Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Jump klip

  1. #1
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Jump klip

    Kdyz uz jsem v te fazi, ze jsem prehranej cska (hlavne kdyz v poslednich letech hraju vlastne jen dust2), tak jsem si rikal ze bych klidne mohl obetovat nejakej pul-den tomu, abych udelal neco trosku jinyho .. treba jako kratky klip z cska ... z dust2 :D.

    No obcas v tehle pochmurne dobe je clovek prepracovanej nebo "prestudovanej" a udela cokoli na zabiti nudy, tak jsem si z nostalgie k tvorbe videi z tehle hry vytvoril jeden krakej edit jednoho skoku, ponevadz jsem se v tom skoro 10 let nehrabal (v HLAE+vd+sv). Naprosto zbytecna vec, o 10 let mimo misu ale bavilo me si na par hodin neco takoveho zase pripomenout. Kdyby nahodou nekdo delal neco podobnyho (z FC nebo treba i pubu a jumpu) rad bych se klido priucil nejaka moudra prave z tech vizualnich editoru. Klip vypada asi umerne investovanemu casu, bez vsech napisu ci vice kamer s compaths a jen 40s. (konec je zaprcanej to vim, ale renderovat to znovu se mi nechtelo) Je urcen me a max tem trem lidem, kteri nekdy sledovali jump videa :D

    https://www.youtube.com/watch?v=6mBNgaZaLek

    E: tech F1 videi si nevsimejte :D -odkladiste
    Naposledy upraveno asteb; 09-03-21 v 16:43.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583


    Odpověď: Jump klip

    krasny
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele WZOK420
    Datum registrace
    Dec 2019
    Umístění
    SLOVAKISTAN
    Příspěvky
    9


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jump klip

    ASTEB magorko mohol by sa na tej D2 spravit nejaky turnaj to by bolo super inak ppoči Weeedeo

  4. #4
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: Jump klip

    Citovat Původně založeno bLNa Zobrazit příspěvky
    krasne videjko len teraz otaznik na
    Na koľký pokus ti to vyšlo ? :D myslim ten jump :D

    dvousty/tristy cca. clovek se v tom ztrati jak se porad vraci na checkpoint :D

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele MarkusV2
    Datum registrace
    Jan 2021
    Umístění
    NR SK
    Příspěvky
    5


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Jump klip

    Pekne. A ten 5v5 turnaj by sa mohol urobit ako napisal wzok. Ja by som mal 3 timy ak by sa spravil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •