Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: [ archivace 13.3. ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    [ archivace 13.3. ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    UŽ mĚ fakt Štve ocas jeden !!!!

    Nedávno mi dal ban na 7dní za to, Že jsem vyhodil prazdnou zbran. - oznaČil to jako randomování
    za týden mi dal dalŠí ban za randomování, kde jsem zabil sice nevinného ale on po mĚ stŘílel, (takŽe v sebeobranĚ) - opĚt napsal duvod randomování)
    týden potom dalŠí ban na týden( duvod randomování) taky by si uŽ mohl vymyslet nĚco jiného... !
    '
    ale pozor!!!! Den pŘed koncem banu, to prodlouŽil na dalŠí týden..

    Sorry jako, ale tohle je admin jako ?!!!

    Proboha uŽ ho nĚkdo vyhoĎte aby uŽ nebyl admin, to je dĚsivé stvoŘení ten stupo

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Keďže si o 00:34 najprv vytvoril topic v žiadosti o UB (https://csko.cz/forum/showthread.php...-PRAV-gt-stupo) a následne si vytvoril aj topic v sťažnosti, čakal som, či ešte nevytvoríš aj ďalší topic niekde inde. Nestalo sa, a tak Ti budem odpovedať TU. Začnem teda tým, čo si napísal do priloženého linku a postupne sa dostanem k tomu, čo si postoval tu. Vôl som, to máš pravdu, ale namyslený nemám byť z čoho. Ak si niekto myslí, že môže byť namyslený, že je v online svete admin na kotolni, nech príde na ulicu a prvému človeku, ktorého stretne povie, že je admin. Chcel by som vidieť tú reakciu.

    Následne si mi napísal, že Ti dávam ban za banom. K tomu sa dostanem bližšie, ale odložím si tu túto linku (je tam jasné, že nie len ja dávam tomu hráčovi BAN) --> https://ctrlv.cz/YsmL

    Čo sa týka nerešpektovaniu chodu hry, neboj. Už som pred celým AT obyčajný randomák, ktorý zabíja hráčov len tak a vôbec neovládam pravidlá, čo by som za ten čas už mohol. Odložím si tu túto linku https://ibb.co/TRy0Lvz. Pozrite si prosím čas, kedy to bolo napísané. Čo sa týka, že podľa teba porušujem pravidlá, neporušujem. Už som to tu písal, ale zabil som 1150x zle. Z týchto zabití som si zaslúžil ban možno 3x a to vtedy, keď som tento mód pustil prvýkrát. Vieš teda aký je hlavný rozdiel medzi nami dvoma? Ja som si to uvedomil, čo mám a čo nemám robiť po pár minútach, ty si na to neprišiel za pol roka.

    A ďalej, že sa mám zamyslieť. Mal by som sa, to máš pravdu.

    Prejdime teraz k tomu, čo si napísal do tejto sťažnosti. Pôjdem postupne, keďže píšeš, že ťa banujem každý týždeň a vždy napíšem randomovanie. Tabuľku tvojich banov som už priložil, ale dám ju tu ešte raz https://ctrlv.cz/YsmL.

    Je jasné vidieť, že prvý BAN odomňa bol 25.12. za otravovanie hráčov na 3h. Akonáhle sa na server pripojí ženský nick, hneď reaguješ neprispôsobivými správami na danú osobu. Vtedy si reagoval na hráčku, s ktorou som bol vtedy zhoda náhod na TS. Hovorila mi, že to robíš neustále a aj do hry Ti písala, že sa jej to nepáči, že máš prestať. Pokračoval si a preto si dostal 3h. Robíš to ale neustále, no len ten jednej hráčke to vadí, čiže s tým nemôžem nič. Myslím si, že BAN zaslúžený.

    Následne dňa 1.1.21 si dostal BAN za randomovanie. Vychádza to cca po týždni, čiže v tom máš pravdu. Situáciu si nepamätám, ale muselo to byť oukej, keďže si sa nesťažoval. Fakt si neviem vybaviť, čo presne si vtedy spravil. Dňa 5.1 si dostal za randomovanie ban ale od iného admina a 16.1. si dostla odomňa znova len 3h ban za to, že si ma neustále hitoval na 4_houses. Ja si túto situáciu pamätám veľmi dobre, pretože som bol zradca snáď každé kolo a neustále si nahitoval a skryl sa. Neuvedomil si si, že po konci kola ukazuje, kto ťa hitol a koľko, preto si schytal len 3h ban za hitovanie. Tu som pochybil, mal som brať do úvahy tvoju históriu a dať Ti ban minimálne na deň. Prvé moje pochybenie. Keďže to bol BAN len na 3h, hneď v ten deň si dostal BAN od iného admina za randomovanie. Náhoda? Nie, ty proste porušuješ pravidlá neustále.

    A teraz sa dostávame k dňu 22.1., kde si nepochopil, za čo si dostal BAN, pretože si všetkým na serveri a vlastne aj tu vykecal, že si dostal BAN za prázdnu zbraň. Pôjdem postupne. Pred udelením tohto banu si to už raz spravil na mape cs_italy. Presne mne. Netuším, koľkokrát si to ešte predtým spravil, ale na cs_italy si to spravil mne. Keďže tu skoro nikto nehrá TTT, skúsim to vysvetliť. Každý hráč dostane náhodnú zbraň. U nás na TTT móde chýba napr. zbraň M4 a Ak47 a najlepšia zbraň je AUG. Ak dostanete na začiatku kola TMP, MAC alebo pod., tak viete, že nemáte veľkú šancu hrať proti niekomu, kto má v ruke AUG. Counter Strike je preto zaujímavý a hrateľný, že každý dokáže zabiť každého. Čo teda robíš ty? Ak ti spawne zbraň AUG, narokom vystrieľaš všetky náboje a hodíš ju náhodne pred niekoho aby ju vzal. Každý hráč, opakujem, každý hráč si po ten AUG ide a následne nemôže robiť nič, pretože nemá žiadne náboje. Veľa z vás si povie, že to je fun mód, ale cieľ je všetkých vyzabíjať. Ako môže teda hráč sa brániť, ak nemá náboje? Prvýkrát keď si mi to spravil, tak som si v duchu zahrešil a nechal tak. Po určitom čase, vlastne, presne 22.1. si to spravil znova. Najskôr detektívovi a potom mne, zradcovi. Po tomto celom akte, ktorý som videl, sa detektív nemohol brániť a spustila sa reťazová reakcia randomov. Všetci vďaka tvojej "zábavke" šli do mínusu. Sťažoval sa na to konkrétny hráč, ktorý bol detektív a následne, ďalšie kolo si to spravil mne. Bol som zradca, a preto som 2 min. ako idiot pobehoval po mape a snažil sa ako mám zabiť hráčov bez nábojov. Preto som Ti dal ban na týždeň, pretože som si pozrel tvoju históriu, kde som nenapísal randomovanie, ako píšeš ale toto: "demencia, história, nepoučiteľný hráč".

    Po tomto BANe, ako vlastne aj po všetých BANoch, ktoré Ti boli uvedené sa chodíš napájať na server (kým ťa to nekickne) a vypi*uješ admina, ktorý Ti dal ban, resp. si meníš nick aký je kretén. Kľudne sa do tá pohľadať v chatlogu, ale k tomu sa ešte dostanem.

    Posledný BAN, ktorý som ti dal po mesiaci, a to 20.2.21. Mal si tam vtedy napísané "randomovanie, left, história". Trochu nechápem tvoje zmýšľanie, pretože sa hrala mapa de_westwood, kde sme na serveri boli traja ľudia, čo máme právomoc. Spešl Noizik bol zradca a točil demo, keďže sme vtedy chytali Ignaccza. Keď si zradca, ukazuje Ti kto koho zabil (ak si nevinný, tak to neukazuje) a noizik hneď hlásil, že si zabil bezdôvodne, lebo to aj videl a má to na deme, dvoch hráčov, ktorí boli nevinní a ty si bol nevinný tiež. Následne si to hneď leftol, aby sa to neukázalo na karme. Hrubo si porušil pravidlá, kde sme sa na serveri dohodli, že po tvojej histórií Ti dám ban na dva týždne.

    Ako píšeš (a vlastne klameš, lebo to bolo 6 dní pred koncom) som ti BAN predĺžil o ďalší týždeň kvôli tomuto https://ctrlv.cz/pOTt. Je tam urážanie mňa hneď po pripojení, preto som dopísal do dôvodu "urážanie" a pridal Ti ďalší týždeň.

    Je sranda to, že po hráčoch mi píšeš, aby mi odkázali, že už prestaneš porušovať pravidlá, len aby som Ti dal UB a následne ma hneď vypi*uješ. Včera som chcel ešte o 23h rozbehať TTT, keďže sa mi nechcelo spať. Nedokázal som to a tak som sa prihlásil na konkurenčný portál, kde si bol Ty. Hneď si spustil nadávky, všetkým vykecal, že som admin na kotolne, za čo som dostal pár uštipačných poznámok od hráčov a začal si ma hitovať. Ak chceš hitovať, randomovať, nadávať, rob to tam. Nerob to ale na kotolni. Tak ako sa ty pýtaš, "sorry jako, ale tohle je admin jako ?!!!", tak ja sa pýtam. Je chyba vo mne, alebo v tebe, keď si pozriem tvoj BANlist a chatlog?

    E: prikladám tu ešte toto. Bolo to postnuté, keď som písal toto.
    https://ctrlv.cz/Pa7V
    Naposledy upraveno stupo; 07-03-21 v 11:24.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Nerozumím modu TTT natolik dobře, abych mohl vyjádřit názor odborný... Nicméně hození prázdné zbraně jako návnady využívá mnoho hráčů jak ve fun modech, tak v klasických modech a nikdy jsem to nepovažoval za banovatelnou záležitost. Je to dle mne pouze taktika. V ostatních věcech se nediv. Není jediný důvod, proč by se měl admin nechat tebou urážet.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Citovat Původně založeno plejerplejer Zobrazit příspěvky
    Nerozumím modu TTT natolik dobře, abych mohl vyjádřit názor odborný... Nicméně hození prázdné zbraně jako návnady využívá mnoho hráčů jak ve fun modech, tak v klasických modech a nikdy jsem to nepovažoval za banovatelnou záležitost. Je to dle mne pouze taktika. V ostatních věcech se nediv. Není jediný důvod, proč by se měl admin nechat tebou urážet.
    Dobrá poznámka. Taktiku by som to bral vtedy, ak by to on ako nevinný, čo má spolupracovať s detektívom neurobil práve detektívovi. Detektív ho následne hitol s páčidlom za to, kde Doktor prav vrátil random detektívovi, kde si to všimol ďalší hráč, ktorý ho zabil (tiež bol nevinný, ale Doktor prav ako nevinný hitoval detektíva, čo je proti pravidlám, preto ho začal zabíjať). Následne sa spustila reťazová random reakcia, kde sa všetci pozabíjali. Následne to spravil znova ako nevinný. Vyrátaj si, aká je pravdepodobnosť, že pri 10 hráčov sú dvaja zradcovia, aby práve nedopomohol vyhrať zradcovi, ak tú prázdnu zbraň vyhodí nevinnému. Dá sa to potom považovať za spoluprácu so zradcom. Videl som raz BAN tohto typu, keď som nebol admin a chlapík za spoluprácu so zradcom dostal 21 dní, ktorú ale robil vedome.

    e: nerozmýšľam, taktika by to bola jedine vtedy, ak by bol zradca. Vždy bol ale nevinný.
    Naposledy upraveno stupo; 07-03-21 v 21:38. Důvod: upravil som si predložky v I

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Čau stupo,

    díky za louhou a únavnou odpovĚĎ, cením si toho.
    Asi tĚ pŘekvapím, ale nad nĚČím se urČitĚ zamyslím co píŠeŠ.

    Co se týČe vyhozene zbranĚ, tak detektiva jsem 100% nehitoval.
    Vyhodil jsem prazdnou zbran, tobĚ se líbila, tak si vyhodil svojí zbran a tak jsme si je vymĚnily.
    Pak si mi zaČal vyhroŽovat, Že pokud nevyhodím zbran tak mi dአban. (a za 15 vteŘin jsem mĚl ban)

    co se týČe uráŽek, tak uráŽku stupo je k...n jsem mĚl asi 3 minuty - jelikoŽ jsem si uvĚdomul, Že je to asi uráŽlivé tak jsem to zmenil na nick stupo je blb ten jsem mĚl si 3 dny, pak mĚ to uŽ pŘestalo bavit se zabívat závoslostí admina mi dávat ban.

    Pac a pusu doktor práv

  6. #6

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Za to házení prázdných zbraní bych nijak netrestal.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Citovat Původně založeno kolotoc122 Zobrazit příspěvky
    Čau stupo,

    díky za louhou a únavnou odpovĚĎ, cením si toho.
    Asi tĚ pŘekvapím, ale nad nĚČím se urČitĚ zamyslím co píŠeŠ.

    Co se týČe vyhozene zbranĚ, tak detektiva jsem 100% nehitoval.
    Vyhodil jsem prazdnou zbran, tobĚ se líbila, tak si vyhodil svojí zbran a tak jsme si je vymĚnily.
    Pak si mi zaČal vyhroŽovat, Že pokud nevyhodím zbran tak mi dአban. (a za 15 vteŘin jsem mĚl ban)

    co se týČe uráŽek, tak uráŽku stupo je k...n jsem mĚl asi 3 minuty - jelikoŽ jsem si uvĚdomul, Že je to asi uráŽlivé tak jsem to zmenil na nick stupo je blb ten jsem mĚl si 3 dny, pak mĚ to uŽ pŘestalo bavit se zabívat závoslostí admina mi dávat ban.

    Pac a pusu doktor práv
    ten skrytý význam toho banu je, že kolo predtým si vážne urobil to isté detektívovi, ktorému sa to tiež nepáčilo a hitol ťa, kde si mu hitovanie vrátil a tak to ďalej pokračovalo..neviem, ako by som sa zachoval, ak by si to znova spravil len mne, ako si to spravil na italy (či by som si znovu len zahrešil v duchu, alebo by som ťa potrestal), ale BAN som Ti dal najmä z toho dôvodu, že všetci tvojou aktivitou po sebe začali strieľať a pozabíjali sa medzi sebou úplne zbytočne..

    takéto "vyhodenie prázdnej zbrane" môže v budúcnosti len spustiť ďalšiu lavínu randomov na serveri, ktorých tam už je teraz dosť..ak by to ale spravil zradca, určite by neporušoval žiadne pravidlá a nikomu by nenadržoval, čo sa o nevinnom povedať nedá..
    Naposledy upraveno stupo; 07-03-21 v 21:44.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    TakŽe suma sumárum bys mi mohl zruŠit ban který si mi dal a který probíhá.. :) Že jo stupo :)

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Suma sumárum je tá, že si stojím za svojím tvrdením, a preto do konca tohto banu ti ostáva ešte 5 dní.

    btw..ak nevinný hráč vyhodí detektívovi alebo nevinnému prázdnu zbraň, nadržiava tým zradcom. Preto si stojím za tým, že BAN bol právoplatný, a ak to má do budúcna znížiť počet hádok, hitovania a randomov na serveri, tak som rád, že som ho dal práve tebe.
    Naposledy upraveno stupo; 08-03-21 v 23:03.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Stupo mám tĚ rád asi tak jak ty mĚ, ale pokud to chceŠ uznat jako ban, tak to je potŘeba zahrnout do pravidel hry.
    Nikde jsem nevyČetl, Že odhození prázdné zbranĚ jako nevinny je ban. :)

    díky pŘedem za zruŠení banu.

    Pac a pusu

    doktor práv

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Ja som trochu prekvapený, že si ty niekedy čítal pravidlá, keďže si od 10/20 dostal 11 banov za porušenie pravidiel na TTT móde.

  12. #12

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    V skratke stupo napísal, že doktor škodil svojmu spoluhráčovi a obmedzoval mu úmyselne hru. V tomto prípade je pochybenie na strane hráča. Ak bude treba, neskôr pozriem aj to demo od Noizika. Mohlo by sa to dokončiť v jednom vlákne, nie takto duplicitne v dvoch.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2020
    Umístění
    ČR
    Příspěvky
    30

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Já jsem po detektivovi nikdy nestŘílel jako nevinny

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    Narokom som si dnes pridal hráča na Steam, ktorému si to spravil. Posielam link:

    https://ctrlv.cz/Y3wm

  15. #15
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ v řešení ] TTT --> Stížnost na admina Stupo

    K doriešeniu v žiadosti o unban:

    https://csko.cz/forum/showthread.php...-PRAV-gt-stupo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •