Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: TTT - UMP a MUTE

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130


    TTT - UMP a MUTE

    Zdravím,

    Týmto príspevkom navrhujem aby sa z TTT odstranila zbraň UMP Prototype a opravilo mute ak by bolo možné.

    UMP - Hlavne z toho dôvodu že táto zbraň tam je totálne zbytočná a len sa zneužíva. V 99% prípadoch ju detektív kúpi, nahituje s tým nevinných / hituje dookola jedného, a následne umrie alebo dá zbraň traitorovi ktorý sa s ňou tiež vyhrá. Na sebeobranu sa z väčšiny času nevyužíva. E: Dokonca sa dá zistiť vesta s UMP.

    Mute - Toto sa zišlo hlavne minulý rok keď na TTTčku vyvádzali obchadzači a púšťali hudbu neustále. Ale aj teraz sa tam nájdu exempláre ktoré niekto nechce počúvať. Samozrejme keďže tam nie je tak hádam že tam je nejaký zádrhel.

    Bolo by fajn ak by sa sem vyjadrilo čo najviac hráčov TTT aby sa potom ľudia nesťažovali že sa to odstranilo.

    Byebye
    Naposledy upraveno Noizik; 24-02-21 v 15:29.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Pokiaľ je to možné upraviť hlavne to mute tak som určite ZA !

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Ump je úplná hovadina, ak ho má zradca tak má velkú šancu na výhru, a ak ho má zas nejaký mentál čo s tým rád random hituje tak má výhovorku, že je buď detektív, alebo "neuberá ti to hp" --> je to otravné a úprimne nechápem načo tam takáto vec je.

    Ohľadom mute, tak to by sa hodilo opraviť, nie každý chce počúvať trashtalk ostatných hráčov.
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Pri návrhu pre znovu aktivovanie "mute" ma napadlo to, že by sa táto funkcia mohla stať súčasťou balíčka VIP (ak by to bolo možné aktivovať). Určite by si tento status VIP kúpilo viac hráčov, keby tam bola táto funkcia a obe strany by boli spokojné. Taktiež, ak na TTT nie sú žiadne VIP výhody, kľudne by som do toho balíčka nahodil aj vestu (hneď na začiatku každého kola bez nakupovania) a samozrejme votovanie s dvoma hlasmi, ktoré už je súčasťou tohto balíčka. Vestu by som tam hodil z toho dôvodu, že niektorí ľudia skúšajú páčidlom vestu, čím by sa nevedelo presne určiť, či je hitovaný s vestou zradca, alebo nevinný.

    Čo sa týka UMP, na to nemám žiaden názor. Ak sa to vyhodí, vyhodí, ak nie, kľudne to tam môže ostať. Skôr by všetci admini na tomto móde mohli trestať zneužívanie tohto "itemu" kickovaním alebo hocakým podobným štýlom.

  5. #5


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Citovat Původně založeno Noizik Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    Týmto príspevkom navrhujem aby sa z TTT odstranila zbraň UMP Prototype a opravilo mute ak by bolo možné.

    UMP - Hlavne z toho dôvodu že táto zbraň tam je totálne zbytočná a len sa zneužíva. V 99% prípadoch ju detektív kúpi, nahituje s tým nevinných / hituje dookola jedného, a následne umrie alebo dá zbraň traitorovi ktorý sa s ňou tiež vyhrá. Na sebeobranu sa z väčšiny času nevyužíva. E: Dokonca sa dá zistiť vesta s UMP.

    Mute - Toto sa zišlo hlavne minulý rok keď na TTTčku vyvádzali obchadzači a púšťali hudbu neustále. Ale aj teraz sa tam nájdu exempláre ktoré niekto nechce počúvať. Samozrejme keďže tam nie je tak hádam že tam je nejaký zádrhel.

    Bolo by fajn ak by sa sem vyjadrilo čo najviac hráčov TTT aby sa potom ľudia nesťažovali že sa to odstranilo.

    Byebye
    Súhlas.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    dobry napad ja som tiez za.

  7. #7
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Umístění
    V tabulce nahoře :)
    Příspěvky
    21


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Jinak stale se da udělat že budeš mít 100 v zasobníku takže nic moc změna :)

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2021
    Příspěvky
    1


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Mute - Hodilo by sa moc a moc , bolo by to jednoducho ppč

    UMP - nechal by som , je to taká základná a klasická vec pre detektívov, samozrejme to využívajú aj kok*ti, ale keďže sa už zmenil počet nábojov, tak im to dlho nevydrží a občas to UMP aj pomáha čo si všímam s mojich skúseností.

    UMP by som určite nechal.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    MUTE - určite som pro

    UMP - vec názoru skôr by som to odstránil ako nechal. Tiež sa mi niekedy stáva že sa missclicknem a kúpim ump, je to pre mna vyhodení kredit. Stalo sa mi 2x že som to využil na zrádcu. Určite súhlas s Noizikom

    VESTA - určite dobrý nápad ma stupo. Hráči pravidelne zneužívajú páčidlo na zistenie kevlaru. Súhlasim taktiež so stupom
    Ten kdo chce od života příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."

    „A navíc, jak jsem si tenkrát říkal: Lepší umřít mladej a bohatej...“

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Ešte mi napadlo že by sa zišlo nejakým spôsobom "nerfnúť" teleport.
    Momentálne sa môžete teleportovať donekonečna. Čo značne zdržuje kolo v niektorých prípadoch, a predsa koho neštve keď sa snaží zabiť detektíva a on sa neustále portuje preč?
    Myslím že by sa hodilo to dať tak na 1-2 teleporty ak by bolo možné.

    Čo myslíte?

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Teleport by sa nerfnúť teda hodilo.

    Keby sa dalo tak na nejaký ten určitý počet použití a ak nie tak nejaký dlhší cooldown (momentálne je to nejak 2s?)

    Verím že sa s tým niečo bude dať robiť. :)
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: TTT - UMP a MUTE

    Hodilo by sa to tu znova rozbehnúť nakoľko pár nemenovaných hráčov naďalej používa UMP ako hračku na či už pád zo strechy alebo prezradenie kevlaru a hlavne neplnení si roli detektíva.

    Takže týmto prosím tých čo majú ttt v láske a chcú si ho udržať, tak aby sa k tomuto vyjadrili nech sa už konečne to ump zruší.

    Ďakujem za pochopenie a prajem príjemný zvyšok dňa
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •