Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ archivace 19.2. ] Mr.Koalino --> Koprakek

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    [ archivace 19.2. ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Zdravím,
    jelikož tento příspěvek nepojednává o banu, nýbrž o zákazu, nemohu zde přidat výpis z konzole.

    Možná to teď bude znít ze si hraji na hloupého, ale opravdu netuším za jakou aktivitu mi byl tento zákaz udělen. V sekci "Hlášení cheateru, stížnosti" jsem také nic, co by proti mě ukazovalo nenašel a proto bych byl rad za případné informace z jakého důvodu mi byl tento zákaz udělen. A o možné zrušení.

    Dekuji za váš čas a přeji hezky zbytek dne :)

    Naposledy upraveno Mr.Koalino; 15-02-21 v 19:58.

  2. #2

    Odpověď: Mr.Koalino

    Čau,
    včera jsi hodil guny před box a utekl(nebo to si nepamatuješ?), vznikla vzpoura a CT prohrály kolo --> spolupráce s vězni.

    E: Fakt nevim v kolik to bylo, nezapisuju si kdy někdo dělá blbosti, mapa byla assis. Hodil jsi kulomet a usp před box a odpojil.

    E2: Ty guny jsi vyhodil přímo před dveře boxu, nejdřív si to nepamatuješ a ted to má být omyl. Mně to nepřijde moc věrohodný od tebe.
    Já jsem ban hlásil Koprovi, je na ostatních adminech jestli ti uvěří a budou pro zkrácení/UB. Ale kvůli tvejm blbostem co předvádíš za CT bych zkrácení nebral.
    Naposledy upraveno Hunted; 15-02-21 v 21:00.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Mr.Koalino

    Opět to možná bude znít že si hraji na hloupého, ale ne, nepamatuji si že bych něco takového udělal. Smím se zeptat v kolik hodin a na jaké mapě to bylo ?

    E: Dobrá tedy a pamatuješ si alespoň zda jsem tam ty zbraně opravdu vyhodil a až poté leavnul, nebo jsem si dal kill a poté leavnul ?
    Mám totiž tyto dva bindy na tlačítkách hned vedle sebe, takže je možné že jsem je omylem zmáčknul najednou. Je mi jasné jak to zní a taktéž si dokážu představit co si o tomto budeš myslet, avšak za pokus nic nedám.

    E2:
    Ty guny jsi vyhodil přímo před dveře boxu, nejdřív si to nepamatuješ a ted to má být omyl.
    Šlo mi pouze o myšlenku jak to z mojí strany nejspíše bylo.
    Mně to nepřijde moc věrohodný od tebe
    Jak jsem již psal, tak si dokážu představit jak to pro tebe zní a tedy chápu zda se rozhodneš mi ten zákaz nechat.
    Naposledy upraveno Mr.Koalino; 15-02-21 v 21:59. Důvod: používaj EDIT / zlúčené
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  4. #4

    Odpověď: Mr.Koalino

    Citovat Původně založeno Mr.Koalino Zobrazit příspěvky
    Šlo mi pouze o myšlenku jak to z mojí strany nejspíše bylo.
    Jak jsem již psal, tak si dokážu představit jak to pro tebe zní a tedy chápu zda se rozhodneš mi ten zákaz nechat.
    Já nad ničim nerozhoduju, já přestupek nahlásil a ty ted počkej na ostatní adminy, co řeknou.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: <span class="badge badge-primary">čekání na admina</span> Mr.Koalino --> Kop

    Tvé tvrzení mi přijde hloupé a nevěřím tomu... promin
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Mr.Koalino
    Datum registrace
    May 2020
    Umístění
    Jedna taková zapadlá vesnice
    Příspěvky
    9

    Odpověď: <span class="badge badge-primary">čekání na admina</span> Mr.Koalino --> Kop

    V pořádku, chápu. Na vašem místě bych tomu také nejspíše nevěřil, no což.
    Přeji hezký zbytek dne. ^^
    I got stuck up on a tree when I was about seven, and my dad had to come and get the ladder to get me down. I loved to climb all the way up to the top. I must have been a koala in my past life.

  7. #7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Mr.Koalino --> Koprakek

    Vzhledem k povaze módu a prořešků na něm není možné mít pokaždé nějaké důkazový materiál. V tomhle případě tě viděl spešl / admin, jak tak konaš a následně jsi teda za to dostal zákaz. Logicky zpětně demo natočit již nelze. V tomhle případě se bere za důvěryhodnější slovo člověka s právy, než žadatele, který se logicky bude vždy snažit obhájit ve svůj prospěch. Nezbývá tedy nic, než konstatovat, že si prostě budeš muset počkat až zákaz vyprší. Nyní by to už měl být méně než den.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •