Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Jump klip

Threaded View

  1. #1
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Jump klip

    Kdyz uz jsem v te fazi, ze jsem prehranej cska (hlavne kdyz v poslednich letech hraju vlastne jen dust2), tak jsem si rikal ze bych klidne mohl obetovat nejakej pul-den tomu, abych udelal neco trosku jinyho .. treba jako kratky klip z cska ... z dust2 :D.

    No obcas v tehle pochmurne dobe je clovek prepracovanej nebo "prestudovanej" a udela cokoli na zabiti nudy, tak jsem si z nostalgie k tvorbe videi z tehle hry vytvoril jeden krakej edit jednoho skoku, ponevadz jsem se v tom skoro 10 let nehrabal (v HLAE+vd+sv). Naprosto zbytecna vec, o 10 let mimo misu ale bavilo me si na par hodin neco takoveho zase pripomenout. Kdyby nahodou nekdo delal neco podobnyho (z FC nebo treba i pubu a jumpu) rad bych se klido priucil nejaka moudra prave z tech vizualnich editoru. Klip vypada asi umerne investovanemu casu, bez vsech napisu ci vice kamer s compaths a jen 40s. (konec je zaprcanej to vim, ale renderovat to znovu se mi nechtelo) Je urcen me a max tem trem lidem, kteri nekdy sledovali jump videa :D

    https://www.youtube.com/watch?v=6mBNgaZaLek

    E: tech F1 videi si nevsimejte :D -odkladiste
    Naposledy upraveno asteb; 09-03-21 v 16:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •