Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na BaseBuileru

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele hegar
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    10

    Žádost o práva na BaseBuileru

    Zdravím,

    Něco o mně:
    Jmenuju se Matyáš je mi 18 a pocházím z Jihlavy. Mezi mé oblíbené servery patří právě BaseBuilder a Furien.
    Mám docela dobré zkušenosti na těchto serverech. Na Kotelně se pohybuji poměrně dlouho, už jen podle datumu registrace
    tady na forum to jde vidět. Dovoluji si říct že tak 8-9 let to bude (nějak moc to útíká). Hlavně jsem hrál před resetem jak na
    furien tak na bb. Většinou jsem klidný a v pohodě ale když mě někdo opakovaně nějak provokuje apod. tak se nenechám.
    Zkušenosti co se týče admina nemám, ale rád se učím nové věci a učím se rychle. Sice tento rok maturuji ale to pro mě není
    problém, mohu být aktivní poměrně dlouho. Myslím si že Troppe nebo hofy to mohou potvrdit.

    BANY: Nějaké bany tam mám cca tak 4 a to jsou 6-7 let staré max. pár hodinové bany.

    HLÁŠENÍ: Co se hlášení týče, většinou píšu do chatu na steam ale sem tam i do "!". Na forum mám také pár hlášení (ale to je jen začátek)

    Proč bych měl dostat práva? Chci pomáhat hráčům od lidí kteří jsou toxic, kazí hru a dělají co nemají. A myslím si že mód zvládám v pohodě.
    A pokuď někdo potřebuje pomoct nebo poradit, udělám to.

    Nechci tu psát nějakou esej takže na případné otázky odpovím. Takže feel free to ask :D

    Nick ve hře: gunner/hegar
    STEAND ID: STEAM_0:1:176821637
    Naposledy upraveno Britny; 14-03-21 v 00:49. Důvod: Okdaz na SID

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Ahoj, hraješ tu už hodně dlouho. Nikdy jsem s tebou problém neměl, chatlog je ok, aktivita rovněž. Hlášení jsem nějaký postřehl, ale nebylo toho moc (v takovým počtu lidí se to těžko hlásí, chápu). Ale přijde mi, že lidi co tam teď hrajou na stálo, tak jsou jakoby taková "rodinka". Myslím to tak, abys třeba dokázal dát ban nějakému kamarádovi, když poruší pravidla a nedělal žádné výjimky. Jinak teda nemám nic proti.
    Jsem pro.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele hegar
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Díky moc, toho bych se nebál. Jestli si někdo zaslouží ban,tak ho dostane. A jestli je nebo není můj kamarád, na tom nezáleží.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Čauko,
    + Abych to shrnul. Aktivita tam je což je určitě plus.
    + Letmo jsem projel chatlog, pár nadávek se tam najde, ale to asi u každého takže u mne jsi v tomto bodě prošel.
    + Aktivně hlásíš a staráš se o plynulý chod hry na bb.
    + máš tu odehráno dost na to abych si troufnul říci, že víš jak to tu chodí.
    + jsi ochotný pomáhat novým hráčům.

    Jelikož na bb chodívám spíše jako rezerva, kdy někdo někoho nahlásí a nikdo jiný není zrovna přítomný, tak se můžu odrazit pouze z toho mála co jsem vypsal výše. Rád bych se teda zeptal jaké jsou tvé zájmy a koníčky? ( jen v rámci doplnění informací )
    Těch pár banů by mohlo dělat špatnou vizitku, nicméně ses k ním přiznal a bylo to dost dávno takže k ním přimhouřím oko. Jestli na tebe někdo nenajde nějaké zlo tak jsem PRO.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele hegar
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Ahoj,
    hned takhle na začátku chci poděkovat za tvoje vyjádření. Co se mých koníčků týče, dříve jsem hodně sportoval. Hrál jsem fotbal až na takové skoro "profesionální" úrovni,
    ale bohužel kvůli vážnému zranění už nemohu dál nějak více sportovat. Dneska už mezi mé koníčky patří jen,ve volném čase ty pc hry, adrenalinové sporty a kamarádi :D

    Co se nadávek týče, je dost možné že to jsou nadávky na lidi se kterýma se bavím a že jsou myšlené ze srandy vůči kamarádovi. (Málokdy, spíš vůbec nenadávám lidem které neznám) :D

    "Těch pár banů by mohlo dělat špatnou vizitku" No, to asi záleží, ale nemyslím si že by někdo bral moje 7 let staré bany aby si mohl udělat obrázek o mně :D Přecejen i když se to občas
    nezdá tak jsem od 12 trošku vyspěl :DD
    Naposledy upraveno hegar; 28-03-21 v 03:38.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    494

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Poznám ho z furienu, nikdy som sním nemal problém, keď hráva daný mód a je aktívny, tak prečo nie.
    F4Ke

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele hegar
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    10

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Díky Eriku :D

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na BaseBuileru

    Návštevnosť Basebuilderu a celkovo aj Zombie sekcie je už niekoľko týždňov minimálna, inými slovami nulová. Udeľovanie právomocí a takisto aj rozširovanie práv v radoch admin teamu na túto sekciu je v súčasnosti nepotrebné a zbytočné. Žiadosť preto musí byť pozastavená.

    Ak by si mal záujem, môžeš to skúsiť na iný mód. Výnimočne ale najskôr až o cca. 3 mesiace (aby si nemusel čakať až pol roka, nakoľko v celkovom znení táto žiadosť nebola zamietnutá), aby si spĺňal aspoň základné atribúty ako je aktivita a nejaké hlásenia.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •