rozmýšľal ako pomôcť, si bude honiť svoje ego. Ukrivdený lebo si dostal ban a nervózny pretože ban nedostal aj hráč, ktorý ti dal potencionálny random. Dodaj mi dôkaz a ja to vyhodnotím a keď to bude na ban, tak ho dostane. A kedže si majster sveta, tak najbližšie ak niekoho hlásiš, skús mi to nahlásiť tak, ako sa má a nie spamovať chat, pretože tak upozorníš aj toho koho nahlasuješ. A keď si si všimol ten random čo som dal ja, tak hádam si si všimol aj tie ďalšie, ktoré som dostal a nebanoval, pretože každá situácia je individuálna a na posúdení admina.
    haha neviem neviem kto si tu honi ego, a je mi uplne jedno že tamten hrač nedostal ban aspon ta bude randomovať aj nadalej a nervozny maximalne tak z tvojho "arogantneho spravania :D" a ten dokaz si si mohol zaobstarať aj sam behom pol kola nebudem ti robiť robotu za teba a pomahať ti točiť demo (ked nie si schopný urobiť ani to pre dobro servera tak to radšej odovzdaj prava tiež):D a jak rozpravam retard ban retardovi neda lebo tomu typkovi bolo jedno že tam je admin vpodstate mu bolo všetko jedno on prišiel zabiť nejakych hračov takže bolo uplne jedno že som tam spamoval chat aj tak by to nič nezmenilo. A chcel by som vidieť ako TY nedaš ban keby niekto randomne teba a ktomu ešte aj za zradcu :D:D:D:D:D si mi strašne na smiech a tieto odpovede čo tu pišeš ani nerozpravam

    a ešte mi prosimťa najdi kde som si podľa teba ten pribeh prifarbil.. nemam absolutne potrebu si niečo prifarbovať iba teba vyfarbiť pred ostatnymi aby si vyšiel v pravom svetle
    Naposledy upraveno behindyou; 16-02-21 v 10:57.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Normálne rozmýšľam, kde sa stala u teba chyba. Podľa mňa si rozdvojená osobnosť (na serveri sa správaš ako najväčší idiot (gratulujem k Tomu úspechu)) a na fóre sa hráš, že Ty nič neporušuješ a vidíš len a len svoju pravdu, kde aj píšeš, že sa obhajujeme "pripičníckymi centovými argumentmi". Tebe to bohužiaľ nikto nevysvetlí, ale zhrniem to tu pre ostatných ľudí, ktorí nechali toto téma otvorené, aby sa tu riešil úplný bezvýznamný topic hráča, kde je zrejme, že je trochu jednoduchší. Bohužiaľ, presne fórum potrebuje takéto topicy, aby tu ľudia chodili.

    Dal som ti BAN za zdržovanie, kde si sa vyhovoril, že TY nie si na vine, na vine som ja. Napísal som Ti asi 5 dôvodov, prečo si ho dostal (Fakt 1(ty si mi napísal len jeden). Skús to nabudúce hrať tak, ako keby to nebolo naozaj a začni klikať vtedy, keď si zradca a nie vtedy, keď si nevinný.
    Obhájil si sa, že ty si žiadne pravidlá neporušil, čo mi nedalo a našiel som si Tvoj chatlog (Fakt 2), kde neustále nadávaš a priznávaš sa, že porušuješ neustále pravidlá. Ak Ti ani toto nestačí, natočil som dva dema (Fakt 3), kde porušuješ všetko, čo sa dá, kde som ťa aj napomínal, no ty si mi len dementne odpísal, že som sa naučil točiť demá [najs reakšn].

    Čo sa týka randomov, použijem matematiku. Možno Ti to niečo hovorí. Na serveri som zabil minimálne 13000x správne a 1000x nesprávne (popočítaj si nuly). Mal som teda dostať 1000x ban za randomovanie? Prečo som potom nedostal ani jeden BAN, keď som zabil 1000x zle? (pre ľudí, čo to nehrajú, TOP1 rank zabil 4000x zle BEZ BANu, a ak ja si udržím svoj štýl hrania, budem v TOP10 hráč, ktorý zabil najmenejkrát zle). Skúsim Ti to po lopate vysvetliť, že neovládaš význam slova random.

    Random je slovo z angličtiny a znamená to doslova, že "náhodný". A teraz Ti vysvetlím, ako to chodí na TTT a prečo som ani ja raz nedostal ban za random, i keď som zabil 1000x zle a ty porušuješ pravidlá, keď zabiješ raz zle. Ak sa na serveri nič nedeje, nikto nestrieľa a tebe v tvojej hlavičke napadne, že sa Ti už nechce čakať a začneš strieľať len tak z ničoho nič ostatných hráčov, toto je random, pretože nemôžeš zistiť, kto je zradca. Ty sa vždy vyjadruješ, že to robia iný, len Ty to nerobíš. Pozri si Fakt 3 (demá) ako hraješ. Hituješ (randomuješ) bez dôvodu a to je porušovanie pravidiel. Ak nejaký hráč, admin, poloboh, boh alebo behindyou sa ocitne v situácii, kde sa strieľa a je tam prítomných viac hráčov, je často možné, že zabiješ nesprávneho a za to sa nebanuje. Ináč, by na tom serveri nikto nehral. Toto bol prípad Indian0 a môj prípad, keď som 1000x zabil zle.

    Na záver tu teda znie otázka. Je na kotolni, resp. na fóre, hráč ako ty potrebný? Po tom všetkom, čo si tu dokázal, si pre mňa absolútne hráč, ktorý nie je žiadnym prínosom pre tento mód, ktorému všetko vadí a bolo by za zváženie k tebe budúcnosti byť trochu prísnejší, ak si neuvedomíš, že všetko má dve strany. Tak ako som ja amatér a nenatočil demo (lebo ho vlastne ani točiť nemusím), tak ako som si ja priznal, že som ťa mohol upozorniť, tak ty si pripusť aspoň niečo z toho, čo sa tu na teba napísalo a ver mi, že sa budeš mať aj v offline živote lepšie alebo choď hrať na konkurenčný portál, kde si myslím, že môžeš aj randomovať, zdržiavať a správať sa ako oni tam. No prúser je v tom, že my tu môžeme písať a dávať hocaké argumenty, ty máš a budeš mať vždy svoju pravdu.
    Naposledy upraveno stupo; 16-02-21 v 11:10.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    tak toto nebudem ani čítať cele, prečital som si uvod a zaver a mam dosť takže sa asi nevyjadrim k všetkemu ale len tak pre objasnenie toho chatlogu atd.: nemam rozdvojenu osobnosť, prišiel som na tento server for fun ale už to že sú tu jeblí hráči čo randomuju a nedostanu žiadny trest je dosť, ku tomu ešte aj admini davaju zbytočne bany.. čo mam napisať človeku ktorý ku tebe pride začne ťa hitovať, ty ho zajebeš lebo ti robi nervy a potom sa ťa vypytuje prečo si ho zabil a potom ťa ešte hľada po celej mape a zabija.. pre takych ľudi mam len par slov a nie peknych.. takto sa proste ja vyjadrujem k ľudom, ktorí sú retardovaní a bohužiaľ takto som sa musel vyjadrovať aj k vám lebo nie ste o nič lepší..

    Na záver nie som tu nijak potrebný a ani sa na to nikto nepýtal či som ale nevadi mi všetko.. vadia mi opice a tymi vy dvaja ste a aj zvyšok čo randomuje a o tej svojej pravde ani nerozpravam pretože ste uplne rovnakí :D možno mi nebudeš veriť ale keby že na tom serveri hraju normalny ľudia tak by hra z mojej strany vyzerala uplne inač.. ale čo sa da čakať od serveru kde sa banuju hrači, ktorí sa snažia hrať mod normalne a retardi nie len že nedostanu ban ale ešte aj prava

    a pred tym ako budeš písať ako som porušoval pravidla randomovanim a chatlog a tieto pičovinky tak ja si všetko uvedomujem a robil som to preto lebo som sa rozhodol že mam vpiči hrať takyto server takže tu nemusiš pisať tieto tvoje fakty a pičoviny lebo dobre viem čo robim a kedy porušujem pravidla
    Naposledy upraveno behindyou; 16-02-21 v 11:15.

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    tak toto nebudem ani čítať cele, prečital som si uvod a zaver a mam dosť takže sa asi nevyjadrim k všetkemu ale len tak pre objasnenie toho chatlogu atd.: nemam rozdvojenu osobnosť, prišiel som na tento server for fun ale už to že sú tu jeblí hráči čo randomuju a nedostanu žiadny trest je dosť, ku tomu ešte aj admini davaju zbytočne bany.. čo mam napisať človeku ktorý ku tebe pride začne ťa hitovať, ty ho zajebeš lebo ti robi nervy a potom sa ťa vypytuje prečo si ho zabil a potom ťa ešte hľada po celej mape a zabija.. pre takych ľudi mam len par slov a nie peknych.. takto sa proste ja vyjadrujem k ľudom, ktorí sú retardovaní a bohužiaľ takto som sa musel vyjadrovať aj k vám lebo nie ste o nič lepší..

    Na záver nie som tu nijak potrebný a ani sa na to nikto nepýtal či som ale nevadi mi všetko.. vadia mi opice a tymi vy dvaja ste a aj zvyšok čo randomuje
    ok.

  6. #21
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    ok.
    :D
    Naposledy upraveno behindyou; 16-02-21 v 11:26.

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno stupo Zobrazit příspěvky
    ok.
    si smiešny strašne normalne už som stratil chuť sa k tebe vyjadrovať lebo človek ti može niečo napisať aj 3 krat ale ty si z toho zobereš iba to čo treba tebe aj ked z toho nakoniec vznikne pičovina.. nevadi no aj takí ľudia musia byť len bohužiaľ ich tu je až priliš veľa
    fakt dufam že si raz vy dvaja uvedomite čo to tu predvadzate a akych tupcov zo seba robite, z mojej strany to je všetko už mi nemaš ako inač ukazať aky si retardovany takže sa nemusiš namahať odpisovať iba v pripade že si chceš niečo dokazať pred ostatnymi.. v tom pripade nech sa pači piš dalej pičoviny :)
    Naposledy upraveno behindyou; 16-02-21 v 11:27.

  8. #23

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    keby niekto randomne teba a ktomu ešte aj za zradcu
    Randomol ma paradontax a Vrtačka. Vrtačka ma randomol keď som bol zradca. Ich ospravedlnenie si nájdeš v chatlogu zo včerajšieho dňa. Žiješ v zaujímavom a celkom smutnom svete. Prv si ma sral, teraz mi ťa je skôr ľúto. Takto to uzatváram z mojej strany. Upozorňujem ťa do budúcna, že akúkoľvek provokáciu na moju alebo kohokoľvek stranu budem u teba prísno banovať. Nemám rád ľudí, čo robia druhým naschvály. Maj sa pekne.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #24

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] behindyou --> stupo

    Beru zpět své původní vyjádření. Žadatel jednoznačně porušoval pravidla serveru, na základě čehož dostal další bany. Jeho způsob vyjadřování ukazuje, že není vhodné nadále nechávat žádost otevřenou. Všechny bany stejně vypršely.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •