Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: [ archivace 11.3. ] WinFakt --> Tsk

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    6

    [ archivace 11.3. ] WinFakt --> Tsk

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 289922)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < WinFakt >
    [AMXBANS] Tvuj nick: lambda
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:88127382
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:88127382
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 88.212.41.12
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.234.148
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Tsk >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Tak zdravim, po dlhsom case som stiahol 1.6 a zacal hrat na Kotelni serveroch. Hru hrajem uz velmi dlho a tiez hlavne aj na tychto serveroch ale nikdy som este nedostal permu na kotelni az teraz... Po par dnoch si idem zahrat kotelnu a zrazu perma za WH.. Vobec som akoze nechapal dovod tohto banu. Odporucam aby si niekto skusenejsi pozrel demo lebo tento admin co mi dal ban asi velmi dobre skusenosti nema. Nerad si spinim meno zbytocnymi banmi.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ čekání na admina ] WinFakt --> Tsk

    Ahoj, udělení banu se nějaký čas interně řešilo. Ban ti byl udělen na základě dem níže.

    http://csko.cz/dema?UPD=dOaUCBNO

    53:50
    54:30
    58:11
    59:40

    http://csko.cz/dema?UPD=c28TEm5V

    17:50
    18:44
    19:06

    AF info https://csko.cz/forum/showthread.php?73397

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Tak dema som si pozrel aj časy. Neviem čo na to mám povedať vôbec neprofesionálny prístup adminov. Časy sú tam len ktoré vám vyhovovali a nič na nich není iba to že počujem kroky a viem si domyslieť kde asi bude protivník veď to nehrám 1 rok... Akurát musím povedať že celkom ma prekvapilo na začiatku dema ako sa mi podarilo presne mieriť z midu na SHORT hore na týpka. Ďalšie keď viem o pozičke protivníka tak si asi viem domyslieť kde asi môže byť keď v danom momente tam zomrel môj teammate. Za ďalšie ste si asi nevšímali okamihy kde si vždy kontrolujem nejakú pozičku kde ani nikto nebol, za ďalšie v nejakom čase bol týpek na A site ja som šiel zo shortu absolútne som o ňom nevedel a hneď som skákal na CT spawn. Fakt si myslíte že mi to o to stojí hrať s WH na to koľko už mám odohrané a nechcem si špiniť zbytočne meno len kvôli tomu že niekomu sa nepáči ako hrám alebo mal zlý deň... Kebyže som s tým WH hral tak dobre dostal som to právom a serem na to a nežiadam o žiadny UB, ale žiadam jak vidíte a nasralo ma to celkom. Pokiaľ nedostanem UB tak dík za bezdôvodný BAN, Kotelna patrila medzi moje najobľúbenejšie servery kde som často hrával.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Díky za komentář, zatím určitě není třeba předbíhat. Sám jsem demo neviděl a nějaký početnější názor na něj v admin fóru také není, takže o ničem rozhodnuto není. Demo zkoukne více adminů z aimu, banující admin napíše svůj názor k tvému komentáři a uvidí se.

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Ahoj, vyjádřil jsem se už před banem do vlákna pro adminy a přikláním se k cheatingu, i když demo pro mě nebylo příliš přehledné.
    Prosimtě ještě se zeptám, hrával jsi tady i pod jiným nickem? Případně pod jakým, děkuju za odpověď.

  6. #6
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Ahoj, predovsetkym dakujem hofymu za dodanie dokazoveho materialu a nasledne aj casov, pretoze vcera som bol off. Tuto ziadost som ja samotne celkom ocakaval spolu s nemenovanym adminom. Ako uz spomenul hofy vyssie, tak sme to posudzovali v Admin foru. Presnejsie by som naznacil, ze niektore situacie nebudu ihned nahoda. Chapem, ze vsetko je mozne, ale pravda byva kruta.
    Pockajme si na dalsie komentare od adminov a podla toho sa tato situacia vyhodnoti za zlu ci dobru.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Fuha tak tých nickov bolo hodne, BioMeX môj hlavný nick, potom ten WinFakt, často som hrával pod menom Alabama, niekedy strašne dávno threat, môžeš si pozrieť môj steam profil mám tam páru screenshotov z kotelni.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Podle vypsanych casu bych nebanoval
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Ahoj, na základě dem bych nebanoval, jsem pro UB.

    čau grakone


  10. #10

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Čisté. Všetky časy sú vysvetliteľné a niektoré sú úplne nezmyselné. Pozeral som celé demá a takto sa WH hráč nespráva. Takže UB je na mieste. Čo sa týka IP, tak na podobných IPčkách s meniacou sa koncovkou tú hrá 50 hráčov a v banliste je ďalších 500 banov, takže to by som asi neriešil.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2021
    Příspěvky
    6

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Vďaka

  12. #12
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ demo k posouzení ] WinFakt --> Tsk

    Ahoj, vopred ironicky "dakujem" nemenovanemu adminovi, kt. mi najprv pisal, nech sa tam vyjadrim a potom preco som ho zabanoval namiesto jeho. V skratke mi este neskor pisal po udeleni banu (t. j. v rozpati, ked hrac tuto ziadost pisal), ze ten dany hrac si ziadal aj na ostatnych portaloch CSka a vsetko bolo ciste, vsade dostal UB. Uz som potom nemal nejaku extremnu moznost napr. vymazat ban. Co sa tyka banu, tak sa ospravedlnujem za zbytocnost. Mas UB, spokojne chod opat hrat.
    Poprosim o Lck.

    Edit: Savage, my sme sa na tom dohadovali, ale uz je to vyriesene.
    Naposledy upraveno LANGER; 09-03-21 v 19:33.

  13. #13

    Odpověď: [ archivace 11.3. ] WinFakt --> Tsk

    Hodíš mu ban ale je to chyba nemenovaného admina. Aha

    E: aha vysvetlené
    Naposledy upraveno killer-savage; 09-03-21 v 19:59.
    Spoiler Spoiler:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •