Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Žádost o práva na BaseBuileru

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele hegar
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    10

    Žádost o práva na BaseBuileru

    Zdravím,

    Něco o mně:
    Jmenuju se Matyáš je mi 18 a pocházím z Jihlavy. Mezi mé oblíbené servery patří právě BaseBuilder a Furien.
    Mám docela dobré zkušenosti na těchto serverech. Na Kotelně se pohybuji poměrně dlouho, už jen podle datumu registrace
    tady na forum to jde vidět. Dovoluji si říct že tak 8-9 let to bude (nějak moc to útíká). Hlavně jsem hrál před resetem jak na
    furien tak na bb. Většinou jsem klidný a v pohodě ale když mě někdo opakovaně nějak provokuje apod. tak se nenechám.
    Zkušenosti co se týče admina nemám, ale rád se učím nové věci a učím se rychle. Sice tento rok maturuji ale to pro mě není
    problém, mohu být aktivní poměrně dlouho. Myslím si že Troppe nebo hofy to mohou potvrdit.

    BANY: Nějaké bany tam mám cca tak 4 a to jsou 6-7 let staré max. pár hodinové bany.

    HLÁŠENÍ: Co se hlášení týče, většinou píšu do chatu na steam ale sem tam i do "!". Na forum mám také pár hlášení (ale to je jen začátek)

    Proč bych měl dostat práva? Chci pomáhat hráčům od lidí kteří jsou toxic, kazí hru a dělají co nemají. A myslím si že mód zvládám v pohodě.
    A pokuď někdo potřebuje pomoct nebo poradit, udělám to.

    Nechci tu psát nějakou esej takže na případné otázky odpovím. Takže feel free to ask :D

    Nick ve hře: gunner/hegar
    STEAND ID: STEAM_0:1:176821637
    Naposledy upraveno Britny; 13-03-21 v 23:49. Důvod: Okdaz na SID

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •