Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: [ archivace 10.3. ] knedlikovo --> Latins

  1. #1

    [ archivace 10.3. ] knedlikovo --> Latins

    Vypis z konzole:

    Dovod banu ([zakaz k CT] Neznalost pravidel (Celkova neznalost) Historie)
    Moj nick ć˜Ż é‚„
    Zabanovany nick ć˜Ż é‚„
    Zabanovane Steamid: STEAM_0:1:544686246

    Moje steam id: STEAM_0:1:544686246
    Zabanovana Ip adresa 92.245.5.102
    Moja IP 92.245.5.102

    Ban dal admin Big Daddy Cool Latins. (Latins)
    Server : csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)


    Poznamka:


    Trosku prehnane ne ?:) Podla mna tam nedoslo ku ziadnej neznalosti. Tie pravidla viem a nic som s toho neporusil to ze si ty dostal kill zato ze si mal bit vo svojej cele tak to nieje moja vec. A aka historia to ma zaujima. ked si dal najprv 3 dni som to neriesil ale 4 tyzdne ? ma ako zaujima za co. aa Preco nedostane unnamed ban za hromadnu demenciu neznalost pravidiel hadzanie zbrani T a nezabijanie hladanych vaznoch zabijanie ct narusovanie hry vkuse ked pridem do hry tak ma nenecha hrat a otravuje a jbe sracky ci som gs hrac vulgarne sa vyjadruje do mikrofonu dneska dovolil vaznom si len tak zobrat zbrane a zabijat nas tak WTF skor on by mal dostat ban.(ale asik kamarat ze ? :)) ale co uz spravodlivosti sa nedockam lebo nieje dokaz. a este pluss urážanie mojej rodiny
    Naposledy upraveno knedlikovo; 08-03-21 v 01:19.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Ahoj, teba som niekoľko krát upozorňoval na tvoje chovanie, bolo otázkou času, kedy ti to tam niekto dá.
    Veľa vecí som sa snažil brať ako srandu, no čo je veľa, to je málo. Ban sám o sebe možno zbytočne dlhý, no pod 2 týždne by som asi ani nešiel.

    Pokiaľ vidíš, že hráč porušuje pravidlá, môžeš ho nahlásiť v hre cez výkričník (keďže spomínaš unnameda tak nejak takto)
    !unmamed - hádzanie zbraní T, urazanie
    Druhá možnosť je natočiť demo, poslať to adminovi na steam, alebo priamo tu na forku. Takto môže o spravodlivosti hovoriť každý, pokiaľ to nejde nijak dokázať.
    A o "kamíQ" štýle by som pri Latinsovi ani neuvažoval :)

  3. #3

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Ale ako som sa choval? S čim tam bol problém ? fragovanie ? A unnameda som pomocou ! dávno reportoval ale nikto nikde. Ale chcem presne vedieť že prečo a začo som dostal 30 D ban. Mne ten ban je jedno ale ale ked dostanem do banu neznalosť / celková neznalosť tak nemám ako zistiť že čo sa tam pokazil.
    Naposledy upraveno knedlikovo; 08-03-21 v 09:34.

  4. #4

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Fragování, obecná neznalost, neschopnost se orientovat v modu za CT. Když dáš například pokyn, ať hráči v cele s gunou zůstanou v cele, máš si pohlídat, kdo z té cely skutečně vylezl.
    Obecně si nemyslím, že pravidla neovládáš vůbec, nicméně je znát, že si přišel z jinýho portálu a jak psal Mlýn, Latins ti to sečetl za delší čas.
    Možná to jsou maličkosti, který si třeba ani nevybavuješ ale narušují plynulost módu a nejen Mlýnem si byl několikrát na své chyby upozorněn.

    Nicméně to prodloužení na takhle dlouhou dobu je nesmysl. :D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 08-03-21 v 10:10.

  5. #5

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Keby som tie pravidla nevedel tak by som fragoval o niečo viacej :D pravidla viem :) Po poslednom bane som si ich prečítal aspoň 100x ked poviem cela s ganou ostane v cele a on si iba tak pôjde na prechádzku mam ho nechať nech si ide ? simonujem a admini si kecaju s ct tak potom to je narušovanie hry simona :) tak potom jasne že robím zle rozhodnutia ked niekoľko krat za hru poviem nenarušujte hru simona a nikto nič. poviem ct že nech už je ticho a ma v pi*c a nebudem fragovat ctcka ked utekaju po celej mape. Toto sa aspoň na inom portálu nestáva žeby si admin cez hru kecal s ct alebo nejaký kks mi nadával na môju rodinu toto sa riešiť nebude a to že tam je ešte zneužívanie práv. ale nejaký fk a sračky hej srandu pochopím ale to že dostanem upozornenie že mam simonovat ked si tam oni kecaju tak potom tam dochadza ku nejaku fk a všetko to ide na toho kto mal simona tak potom to je trošku blbe..... To že som GS hráč to neznamená že nedokážem sa naučiť aj tie vaše trpasličie ľahké pravidlá. Pri mojom hraní podľa mňa nedošlo ku žiadnej neznalosti riadil som sa podlá pravidiel csko.cz je tam menšia tolerancia pohybu beriem ale nebude hráč skakat po celom boxe jak opyca na gumičke a mam naho pozerat a ked mu dam kill tak to bol fk lebo bol v boxe ale nebol pri zadnej stene mal zakázane skákať kopať boxovať to všetko porušuje ale i tak to bol fk tak potom asi väzni neplnia príkazy Simona nie ? ty hráči nesú mentálne zaostalý majú iq a majú počúvať Simona. s fragu som dal radšej nevýhodu aby si ty hráči užívali hru i tak bolo zle lebo som ho nezabil hned v tej sekunde tam bol mudrlant sveta ktorý tvrdý úplne blbost..... Každý sa môže polilit viacej krát aj za Simona aj ten ktorý by tam mal okolo 10 tis hodín. tákže ja tvrdim že pri mojej hre nedošlo ku žiadnej neznalosti/hromadnej bolo tam zneužívanie práv adminov. nie len jeden krat som upozorňoval admina že nech je ticho inač bude zabitý stíchol na 5 minút a potom zas keckali + ct do toho začali kecat tak ako neviem ako mam simonovat v takejto hre keď si tam každý keca.... tak tam nedošlo ku neznalosti skôr narušovanie hry simona. Ale kto da za pravú a prizná sa že neužíval pravá admina :) aj ked to bola maličkosť ale je to zneužívanie práv. Aj admin môže urobiť blbost. Welcome in 2021 :) nemam 10 rokov a viem ako Simonova aj ked sem tam urobim blbost.

  6. #6

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Večer sem napíšu trochu podrobněji.

    Teď jenom chci zdůraznit, že jsem tě zabanoval z důvodu sečtení všech mírných prohřešků, které si za poslední týden nastřádal. Finální černý puntík přišel včera, kdy jsem vyskočil z vedlejší cely a zabil si mě.

  7. #7

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Ahoj, dokola máš mezery v pravidlech i po tom posledním banu, který jsme zde řešili a slíbil jsi mi, že se pravidla naučíš.
    Nicméně bych to viděl na zkrácení alespoň.

    E: "unnamed" ten den dostal ban za vulgaritu od Happyho, takže ten by už trestaný být neměl.
    Naposledy upraveno Hunted; 08-03-21 v 18:28.

  8. #8

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Mne to je jedno či ten ban bude na 1 rok abo na 1 mesiac... csko.cz priadla viem + viem gs pravidla a je to tam trošku odlišne.... a niekedy si myslím že som na gs a robím ako je to tam spravene mam tam o niečo viacej nahraté a som zvyknutý na iný typ hry. Jedine môže chyba bit tam ináč neviem. ja slovo dodržím a pravidla som sa naučil. Za mňa tam neznalosť nieje je tam skôr iný spôsob hry. Ale nech uzna Latins

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Citovat Původně založeno knedlikovo Zobrazit příspěvky
    Mne to je jedno či ten ban bude na 1 rok abo na 1 mesiac... csko.cz priadla viem + viem gs pravidla
    Už neni čas huliť...

  10. #10

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Líbí se mi, že sis založil žádost o zkrácení nebo úplné zrušení tvého trestu. Vyjadřoval ses slušně. Nijak agresivně či vulgárně.
    Jestli trest ve formě zákazu splnil svůj účel a nastudoval si pravidla, tak jsem osobně pro zkrácení banu na jeden týden ovšem s varováním, že příští trest za "Neznalost pravidel" bude přísnější.

    Co se týče hráče "unnamed", toho budu řešit, až když ho nějakým způsobem potrestám. Dále se k tomuto hráči v téhle žádosti odmítám vyjadřovat.


    Trest byl zkrácen na týden.

  11. #11

    Odpověď: [ čekání na admina ] knedlikovo --> Latins

    Pokúsim sa to už určite nedkašlať ! a diky !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •