Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [ archivace 6.3. ] Jailbreak --> Nevhodné chování

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Umístění
    nikde
    Příspěvky
    17

    [ archivace 6.3. ] Jailbreak --> Nevhodné chování

    ahoj,Byl jsem na Jailbreaku 1 a najednou se tam připojil unnamed, pak se přejmenoval na playyyyyyyyyyyer dal jsem pár killu pac nebyl schopný si hlídat zbrojku pak jsem si poslechl jak jsem Anime kid, Buzerant a pí.a (nadavky od něho) Pak se připojil Hunted byli jsme tam chvíli spolu a simon mi dal pár killu LHAL ohledně toho že jsem měl gunu(neměl jsem ji a byl mimo zb) to jsem ignoroval ale pak dal mfk přímo před jeho očima a on s tím nic nedělal, tak jsem mu napsal že nechápu proč s tím nic neudělal a on mi řekl že simon dal příkazy
    ANO dal je ale to Ct a playyyyyyyyyyyer Mi daly fk jen tak...a Mu to asi bylo jedno, jinak si to nedokažu vysvětlit Možná s tím moc nadělat nemohl ale mohl jim alespon dát ban k ct

    a ani nebyli schopni mi dat vd, furt lhali a kecali jak jsem neposlouchal

    Důkaz nemám ale něco by mi mohlo potvrdit pár hráčů co se mnou byli na Serveru
    a uznávám, taky jsem si zanadával, ale to až po tom co mi těch killů dali hodně a nevypadalo že to někdo bude řešit
    PS: nic proti Huntedovi nemám ale pěkně mě naštvalo že mu to bylo jedno

    ID hráče : playyyyyyyyyyyer STEAM_0:0:90667726 SK

    Doufám že se k tomu Vyjádří sám Hunted... Peace
    Naposledy upraveno 753vojta; 02-03-21 v 21:41.

  2. #2

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Jailbreak --> Nevhodné chování a MFK

    Ahoj

    1) Nejsem admin a tudíž Vaše požadavky, abych hráče zabanoval byly nesmyslné.
    2) Když zakládáš stížnost máš mít demo.
    3) To, že vezmeš zbran a vyhodíš jí neznamená, že tě nemá právo zabít. Při party modu pokud ohrožuješ CT, má plné právo tě zabít (+ jsi neměl lézt do zb). Taky nevidím přes půl mapy co se děje u Vás dvou.
    4) Nadávky padaly z obou stran
    5) Měli jste příkazy, které jste nedodržovali tudíž se o MFK nejednalo.
    Uznávám, že zbytečně fragovali, ale to bylo naoplátku vašim vzpourám. Hráče jsem upozornil, že nemají fragovat a ban by nepadl ani kdyby byl přítomný admin.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Umístění
    nikde
    Příspěvky
    17

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Jailbreak --> Nevhodné chování a MFK

    1) To bych pochopil , ale já sotva znám Adminy... toto mi příjde trapné okej , ale alespon jsi ho nemusel Nějak hajit když jsi to viděl sám...
    2) Ano mám , souhlasím avšak nevím kde se mi dema ukladají
    3)Ct jsem NIJAK neohrožoval a do Zb jsem také nechodil + když přes tu mapu nevidíš tak proč si myslíš že jsem ho ohrožoval?
    4) psal jsem to ve stížnosti "uznávám, taky jsem si zanadával, ale to až po tom co mi těch killů dali hodně a nevypadalo že to někdo bude řešit"
    5) Já jsem byl v boxu a to jeho idiotské ct tam hodilo HE pak mi dal hlavu deaglem před zb a lhal o tom (také ve stížnosti )
    PS: omlovám se za vznikle problemy/otravovani ale já važně nevím kdo je admin a kdo ne pokud toto čte admin at klidně dá lck

  4. #4

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování a MFK

    Steam hráč, kterého jsi náhlasil, ale nic neporušil. Fks za ty zbraně nebyly, protože jste se tam motali u zb a zbraně měli.
    Vaše nadávky neřešim.
    Nicméně asi chápu co myslíš, ns hráč dal mfk a odpojil ke konci až, ale ten je nahlášený už adminovi. Steam hráč(dan) za mě neporušil nic.

    E: Bez důkazů se stejně nic nevyřeší. Hráči měli identický nick, takze jsi asi nahlásil špatného. Ns hráč potrestán bude, jak jsem ti slíbil na severu.
    Naposledy upraveno Hunted; 02-03-21 v 22:36.

  5. #5

    Odpověď: [ stížnost k posouzení ] Jailbreak --> Nevhodné chování a MFK

    Ak sa nemýlim Kopr dotyčnému dal ban. Takže sa to môže uzavrieť.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •