Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: [ archivace 8.3. ] Jailbreak --> Stížnost na adminy

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    praha
    Příspěvky
    5

    [ archivace 8.3. ] Jailbreak --> Stížnost na adminy

    ------
    Úvod
    -------

    Dobrý den, Chtěl bych podat stížnost Na adminy v kotelně Nebudu říkat jména věřím že tu jsou čestný aktivní admini, ale je jich málo.
    Každý admin Dává bany za věci co uděláme buď je to čistá chyba,uděláno schválně,čistá provokace.

    Co jsem strávil na kotelně jako hráč více než 1000 hodin bud na non steam nebo na steamu
    jsem viděl spoustu adminů co se chovají jako prezidenti ,že jsi myslí že něco dokázali "přitom jenom se držely kroku co by zvládl každý,,.
    ---------
    Příklady
    --------

    říkají že jsou oni právo (a že neplatí pravidla) tohle je podle mě komunistycký názor my co víme ukažme jsi na něj protože to znělo smnešně a sobecky vůči pravidel
    mam ban za vůlgarnost stím souhlasím ,ale Podle mě jsou nadávky lidský ale to je jenom můj názor hlavně jsi to neberte do hlavy prosím.

    Potom jsem dostal Ban Za demenci přitom jsem byl u ct na jb a hrál jsem jen jsem trošku bavil lidi. je tohle "uplná demence"? (od Spasitele/okurky ted nevím protože jsi měnily jména měl jsem vtom celkem bordel myslím že další porušovaní pravidel co oni banujou a to není jediný přiklad je jich spoustu)

    myslím jsi že tohle je demence se admin vydávat za jiného admina to už je fakt moc.
    nakonec mi daly unban protože ví že já nic jen tak nenechám a ban jsi neprávem fakt dát nedám

    Neříkám tím že by jste měli dissrespektovat adminy ,ale určitě co říkají někdy není pravda tak nemějte deprese vtom že jste dostali ban za to co jste neudělali bud napište Jim jako adminovy (od kterého jste dostali ban)
    pokud nejsou Mentálně postižený to poznáte. nebo napište na unban na stránce forům kotelna tam to potvrdí více adminů .

    když udělá admin chybu tak nedostane ban ani se mu nezdrhnou body . přitom obyčejný hráč ano. to je podle mě taky sobecké vůči hráčů
    nechci být jakože tu brečím nad adminama ale určitě by se měly zamyslet nad hráčema co hrají a i nad sebou

    Podle mě Ta hra je super Naučíte spousty věčí ,proto bych nechtěl aby hráči odcházeli jen kvůli adminů, protože znám hodně příkladu co odešli nadobro z té hry kvůly demenci adminů.

    rozhodl jsem se prokázat svůj názor na adminy a prosím vás aby jste jsi všechny pořádně znova zkontrolovaly že jsou stálý admini 5 let neznamená že jsou čestný a spravedlivý
    tak doufám že jsi tohle vezme k srdci nebo k mozku a pořádně pracovali na tom protože nechci aby ta hra padla.

    potom tu máme přerušovaní Simona myslím to tak že jsi admin povídá s jiném člověkem mezitím co simon simonuje Což je další porušovaní pravidel

    mě už vážně to štve protože tu hráči prostě nemají svojí svobodu. nemůžou napsat svůj názor do chatu když je admin ve hře protože se bojí že dostanou ban
    ja jim to řikam pořad, protože mi to nějak nevadí ,protože jim řeknu vždy pravdu a oni pak mlčí a nic víc neřeknou
    vím že to znělo tak že bych měl velký ego nevím asi mam ale podle mě říkám pravdu
    ¨
    další zabránění v zpouře vyděl jsem spoustu zabraňovaní v zpouře tím že třeba chcete jít do zbrojky pomoci trampolíny a oni vás prostě chytnou grabem To jsem zatim vyděl jen u jednoho admina
    a myslím že to je na další ztráta bodu a to mnoho.
    možná i odebraní prav

    Potom tu máme neaktivní admini co jsou v Ateamu a přitom jsi zahrají 2x týdně 1 hodinu nebo i míň .tak co to je?
    i hráč co to nehraje vůbec má stejné aktivity jak admin. halo ?
    vysvětlí někdo tu logiku?

    další tu máme mladý hráče
    že tu máme ve hře mladší hráče co se týče třeba 9 - 14 let neznamená že jsi z něho můžete dělat srandu
    to dítě muže mít pak deprese a je to dětská mentalita takže by se mohlo i zabít a to by moc kotlovy neudělalo radost,
    protože kdyby rodiče přišli na to že to je kvůli tomhle serveru ,že admini se smály ,největší problém by měl kotel
    bud velkou pokutou nebo vězením ,proto jsi musíte dávat pozor co řekne malým dětem a má to fakt velký vliv na to dítě

    potom tu máme admini co jsi dělají ego nad holkami což nechápu že ve hře můžete balit holky tím že mate admina to mi přijde vtipné
    tím že budeš mít ego na hráče co se šly pobavit a ne to tryhardit a nabrat zkušenosti to nezlepšíte tuhle komunitu to fakt ne
    a už je mi fakt vtipné balit holky ve hře kam tohle dospělo
    to mi řekněte.

    viděl jsem i spoustu adminů co jsou sprostý v chatu ale málokdy takže se ten chatlog přehlídne





    --------------
    konečný text
    -------------
    pokud jste to přečetli celý tak vám děkuji prokazuji tu svůj názor jestli se vám to nelíbí nebo máte jiný názor můžete mi napsat do osobní zprávy (moje jméno je vlček1)
    a chtěl bych poděkovat Adminům co tu dělají svojí práci a neženou to do mrtvého serveru.
    doufám že oceníte tyhle fakta co jsem vám předal a začnete nečo stím dělat
    protože čim dal tím víc je to mrtvý a málokdy je tu už mladý hráč proto by se chtělo o to taky víc starat a nenechávat to umřít věřím že ta hra bude ještě dlouhodobě dobra jen to chce opravit (adminy,mapy,mody,)
    neříkám tím že tu jsou špatné mody ale chtělo by to upravit a přidat další proto bych chtěl pomoci lidí udělat nové mody,mapy tak mi napište na forku kdo by se přidal aby ta hra fungovala nadále a aby kotel neměl tolik práce
    dávám mu respect že vytvořil něco tak velkého a chtěl bych mu pomoct tím nemyslím že budu admin (ani nechci)... ,ale že bych chtěl dat všechno dopořádků aby to bylo funkční a aby lidi se bavily a ne aby byli naštvaný

    s pozdravem vlček

  2. #2

    Odpověď: [ v řešení ] Jailbreak --> Stížnost na adminy

    Děkujeme za tvou stížnost. Tato sekce slouží k podávání stížností na konkrétní osoby a jejich chování v konkrétních situacích společně i s důkazovým materiálem. Tvoje stížnost vypadá spíše jen takový pokec na zamyšlení, což samozřejmě není špatně, ale je třeba zachovat nějaký řád, protože jinak by se to tu strhlo v diskuzi, která by nikam nevedla.

    Žádný admin určitě není nadřazený nad hráčem. Všichni musí respektovat pravidla a chovat se slušně. Nikdo nemá imunitu. Pokud existuje podezření na kohokoliv, že porušuje pravidla, co zneužívá pravomoce, je třeba natočit demo. To je první a nejdůležitější krok. A potom ho poslat buď do stížností, anebo moderátorům fóra, pokud chce člověk zachovat anonymitu. Často se stává, že slyšíme spoustu špatných věci, na konkrétního člověka, ale to je buď bez důkazů, anebo se nakonec ukáže, že na vině je právě strana, která si stěžuje.

    To je asi všechno, co se k tomu dá napsat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •