Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 25.2. ] Stížnost na admina

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    [ archivace 25.2. ] Stížnost na admina

    Vypis z konzole:

    Grakon a ešte ten kid fellow ci jak sa pise


    Poznamka:


    cc nevim proc to pisu do ziadosti o unb :D ale nevim kde sa to pise, takze simonoval som na jb normalne ze top nebral som pak 3 kola simona a grakon ma na dalsiu mapu kickol hned na zaciatku aby som nebol u ct, chcel by som vidiet to demo kde som nebral simona lebo je to haluz celkom, chapem grakon ze ryby ti nesli tak si mal nervy a isiel si si svoj komplex z toho ze nevies chytat ryby ani holky viem ze si verny kotlovi ale uz ma nekickuj ked som nic nespravil a este k tomu, nasledne prisiel na tsko a napsal toto "Grakon2702": co je mrdky "Grakon2702": mam plesku a 3 deti na krku neviem ci je v pohode ale toto pisat na stare kolena je tiez haluz

  2. #2

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Fellow mi poslal soukromou zprávu na Steam, že sis nebral Simona dvě mapy po sobě. Přišel jsem na server a zeptal jsem se tě, jaký jsi v pořadí na Simona. Neodpověděl jsi (nebo jsem to neslyšel, protože tam zrovna hulákali ostatní). Další kolo jsi již byl Simon, ale spustil jsi schovku. Další mapu jsem tě na začátku přesunul zpátky k vězňům a napsal, že si nezasloužíš být dozorcem, když si nebereš Simona. Konec příběhu. Na žádný teamspeak server jsem se nepřipojil a nenapsal to, co jsi uvedl.

  3. #3

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Nechci rejpat nebo tak jo, ale... Fellow už nemá práva a simona si sám píše 1x za rok a přesun hned na začátku další mapy mi nepřijde fér.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Re: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Ešte pred schovku som mal simona prideš si na 2 kola a mysliš si že si tam furt? To že ti henten napiše niečo že neberem simona a ty mu hned veriš tak to je tvoj problem chcem aby si sa mi tu ospravedlnil ked ma kickuješ za nič priam simona som si bral opytaj sa aj normalnych ludi a nie hentoho stvorenia čo vyžiera mame chladničku

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Aby tu nevznikala zbytočná hádka, tak sa k tomu môže vyjadriť aj Fellow, ako to bolo z jeho pohľadu. Zatiaľ je tu len tvrdenie hráča a admina, ktorý tam bol len kvôli riešeniu problému, takže by Fellowová časť mohla naznačiť viac chýb zo strany Dana, atd.

    Každopádne ten presun na začiatku ďalšej mapy nebolo najšťastnejšie riešenie, mohol si ho nechať 2-3 kolá, či simonovať bude, alebo nie. Ale to už je tvoja vec, ako danú vec vyriešiš.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Citovat Původně založeno Dan Zobrazit příspěvky
    Vypis z konzole:

    Grakon a ešte ten kid fellow ci jak sa pise


    Poznamka:


    cc nevim proc to pisu do ziadosti o unb :D ale nevim kde sa to pise, takze simonoval som na jb normalne ze top nebral som pak 3 kola simona a grakon ma na dalsiu mapu kickol hned na zaciatku aby som nebol u ct, chcel by som vidiet to demo kde som nebral simona lebo je to haluz celkom, chapem grakon ze ryby ti nesli tak si mal nervy a isiel si si svoj komplex z toho ze nevies chytat ryby ani holky viem ze si verny kotlovi ale uz ma nekickuj ked som nic nespravil a este k tomu, nasledne prisiel na tsko a napsal toto "Grakon2702": co je mrdky "Grakon2702": mam plesku a 3 deti na krku neviem ci je v pohode ale toto pisat na stare kolena je tiez haluz

    Kakao,Asiss,Oasis.. simon si bol možno tak 5-6x za 3mapy.

    Keď sa ta opýta simon alebo ct že si vezmi aj ty simona , povieš že tebe nejde lomítko.

    Neustále máš nutnosť brať na seba pozornosť akýmkoľvek spôsobom ako to môže každý vidieť v tejto stažnosti .

    Grakonovi som písal ja, lebo keď už chcem byť CT tak pravidlom je brať si simona a nie tam trapošiť a hrajkať sa a potom keď príde admin na server tak sa hrať na anjelika..

    Keby si aspoň toho simona nebral na jednej mape a potom šiel k T ale ty si tam išiel aj nasledujúce tri (k ct) a robil to isté dookola.

    To je všetko čo k tomu poviem
    Naposledy upraveno Fellow; 18-02-21 v 14:58.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Re: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    chcem demo fellow toto môžem aj ja napisat ze mi pičuješ na serveroch simona som si bral skoro furt bol som i sam u ct chcem vidiet to demo na zaklade ktoreho ma grakon kickol

  8. #8

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Dle mého subjektivního názoru došlo k pochybení ze strany admina, v tomto případě moderátora.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Dan
    Datum registrace
    Oct 2020
    Příspěvky
    30

    Re: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    no ta šak dajte lock grakon sam napisal ze hra metin a nema čas

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Stížnost na admina

    Fellow síce dočasne nemá na JB práva, ale je si určite vedomý, že má stále určitú zodpovednosť, nakoľko je admin a podľa toho snáď aj koná. Ak si to Grakon dostatočne neoveril, nezazlieval by som mu to, práve z odôvodnenia prvej vety. Ak by sa spontánne banovalo/kickovalo/presúvalo od CT len na báze slova od hráča, bez dostatočného overenia situácie, tak to by už mohlo byť napadnuteľné. Ja osobne si radšej každú situáciu preverím sám, na vlastné oči a až následne robím nejaké úkony. To je už ale na zvážení každého admina.

    Z uvedeného, nemožno nikoho potrestať. Na strane sťažovateľa je mimo iné podozrenie o šírení nepravdivých informácií, vrátané jedovatého štýlu komunikácie. ň

    Sťažnosť preto berieme za vyriešenú.

  11. #11

    Odpověď: [ archivace 25.2. ] Stížnost na admina

    Jenom dodám, že jsem na serveru byl asi tři / čtyři kola, abych si to alespoň částečně ověřil. Fellow sice není adminem na JB, ale to není z důvodu, že by ten mód nezvládal a nebyl schopen adekvátně trestat za sebe. Konec konců jsme členové admin týmu, kteří by měli spolupracovat a navzájem si důvěřovat. Kdyby to byl hráč, bylo by to něco úplně jiného.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •