Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: bhop_goodmap

  1. #1

    bhop_goodmap

    dobrý den vytvořil sem mapu.. jednoduchá... snad vás pobaví.. :D mapa je s .bsp ale i s .rmf

    zde odkaz na mapu...:

    https://gamebanana.com/maps/214927

  2. #2

    Odpověď: bhop_goodmap

    Ahoj, na to že je to první mapa tak je dost dobrá, jenom se ti tam objevilo pár chybiček, které by bylo dobré doladit.

    Při kompilování se ti tam musela objevit nějaké chyba, zkus se v tom trochu pohrabat a najít nějaký error, ta chyba ti způsobila "fullbright efekt" to znamená že se při kompilování světla něco pokazilo a to způsobilo to že je každá strana objektu osvětlená na 100% a to způsobuje hrozný propad fps.

    V komentářích té mapy na gamebanana ti někdo ukázal jak udělat lépe spawn hráčů, podívej se na to.

    Některé textury tam nemáš vycentrované, jako třeba nějaké tlačítko, na to pomáha funkce fit u texturování.

    Když se ti překrývají některé brushe se skyboxem tak to může dělat bordel.

    (Ve vytváření map jsem taky celkem nováček, tak se předem omlouvám, kdybych v něčem neměl pravdu)

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: bhop_goodmap

    Ve vetsine pripadu co jsem se setkal za to muze chyba "leak". To znamena ze mas v mape diru a selhal jak hlrad, tak hlvis. Abych opravil, ne jen ze je mapa fullbright ale hra vykresluje vsechny objekty najednou ( z jednoho bodu engine vidi celou mapu ). Nejsem doma takze to nepotvrdim, jen davam priklad co by to mohlo byt. Zdar
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  4. #4

    Odpověď: bhop_goodmap

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Ve vetsine pripadu co jsem se setkal za to muze chyba "leak". To znamena ze mas v mape diru a selhal jak hlrad, tak hlvis. Abych opravil, ne jen ze je mapa fullbright ale hra vykresluje vsechny objekty najednou ( z jednoho bodu engine vidi celou mapu ). Nejsem doma takze to nepotvrdim, jen davam priklad co by to mohlo byt. Zdar

    jo máš asi pravdu.. ale zrušil sem skybox a dal sem místo toho normální texturu.. a světlo sem dal svlažit postupně... já sem myslel že to bylo všechno zesvětlené tak sem myslel že to je jak sem tam dal to light in sky yes víš? ale bylo ta chyba leak no :D.. ale už by to mělo být opravené měl sem zapnuti i cl_showfps 1 a pořad sem tam měl 99fps takže už asi pohodě :D ale diky moc...



    Citovat Původně založeno Chlebik.Ve.Vaju Zobrazit příspěvky
    Ahoj, na to že je to první mapa tak je dost dobrá, jenom se ti tam objevilo pár chybiček, které by bylo dobré doladit.

    Při kompilování se ti tam musela objevit nějaké chyba, zkus se v tom trochu pohrabat a najít nějaký error, ta chyba ti způsobila "fullbright efekt" to znamená že se při kompilování světla něco pokazilo a to způsobilo to že je každá strana objektu osvětlená na 100% a to způsobuje hrozný propad fps.

    V komentářích té mapy na gamebanana ti někdo ukázal jak udělat lépe spawn hráčů, podívej se na to.

    Některé textury tam nemáš vycentrované, jako třeba nějaké tlačítko, na to pomáha funkce fit u texturování.

    Když se ti překrývají některé brushe se skyboxem tak to může dělat bordel.

    (Ve vytváření map jsem taky celkem nováček, tak se předem omlouvám, kdybych v něčem neměl pravdu)

    ahoj, diky a no jo no.. a neoběvila se my tam chyba nebo sem si ji nevšiml.. :D a na ty Hrače s gamebanana sem dal.. opravil sem ti Hrače a odstranil sem skybox a místo něho sem dal nějakou jinou texturu.. vše sem opravil snad tam už nejsou jine chyby.. ale děkují ti za odpověď.. :D

  5. #5

    Odpověď: bhop_goodmap

    Dikec za opravu :D

    Člověk se učí každý den :D

  6. #6

    Odpověď: bhop_goodmap

    Citovat Původně založeno Chlebik.Ve.Vaju Zobrazit příspěvky
    Dikec za opravu :D

    Člověk se učí každý den :D

    pohodě to já diky za upozornění.. :D a pravda.. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •