Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: [ archivace 25.2. ] Ecko. --> PiratJO

  1. #16

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    jj
    Spoiler Spoiler:


  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    Jelikož Ecka. znám z dust2, kde hrál celkem dlouhou dobu, tak se mi nechtělo věřit těm hlášením co na něj chodili, pokaždý co jsem přišel tak se mi zdál čistý, potom jsem ale viděl dema od různých hráčů, ale mně osobně by na ban nestačily, ale to HLTV co bylo v té stížnosti by mi na ban už stačilo, neskutečný přehled o hře, ten čas u mid dooru, kde všude jde slyšet jen střelba a granáty a ty se najednou rozhodneš místo peekování levé strany, kam si čuměl celou dobu najednou otočit na CT, kde čirou náhodou šel hráč.
    Potvrzuju WH, to obcházení přes jiný steamy je fakt blbost z tvý strany, protože Valve akorát nasypeš prachy hah.

    //gj pirát, že si to zabanoval

    ///zatím jsem tu nepostřehl tvé obhájení časů, což by si mohl udělat, zajímalo by mě i tvé vysvětlení

    čau grakone


  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    “Já v životě dokazal věci, ty si skončil tady” :D to sedí od někoho, kdo je tu s prosíkem o UB a obchází, takovejch byznysmenů z Ameriky sme tu už měli kámo, ze sme naprosto imunní na takovýhle žvásty :D
    E: ale už se můžeš hodit zase do klidu boomere, ať se ti nezaspamuje tvoje zadost o UB :D

    Kdo tady prosi o UB ? A me je fuk co jestli ses zvykly na kecy nebo ne... Meles tady jen hovna od klavesnice..
    Tak prosim nekomentuj to abys to tady nespamoval deges :D

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Jelikož Ecka. znám z dust2, kde hrál celkem dlouhou dobu, tak se mi nechtělo věřit těm hlášením co na něj chodili, pokaždý co jsem přišel tak se mi zdál čistý, potom jsem ale viděl dema od různých hráčů, ale mně osobně by na ban nestačily, ale to HLTV co bylo v té stížnosti by mi na ban už stačilo, neskutečný přehled o hře, ten čas u mid dooru, kde všude jde slyšet jen střelba a granáty a ty se najednou rozhodneš místo peekování levé strany, kam si čuměl celou dobu najednou otočit na CT, kde čirou náhodou šel hráč.
    Potvrzuju WH, to obcházení přes jiný steamy je fakt blbost z tvý strany, protože Valve akorát nasypeš prachy hah.

    //gj pirát, že si to zabanoval

    ///zatím jsem tu nepostřehl tvé obhájení časů, což by si mohl udělat, zajímalo by mě i tvé vysvětlení
    To je roky praxe a hrani na ruskych a UK serverech vis ? :) A uceni se od zkusenejsich hracu coz tady na tomto portale uplne postrada, ale ja tady nemusim obhajovat zadne casy proste nic nemam a tim to konci.
    To je jenom zavist ze nekdo hra lepe a zna mapu lip nez kdo jiny :-)

  5. #20

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    Pět adminů (včetně banujícího admina) potvrdilo cheating. Za normálních okolností stačí v žádosti o UB potvrzení od tří adminů, pokud se nenajde někdo, kdo by s banem naopak nesouhlasil. Aby se to tedy zbytečně neprotahovalo, dávám ostatním adminům čas ještě dva dny, aby se na to podívali a případně svým verdiktem ještě otevřeli případ k delší diskuzi. Jinak teda případ uzavřu jako vyřešený. Do té doby bych poprosil nezaplňovat tuto žádost zbytečným psaním. Žadatel již jednou neúspěšně žádal o unban, takže text s popisem svých možností netřeba. Jestli mu vymění Kotel VIP za UB znova, to už závisí čistě jen na jeho rozhodnutí. Mám ale takový pocit, že Kotel kdysi psal, že by tak u každého dělal jen jednou.

  6. #21
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení do 22.2. ] Ecko. --> PiratJO

    Toto celé není žádost o unban, hráč si sem přišel akorát zanadávat na systém a adminy, časy neobhajuje, já nechápu, že se to už dávno nelocklo. WH na demu je.

  7. #22

    Re: [ demo k posouzení do 22.2. ] Ecko. --> PiratJO

    Zdravím,

    u dvou předešlých unbanů sem byl toho názoru, že tam bude on/off WH nebo ESP. Dotřetice všeho dobrého a zlého ? Vypadá to tak.

    Btw. poskytuješ lekce na snatch / clean ? :-)

  8. #23

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Ecko. --> PiratJO

    Citovat Původně založeno badbad Zobrazit příspěvky
    Ne, neni to uplne stejne co tady pises aj kdybych si zmenil IP na DIP tak ti to muze byt jedno. Kazdopadne minule sem si koupil UB bo admin nebyl schopny pochopit ze tam neni wh ty chytraku. Coz na to psal kotel ze tam WH neni takze co mi na tohle napises ?


    Blna: ty tady vypisujes ze rejkac mi dal ban dne 19.2 v 16:35 což ja vubec nehral ani sem nebyl pritomny takze chci videt screen poc mi dal ban bezduvodne :)
    Moje vyjdrovani si do pusy neber ja si neberu tvoje hej ?
    Zdravím sledují tě již delší dobu. Ban jsem udělil 19.2

    Tady je DEMO http://leteckaposta.cz/860425356

    http://leteckaposta.cz/564156008
    Naposledy upraveno rEJKAc; 20-02-21 v 22:10.

  9. #24

    Odpověď: [ demo k posouzení do 22.2. ] Ecko. --> PiratJO

    Nedošlo k výrazné změně v průběhu žádosti, a tak nemá cenu tuto žádost nechávat dále otevřenou. Jak jsem slíbil, uzavírám. Svoje možnosti již žadatel zná.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •