Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [ archivace 8.3. ] Dust2 only --> Wallhack

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    [ archivace 8.3. ] Dust2 only --> Wallhack

    Hráč: mmmmmmmmmmmm

    Demo z HLTV: http://csko.cz/dema?UPD=tNowkZ24


    Opětovně hlásím hráče mmmm z podezření na WH. Na demu 2 jasné WH časy + můžete to připojit k mým dvěma časům z minulého hlášení. V případě zamítnutí poprosím vysvětlení JAK viděl?

    51:10
    58:10

  2. #2

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Update. Mohl by se na to někdo kouknout?

  3. #3

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Málo na ban.
    buy ₿

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Málo na ban.
    Tato odpověď mi nestačí. Ty sám mi nedovedeš vysvětlit jak mě hráč v tom místě viděl a pochybuji o tom, že ostatní admini to dokáží ( vzhledem k tomu, kolik se jich zde vyjádřilo). Podle mého názoru je jediný, kdo dovede tuto situaci vysvětlit sám hráč, tudíž by bylo dobré mu dát permu už jen proto, že v případě, že bude čistý, si sem příjde zažádat o unban. Po shlédnutí dema sem hodí printscreen obrazovky, který uvede jako důkaz, že tam něco viděl. Pak bude jasné, že existuje nějaké individuální nastavení, které vyvrátí použití WH. Výsledek bude takový, že obohatí adminy o další zkušenosti s případným individuálním nastavením konkrétního hráče na konkrétní místo na mapě.

    E: A ještě jedna věc, když si nejsem jistý zda hráč má WH, mám na mapě vytipovaná místa, přes která zkouším, zda mě hráč uvidí nebo ne. Toto je jedno z nich, takže by to pomohlo i mě samotnému, kdyby se tento případ pohnul nějakým logickým směrem kupředu a bylo vysvětlený jak je možné, že mě trefí, když 99% hráčů netrefí a nevidí.
    Naposledy upraveno Musik; 04-03-21 v 10:33.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Ahoj. Demo som este nevidel. Nemam oristup k PC. V kazdom pripade potup, ktory opisujes sa nikde nepouziva. Takto to nefunguje.


  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno bLNa Zobrazit příspěvky
    Pozeral som to demo aj ja prave, oba časi mi pridu dosť divne,ale dosť malo ako piše aj madr na banned
    Nějak nechápu, co víc by jsi si představoval, aby to bylo na ban. Hráč na demu nic nevidí a přesto mě 2x zastřelí (místa navíc nejsou stejná a náhoda to opravdu není). Proti tomu hráči nejsem nijak zaujatý, jen mě trochu překvapuje, že tohle Vám nikomu nevrtá hlavou a necháváte to být... Pokud je hráč opravdu čistý, tak si to obhájí s důkazem, nicméně pokud má nějakou úpravu, která ho zvýhodňuje oproti ostatním, tak bych rád připomenul, že i WH je jistá úprava, která zvýhodňuje hráče oproti ostatním.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Musik, nutis admina udelit ban. On ho potom pred hracom obhaji, v ziadosti o UB ,tym ze si mu to povedal? Ako asi podla Teba bude prebiehat ta ziadost o UB?


  8. #8

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Takže ty by jsi banoval každý luck? To prostě nejde. Naprosto chápu, že hráč se radši nechá zabanovaný než aby poníženě přišel na tohle hierarchií zkažený fórum a prosil o UB. Když na tebe budu pár hodin koukat, tak ti udělám celou kompilaci nevysvětlitelných časů. Netvrdím, že hráč je clear ale že za mě je demo nedostatečný pro ban.
    buy ₿

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Citovat Původně založeno Madrfakr Zobrazit příspěvky
    Takže ty by jsi banoval každý luck? To prostě nejde. Naprosto chápu, že hráč se radši nechá zabanovaný než aby poníženě přišel na tohle hierarchií zkažený fórum a prosil o UB. Když na tebe budu pár hodin koukat, tak ti udělám celou kompilaci nevysvětlitelných časů. Netvrdím, že hráč je clear ale že za mě je demo nedostatečný pro ban.
    Já na něj nevytáhl žádnou kompilaci videí, na tom serveru jsem sám hrál. Luck to určitě není. Pochybuju, že by hráč 2x takto náhodou trefil děrováním v místě, kde jsem prakticky jen já sám takto zkusil projít (navíc v nepravidelném intervalu). Prý je však ve hře hlava vidět, ale na HLTV ne (příjde mi to divný a nevěřím tomu moc). Už minulou stížnost jste zamítli s nedostatkem důkazů (2 časy) tady jsem poskytl další 2 časy, kterých jsem se sám účastnil. Hold HLTV asi lže.

  10. #10

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Dust2 only --> Wallhack

    Zatím dva admini potvrdili, že dodané důkazy jsou nedostatečné. Pokud se k tomu nebude chtít vyjádřit ještě jiný admin, stížnost se uzavře se stejným výsledkem.

    Edit: lock.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-03-21 v 14:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •