Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Krádež steam účtu

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Krádež steam účtu

    Zdravím celou kotelnu.
    Možná se jedná pouze o náhodu, možná ne. Během jednoho dne, dvěma mým známým byl ukraden účet na steamu. Dávejte si pozor a případně si ověřte kvalitu zabezpečení svých účtů.
    S pozdravem Algo.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  2. #2


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Ahoj.. at pisnou na podporu. Měli by ucet do tydnu 14 dní vratit.. podle toho kolik toho maji. ja osobne cekal tyden.. Ja se nechal napalit na csgo skiny. :-D v te dobe jsem nevěděl že nějaký scam existuje...takže tak.. ale pokud tvý přátelé dostanou vac, že jim na tom někdo hackoval tak mají smůlu. Určitě klikli na stránku která působí jako Origo steam... je potřeba si všímat detailu. Pak uý jen stačí se přihlasit... a účet během sekundy je pryč.

  3. #3


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Skrz steam support sa účty dajú vrátiť do 3-5hodin jedine čo stačí mať dôkazy že si prvým majiteľom skrz prvý mail, psc údaje


  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Dotycni jiz napsali a maji sve ucty zpet. Toto je mineno hlavne jako varovani aby nedochazelo k vac banum nebo ztratam.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  5. #5


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Algo-myslím že plno lidí si to přečte ale i tak se nachytaji. Uvidi skiny nebo cokoliv co bude free za par kacek a jdou dotoho :D

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82


    Odpověď: Krádež steam účtu

    True, nemajú na svoje tak chcú free a prídu o účet.
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Byly ukradeny emaily+hesla skoro u všech služeb, takže jestli máte někde stejné heslo, snadno o účet přijdete.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Krádež steam účtu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Byly ukradeny emaily+hesla skoro u všech služeb, takže jestli máte někde stejné heslo, snadno o účet přijdete.
    Přesně. Já mám několik emailů, steamů a všude mám jiný email, jiné heslo, mám to dané na steam guard, FB mám taky třeba jiné heslo. Nikde nic nemám stejné. Ještě by mě Algo zajímalo, zda třeba na něco neklikli. Protože takhle odcizí steam z 90%, když ti někdo pošle nějaký odkaz a ty na něj klikneš, nebo ho má někdo na svým profilu, či jsou různé skupiny, hlavně ty GO, že můžete něco vyhrát. Nikdy tomu nevěřte a raději na nic neklikejte. Jestli vám někdo začne spamovat z přátel odkazy, je to jasně už ukradnutý steam, jen ho nahlašte a vymažte z přátel. Pokud se chcete podívat na nějaký odkaz, tak ne přes přihlášení na steamu, ale normálně budte odhlášeni a podívejte se na to online, některé profily jsou online, nebo i skupiny. Takhle se na váš steam nedostanou a jak říkám všem, hlavně to mějte chráněno steam guardem přes mobil a email jiný heslo, stejně jako jiný na steamu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Mydleník
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Novoť
    Příspěvky
    21


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Dnes sa to opakovalo, prišiel hráč s falošným profilom dievčaťa. Napojil sa na všetky JB servery, nič do chatu nepísal a pridával si ľudí do friendov. Našťastie si Ados všimol nezrovnalosti a upozornil nás na to. Ja som sa hneď connectol na druhý server a všetkých na to upozornil. Malo by sa na to aspoň touto formou upozorniť, aby sa nedialo to, čo sa stalo tým dvom hráčom.
    Naposledy upraveno Mydleník; 14-03-21 v 13:24.
    Proste fresh mýdlo

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Citovat Původně založeno Mydleník Zobrazit příspěvky
    Dnes sa to opakovalo, prišiel hráč vystupujúci pod menom "teri" samozrejme falošný profil dievčaťa. Napojil sa na všetky JB servery, nič do chatu nepísal a pridával si ľudí do friendov. Našťastie si Ados všimol nezrovnalosti a upozornil nás na to. Ja som sa hneď connectol na druhý server a všetkých na to upozornil. Malo by sa na to aspoň touto formou upozorniť, aby sa nedialo to, čo sa stalo tým dvom hráčom.
    Ono je víc druhů takový ch lidí. Jedni např. si přidávají lidi na steam, jen, že mají vysoký steam lvl a nemusí to být ani kradený účet. Pak jsou lidi, co si přidávají lidi, jen že mají nový steam, tak aby je tam měli, když třeba hrají na stejném portále. Občas je to těžké rozlišit a občas ne. Jako pokud si jen přidával a nic nepsal, je to divný, ale je pravda, že někdo, kdo s tím nemá nějaké zkušenosti by mohl naletět, takže správně bych ho nahlásila podpoře, ať se na něj podívají. Já nedávno řešila něco s podporou a měla jsem vyjádření do 24h. Jako jsou celkem rychlí. A zase se dozvěděla něco, co se třeba nikde nepíše, takže je to někdy fajn si s nimi pokecat :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Od doby, co jsem si koupil 150 eurový skin do doty, tak si mě přidávají na steamu nějaké holky s prosbou, ať jim pomůžu s levelováním.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Od doby, co jsem si koupil 150 eurový skin do doty, tak si mě přidávají na steamu nějaké holky s prosbou, ať jim pomůžu s levelováním.
    Skin za 150e? :DD Tak si dost blázen :D Já sice expím, ale za skin bych nikdy nedala tolik peněz. Mohl bys napsat co to je za skin? Jako já max za Arcanu dala cca 30e, ale toto je crazy. Někdy ty skiny, ani nemají takovou hodnotu, protože třeba je jich jen pár k prodeji, proto si daný uživatel může určit cenu sám a přitom to nemá až takovou hodnotu. A kdyby si to chtěl třeba náhodou prodat tak už to neprodáš za tu samou, ani vyšší. To samé u GO, skin na knife, je to jen skin, úplná hovadina a chtějí za to 300e.
    Ale koupě skinu nemá nic společné s lvl, nemyslíš náhodou boostování v dotě?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Byl to tenhle https://steamcommunity.com/market/li...%20Interdictor. A prostě si mě začaly na steamu přidávat nějaké holky a prostě jen psaly, jestli bych jim nepomohl vyboostit vysněný profil. :D
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-03-21 v 16:07.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535


    Odpověď: Krádež steam účtu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Byl to tenhle https://steamcommunity.com/market/li...%20Interdictor. A prostě si mě začaly na steamu přidávat nějaké holky a prostě jen psaly, jestli bych jim nepomohl vyboostit vysněný profil. :D
    Jak víš, že to jsou holky? Pokud teda nemluvily do miku, tak to chápu, ale většina se za ně jen vydává. A navíc, hráči si kupují skiny, jen aby ukázali, že mají nějaký drahý skin, nějaký super, ale určitě nikdy žádný skin nepomohl nikomu vyboostit profil, to musí ten hráč umět hrát, být fakt profi. Takže absolutně moc ty lidi nechápu + toho skinu je opravdu málo, proto stojí tolik, jinak se mi zdá obyčejný. Většinou skiny stojí tolik, pokud je daný hrdina v kurzu, až nebude a zase vylepší jiné, tak ceny půjdou dolů. Sniper patřil mezi mé oblibené hrdiny, měla jsem na něj jen immortalky a stačilo mi to. Dotu jsem už dávno vypustila, ale vždy jsem hlasovala pro arcanu snipera, ta by byla 100x lepší než tento skin si myslím :D Ale 150éček, to je prostě už kravina :D Když si říkal, že nechceš dávat na expi tolik euro a dal si to do obyč skinu, který ani nemá vliv na to, zda si dobrý, nebo ne. Ale pořád píšeš profil, takže chtějí po tobě profil, ne rank. Jako, že si nějaký boháč jo? :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Krádež steam účtu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Byl to tenhle https://steamcommunity.com/market/li...%20Interdictor. A prostě si mě začaly na steamu přidávat nějaké holky a prostě jen psaly, jestli bych jim nepomohl vyboostit vysněný profil. :D
    Možno sa im len páčiš. :D
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •