Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: [STEAM] Metro 2033

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308


    [STEAM] Metro 2033

    https://store.steampowered.com/app/43110/Metro_2033/

    Tak a zase tu máme zadarmo metro :D. Tento krát je to originál a je na steame. Pokiaľ ste si aktivovali zadarmo Metro: 2033 Redux a Metro: Last Light Redux na epicu tak si myslím že by bolo správne si ich kúpiť pretože za to čo robia 4A games by si určite zaslúžili peniažky :)

  2. #2


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Dík
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Trochu offtopic ale ja by som doporučil kúpiť si i knihy Metro. Je tam viac príbehu, viac postáv aj keď je pravda že Metro Last light to už viac ťahá mimo príbeh kníh. Poslednú som nehral nakoľko mi to komp nedovolí, ale z toho čo viem je to akokeby po 3 knihe.

  4. #4


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Citovat Původně založeno Tomas80Tiger Zobrazit příspěvky
    Trochu offtopic ale ja by som doporučil kúpiť si i knihy Metro. Je tam viac príbehu, viac postáv aj keď je pravda že Metro Last light to už viac ťahá mimo príbeh kníh. Poslednú som nehral nakoľko mi to komp nedovolí, ale z toho čo viem je to akokeby po 3 knihe.
    Kníh je koľko? To ma zaujalo.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Kníh je koľko? To ma zaujalo.
    Jsou tři, ikdyž za mě osobně jednička pecka, ty další dvě jsou slabší, ale i tak dobré počtení, taky doporučuji.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  6. #6


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Ďakuju hoši, dočítam Witchera a pustím sa do toho.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Ako písal Smile sú to tri knihy, aj keď minule som brázdil online knihkupectvo a tuším že so videl aj nejaké iné knihy napísané v tom univerze akurát od iného autora

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: [STEAM] Metro 2033

    Prvni kniha me donutila kolikrat jit spat i ve 2 rano. Dvojka me ale nijak neokouzlila a spise jsem byl zklamany. Knihu jsem ani nedocetl. Kdyz vysla trojka tak uz jsem na cteni nemel moc cas, ale kdo vi, mozna se nekomu trefi do chuti
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: [STEAM] Metro 2033

    Těch knih od jiných autorů je v Metro 2033 univerzu mraky, ale málo která se dostala za hranice země autora, což jsou většinou nějací Rusové či Poláci.
    https://metrovideogame.fandom.com/wi..._(Book_Series) - Pár příkladů.

    Nicméně existují spousty podobně situovaných knih, za mě třeba zajímavá série Příhraničí od autora Pavel Korněv.
    https://www.databazeknih.cz/serie/prihranici-4821
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  10. #10


    Odpověď: Re: [STEAM] Metro 2033

    Ja čítam hlavne postapo... Jedno jaké ale najradšej niečo na stýl Metra alebo Stalkera... Teraz akurát čítam od Františka Kotletu sériu Spad.. Celkom dobrá knižná séria zasadená do Čiech, Poľska a Ukrajiny... tuším som akurát na kapitole kedy idú do Ruska...

    Kto by chcel poradiť ohľadom postapo kníh tak môžem dať nejaké nápady.. nieje toho veľa (hlave nie v slovenčine... posledné mesiace čítam iba po česky) ale určite by sa našlo niečo zaujímavé

    Okrem toho som sa rozhodol po pár rokoch si konečne kúpiť celú sériu hry Stalker... A už 3 týždne hrajem viac to ako na ZE servery... Kto má rád postapo tak je to super hra akurát to nieje v pravom zmysle postapo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •