Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: JB - Potrebné úpravy,

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*



    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    JB - Potrebné úpravy,

    Ahoj, keďže sa poslednú dobu hýbe svetom, tak sem hodím pár vecí, ktoré by bolo dobré fixnuť, upraviť, pridať.
    Na jb som toto vlákno nenašiel, možno je niekde v archíve, s tým nič neurobím.

    1. Automaticky vypnúť box pri zapnutí módu (Zakázať pustiť mód pri zapnutom boxe) : a) Sparta
    b) Gangster
    c) Shark day
    d) HVD


    2. K módu Shark Day pridať do equipu knife - fast switch na od-zoom, prebijani atd, keďže teraz ak máš zoom, už sa z neho živý nedostaneš :D


    3. Na začiatku módu Schovka automaticky zapnúť menu na zmenu farby - /barva
    Veľa hráčov ani nevie, že niečo také existuje, a je fakt vtipné na jb_snow nájsť pod bielym stromčekom 4Tčka, ktoré sú celé hnedé.


    4. Pri výbere "Posledného priania" (/pp)
    a) Vrátiť ponuku klasického boxu (Box na 2 hity, ktorý tu bol roky)
    b) Vypnúť "zobrazovanie" pomôcok iným CT pri pp. - Pokiaľ si Jožko (T) vybere duel Zvony s Paťkom (CT), tak aj ostatné CT budú mať túto pomôcku v ruke, avšak spôsobom, že ju majú napr. miesto M4, a môžu z nej strieľať. - Ničomu to neškodí, ale taktiež to ani ničomu neprospieva.
    c) Pokiaľ umrie CT inou smrťou ako je určený duel, PP sa bugne, hráči sa stávajú nesmrteľnými a kolo v neprítomnosti admina/schopných hráčov môže trvať aj nekonečne dlhú dobu, pretože sa nikto nechce zabiť.
    d) Granátový duel - Niekedy (výnimočne) sa stane, že duel bez dôvodu skončí, hráči nedostanú ďaľšie granáty a pp nemôže pokračovať - Taktiež jediná cesta Kill CT/T


    5. VIP
    Keďže VIP má jediné výhody u T tímu, (dosť veľké výhody, ktoré majú v dobrej "partii" VIP hráčov veľmi fatálne následky pre CT :D) Tak by sa aspoň niečo malo pridať aj pre CT.
    a) Už dávnejšie sa riešil návrh pridania do /weapons menu AWP pre VIP Dozorcov, keďže sa na niektorých mapách nenachádza (Minimum máp) Alebo, pokiaľ ako CT chceš napr. AWP a Glock, a je tam len "automat" na zbrane, ktorý vždy dáva Awp + Dgl, tak to nie je možné.
    b) Pokiaľ sa nájde (VHODNÝ!!) Skin pre Simona/Dozorcu - (Žiadaná vec hráčmi z JB)
    c) Navýšenie HP pri prestrelke o nejaké malé percento (5-10% z celkového počtu pri prestrelke)


    Ďaľšie veci neskôr, prípadne sa môže niekto vyjadriť (seriózne poprosím) (Blbosti mimo tému poprosím nejakého moda zmazať, nech sa to tu nespamuje)
    M. <3

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: JB - Potrebné úpravy,

    I když JB už poslední dobou moc nehraju tak i přes to se vyjádřím.

    Ten box na 2 hity mi asi nejvíce chybí,bylo by to fajn vrátit.
    Další věci by taky nebylo špatné přidat/opravit.
    Naposledy upraveno Deyik; 18-02-21 v 17:53.


    Believe it, go and prove it.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    Odpověď: JB - Potrebné úpravy,

    1. Súhlas, dá sa týmto spôsobom bugovať mód

    2.Súhlas

    3.Súhlas

    4.
    a) Súhlas, stále nechápem prečo to Kotel menil
    b) Toto mi príde nejak zbytočné
    c) Súhlas
    d) Mne to také výnimočné nepríde a práveže sa mi to stáva asi tak cca v 30% prípadoch keď si dávam PP s granátmi

    5. No mne to príde také 50/50. Ak sú dobré T a menej schopné CT tak vyhrávajú kolá T. A funguje to tak isto aj naopak.
    a) To by nemalo zmysel pretože sa väčsinou hrávajú mapy kde je tých AWP v zbrojke aj 10 avšak ak by sa našiel niekto kto by tie AWP z tade odstránil tak by to mohlo mať zmysel
    b) Keď majú VIP T hráči oranžovú farbu tak prečo by to nemohli mať niečo podobné aj CT? Dobrý nápad!
    c) Toto tiež nieje dobrý nápad. Prestrelka je dobre vyvážená tak ako je. Nič nemeniť!

    Síce nápady sú to dobré ale pochybujem že sa týmto niečo zmení. Ja som už viac krát podal návrhy na fórko a hádam nič z toho sa nepridalo/nezmenilo.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Mydleník
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Novoť
    Příspěvky
    21


    Odpověď: JB - Potrebné úpravy,

    Ak sa môžem vyjadriť, neviem či je to dobré alebo zlé, no príde mi blbé aby hráči po móde mali VD "za nič". Väčšinou sa prvé kolo dáva vždy mód a v 70% je to prestrelka, kde sa často stáva, že ju vyhrajú Tčka. Stane sa však aj situácia, že ostane 1 Tčko živé a vyhrá prestrelku, čiže získa VD len tak. Niektorí hráči robia to, že si dávajú kill aby tak pre niekoho získali toto VD. Príde mi to nefér voči hráčom, ktorí aktívne plnia mód a tak stačí precampiť pol prestrelky, samozrejme mať šťastie aj na to, aby CTčka pozabíjali ostatných a už ich len doklepnúť a woala VD "za nič" je na svete. Ak už by sa to malo ponechať, tak by som radšej navrhol pre posledného väzňa automatické PP ale najlepšie by bolo to zrušiť a neplatí to len pri prestrelke. Berte toto vyjadrenie ako môj subjektívny názor a nič z toho čo som uviedol nemusíte vnímať podobne ako ja.
    Proste fresh mýdlo

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*



    Odpověď: JB - Potrebné úpravy,

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    5. VIP
    Keďže VIP má jediné výhody u T tímu, (dosť veľké výhody, ktoré majú v dobrej "partii" VIP hráčov veľmi fatálne následky pre CT :D) Tak by sa aspoň niečo malo pridať aj pre CT.
    a) Už dávnejšie sa riešil návrh pridania do /weapons menu AWP pre VIP Dozorcov, keďže sa na niektorých mapách nenachádza (Minimum máp) Alebo, pokiaľ ako CT chceš napr. AWP a Glock, a je tam len "automat" na zbrane, ktorý vždy dáva Awp + Dgl, tak to nie je možné.
    b) Pokiaľ sa nájde (VHODNÝ!!) Skin pre Simona/Dozorcu - (Žiadaná vec hráčmi z JB)
    c) Navýšenie HP pri prestrelke o nejaké malé percento (5-10% z celkového počtu pri prestrelke)
    Dotazy:
    a) a pridať aj možno iné zbrane ako rýchlopalku napríklad by nebolo tiež zlé si myslím :D
    b) Súhlasím, oživenie a výber skinu by bolo tiež dobré.
    c) skorej 10-20% by bolo ideál si myslím, alebo napríklad aj tých 15%
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •