Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: [ archivace 8.3. ] Chcem unban

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    [ archivace 8.3. ] Chcem unban

    Dobrý deň,

    chcel by som sa vrátiť k žiadosti o ponechanie banu len na jailbreak: https://csko.cz/forum/showthread.php...N_-gt-Koprakek. Žiadam o perma ban na jailbreak servery s podmienkou že budem môcť hrať na ostatných serveroch. Sľubujem že by už nevznikali ďalšie problémy a považoval by som celú túto situáciu za vyriešenú. Predsa nežiadam tak veľa a príde mi to celkom fér a uškodil by som maximálne tak sebe samému. Na ostatných serveroch nemám žiadne bany: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=289967. Mohli by sme sa takto dohodnúť?

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Chcem unban

    :D

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Chcem unban

    ty jsi fakt hloupej bene, to není možný

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Chcem unban

    Já nerozumím tvým myšlenkovým pochodům. Tvoje aktivita je zaměřena z 90% hlavně na jb a teď chceš na jb permu jako výměnu za přístup na ostatní servery?
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  5. #5
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Chcem unban

    Ben s uprimnostou, kedze som v minulosti hraval Jailbreak ovela castejsie ako teraz (to je 2 az 3 roky dozadu) tak som ta celkom vydaval na serveroch (predovsetkym na Jailbreaku).
    Tusim, ze si vtedy nebol tak extremne problemovy, popr. minimalne a ak sa nemylim, hraval si zo zaciatku N-Steame a postupom casu aj na Steame (ked sa mylim, uprav moje tvrdenie za zle). Rad si sa hlavne bugoval z ciel, mapy a doteraz ti to zostalo ako vidim.
    Kedze uz tych par tem, kt. si vytvoril som si sem-tam precital. Nic v zlom, ale moj komentar zakoncim tym, ze z tvojej strany to celkove vystupovanie zacina byt smutne, ale aj na druhu smiesne a arogantne za posledne obdobie tzv. mladeho vytrznika. Ako uz zhodnotil Algo, tak to uvazovanie niekedy ako keby meni smer, podla ktoreho sa orientujes. Zamysli sa.

    PS: Drzim palce do noveho zivota.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Chcem unban

    Chlapci, ja vám to vysvetlím: Na jailbreaku už nechcem hrávať, nebaví ma to ako kedysi a zakázali mi tam moju zábavku (zrážanie hráčov) a stratil som úplne motiváciu tam hrať (áno, aj keď je pravda že asi 90% mám odohratého tam) takže preto mi perma na jailbreaku nebude vadiť, ale chcel by som mať prístup hlavne na gungame keďže som pomerne vysoko v tabuľke. Som si plne vedomý mojich činov.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Mydleník
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Novoť
    Příspěvky
    21

    Odpověď: Chcem unban

    Ako sa spieva v jednej malebnej pesničke "Are you dumb, stupid or dumb, huh?"
    Ale ako for real sa začíňaš doťahovať na babsiho :D
    Proste fresh mýdlo

  8. #8

    Odpověď: Chcem unban

    Trest má plnit funkci nepříjemného dopadu na jedince, aby se v budoucnu vyvaroval svého závadného chování. Pokud si má jedinec možnost svůj trest vybrat, neplní to pak podstatu trestu, protože si jedinec přirozeně vybere ten pro sebe nejméně nevhodný. Tvá žádost se zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •