Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: [ archivace 6.3. ] STUPO JE POTRAT --> stupo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    [ archivace 6.3. ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '236098'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'ur�anie (stretneme sa na fore)'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < STUPO JE POTRAT >
    [AMXBANS] Tvuj nick:P3F
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:202150399
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:202150399
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.85.203
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.85.203
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < hungry eyes >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_estate)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


    Poznamka:


    no ? :D

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: STUPO JE POTRAT (jiny hrac) --> hungry eyes

    I když se jedná o opakovaný přestupek, na permu to nevidím. Jsem pro zkrácení. A hráč by se měl nad sebou zamyslet, ta žádost je napsaná hodně povýšeně, není poznat, zda žádá o zkrácení nebo proč to sem vůbec dal.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: STUPO JE POTRAT (jiny hrac) --> hungry eyes

    pri takých adminoch ani nemám chuť hrať nie pri tomto ale to meno som dal preto že deň predtým mi dal ban hovoril mi to povyšenecký ako keby som sa mal posrať že on je admin a dal mi ban zato ževraj som random zabil nejakeho máleho chlapca ( píšem to podľa jeho hlasu) znepríjemňoval hru nahodne hitoval iných aj mňa a zabíjali ho viacerí a ban som dostal iba ja ešte do voice mi tam hovoril ako keby on bol neviem čo preto že je admin :D a písal som to len tak preto že tam stojí že sa stretneme na forku tak čakam ho tu o ten unban mi ani tak nejde popravde pri takom adminovi nemám ani chuť hrať

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ čekání na admina ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Ver mi, že si túto sťažnosť nemohol napísať v lepší čas. Permu som Ti dal preto, pretože som vedel, že si regnutý na fóre, a preto, aby som poukázal, čo si zač pred všetkými.

    Na serveri bola mapa eldorado a bol tam prihlásený problémový hráč s nickom "pipik". Neraz som mu už dal ban a vlastne, dostal ho aj v ten deň, ale za niečo úplne iné. Narokom som nehral a všímal som si len Vás dvoch, kde si hráča pipik neustále provokoval, urážal a hitoval. Vždy som videl, že začínaš len ty. Po udelení BANu (bolo by fajn, keby sa dohľadal chatlog), my všetci hráči poďakovali, že sa ťa "zbavili". Pred udelením banu som sa ozval, prečo ho hituješ, tón nebol vôbec povýšenecký až dovtedy, kým si mi nenapísal toto.

    https://ctrlv.cz/tOrd

    Kde som Ti povedal, že Ti ho navýšim. Nespravil som to ale, a tak si ban dostal klasicky na 8 hodín, kde si prišiel na fórko a napísal si mi toto.

    https://ctrlv.cz/srQD

    Na druhý deň som si šiel pozrieť, kto je na serveri, že si na chvíľu zahrám a našiel som tam toto.

    https://ctrlv.cz/RqWi

    Preto som prišiel na server a dal ti z fleku permu (veď si aj o ňu vlastne žiadal), pretože som vedel, že prídeš. Napísal si mi znova toto.

    https://ctrlv.cz/mkAQ

    Ja nemám problém Ti ten BAN skrátiť (preto som to napísal aj do poznámky BANu), pretože je prísny, aj keď si mi vynadal a párkrát urazil. Chcel som ale poukázať tu na fóre pred všetkými, čo si zač. Ja navrhujem, že by som ti BAN skrátil na jeden týždeň. Ak by to bolo prísne, nech sa tu kľudne hocikto z kompetentných vyjadrí.
    Naposledy upraveno stupo; 01-03-21 v 19:13.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Podla historie problemovy hrac.
    Ban v poriadku.


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Počúvaj všímal si si aj to že ho zabíjali aj ostatní okrem mna? Pretože spamoval voice ? A viackrát predtým má náhodne hitoval nehovorím len o tej mape (eldorádo) ale viackrát v minulosti a sám vieš že spamoval voice nadával tam naňho každý ale to je jedno nechaj mi kľudne permu a toto čo si tam nascreenoval bolo až po tom ako som dostal ban a ešte má nevyhodilo škoda že sa neda nascreenovat aj voice ale to je jedno mám rad ttt ale s takými hráčmi tam nemám chuť hrať ;) šťastnú hru každému normálnemu hráčovi

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Noizik
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Biela dodávka
    Příspěvky
    130

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Ahoj,

    Spätným randomovaním nič nevyriešiš.
    Ak chceš aby dostali ban tí čo ťa hitujú / hitovali, tak toč demo. Admin to nemá ako riešiť ak to nevidí.
    To že to robia ostatní neospravedlňuje to čo si robil ty.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Ja neospravedlňujem to čo som robil ja len hovorím že som mu to vrátil a dostal som ban len ja som tam prišiel hrať a ne točiť dema a vyplakávať niekomu na fóre že má niekto zabíja v hre ktorá vlastne je o zabíjaní �� hovorím kľudne mi nechajte tu permu ja som tu napisal len preto že tam som mal napísané od stupa že sa stretneme na fóre tak len som chcel vidieť ako sa ohradí no a to meno bolo preto že ako som písal vo voice bol povýšenecky a nebolo to tak ako on písal potom ako som mu vynadal ale bolo to predtým

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Poslednýkrát sa ťa teda opýtam a zareagujem. Chceš teda riešiť skrátenie UB?

    Za druhé, opýtal som sa ťa normálne, prečo ho hituješ, nevedel si mi odpovedať. Vypísal som ti BAN a kým sa BAN načítal, napísal si mi, že som, aký som. Preto som ti povýšinecky povedal, že Ti ten ban ešte predĺžím. To, že je hráč problémový som napísal, to, že ťa hitoval na inej mape, to ja posúdiť neviem, nebol som tam. BANujem len za to, čo vidím a v tomto prípade si začínal vždy Ty.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Akože som nevedel napisal som lebo alebo niečo tak potom som ešte povedal lebo hitoval aj on a spamoval voice ale to si nevidel videl si len mna a nie netreba kľudne zmazte príspevok sú aj iné portáli

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Budem asi prvý čo dostal permu za nadavanie��

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Niesi prvý ani posledný, čo dostal permu za vulgaritu.
    Ešte včera som sa z banu smial, no dokazuješ, že si fakt prípad.

    Sori Stupo. ;)

    Asi si ma nepochopil.
    Ešte včera som sa ťa "zastával" a robil si srandu z toho, že si za to dostal permu. História banov je pomerne stará (okrem toho banu za random tam sú asi len bany z 2019 ak si dobre pamätám?) No podľa toho, ako sa tu chováš sa ukazuje, že ti na unbane nezáleží a teda tu nie je čo riešiť.
    Naposledy upraveno Mlýn; 01-03-21 v 20:46.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Mlyn sori �� tu sa ukazalo že si aj ty prípad a poriadny a posudzovať niekoho na základe hry (y) to dosť dokazuje že so fakt inteligentný a aj k tomu druhému príspevku vidno že niekto to berie ako hru a má s toho srandu iný si to berie veľmi k srdcu a prežíva hru akoby to bolo v reálnom svete pre niekoho to tu bohužiaľ aj tak je že hra je pre neho viac ako rodina napr

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    35

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    Tak všetkým čo to tu beriete tak vážne pekný večer a žite si ďalej svoj super herný svet už sa tu k takým inteligentnom čo posudzujú správanie človeka podľa hry

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] STUPO JE POTRAT --> stupo

    proti permě, za nadávky má jen 2 bany a zbytek je randomování, pokud se dokáže omluvit tak jsem za zkrácení na měsíc, ale chápu, že stupo nebude chtít zkracovat

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •