Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Byl pozdni vecer - 14. brezen-
    vecerni jailbreak - byl cska cas.
    Okurkuv zval k brani simona hlas,
    kde vezensky zavanel haj.
    O simonovani septal tise okurka;
    avsak Cavror odmitl simona zel,
    sve "Ne" Cavror Okurkovi pel,
    Okurka jevil mirny vzdech.
    Daxer simon minuly byl v mistech jinnych
    cekalo temne na jej prichod,
    vezni utikali z cel kol a kol;
    a simon jasny svetu jinych
    bloudil Cavror blankytnami pasky,
    planouci ban jelikoz napsal Okurkovi "Na to nemas koule z lasky".

    E1: Tak asi to budu brát seriozně. za celou mapu jsem měl několikrát simona, kdy jsem byl u CT s daxerem. Původně jsme tam byli ve dvou a střídali se po kole. Poté se k nám připojil i Jozko Vajda. Na začátku kola je daxer simonem, ale je AFK a jsou otevřené cely... Hráči lezli do zbrojky a měl jsem jak si plné ruce s tím zabranovat vzpouře. Daxer to leavnul, já si toho nevšiml.


    *** LeGril killed empty with a headshot from m4a1 ***
    [JB] dal jsi spray logo 0.0 jednotek od zeme
    Daxer DEUTSCHLAND timed out
    Daxer DEUTSCHLAND has left the game
    LeGril : jjj že

    Jozko Vajda. : wow

    SpeedeR+ killed LeGril with knife
    *** Jozko Vajda. killed SpeedeR+ with a headshot from ak47 ***
    Jozko Vajda. si vybral Simona

    Během toho několika sekundového okna kdy jsem hráče zabil, daxer leavnul hru a byl jsem zabit dalším hráčem. Nestihl jsem si vzít simona. Toto rozhodně není na ban za nebrání simona. Nejsem stroj, abych se střílel s hráčem, sledoval kdy simon opustí hru a k tomu odpovídal Okurkovi. Řekl jsem mu "Ne" asi sekundu před svou smrtí :)
    Naposledy upraveno Cavror; 15-03-21 v 00:24.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Cavror

    A čo z toho celého vyplíva? evidentne tie balls mal, a ban je oprávnení čo si si sám potvrdil. Dobrú noc
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Odpověď: Cavror

    Já sem ti řekl, ze když se omluvis za porušování pravidel, dam ti UB. Omluvu nevidím

    E: až na to ale ze ban si dostal potom, co sem vás upozornil ať si vezmete Simona. Ty si mi na to řekl, ze “ne”. Za tuhle reakci si dostal ban jen ty a druhé ct ne. Proto sem nejdřív upozorňoval, kdybyste náhodou nevěděli, ze nikdo nemá Simona. To nebylo během několika sekundoveho okna ale mnohem déle.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 15-03-21 v 00:28.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

    Bavíme se spolu na serveru úplně normálně. Dokonce bych řekl, že jsme kámoši. Simonoval jsem normálně a nic jsem neporušil. Jestli ti jde o to, že jsem řekl ze srandy "Ne", tak jen čekám kdy mi dáš z ničeho nic ban, za to že si vzájemně nadáváme do kktů atd... Dostal jsem od tebe již tolik banů, které jsi sice hned smazal, ale dojebal si mi mapu u CT. Čekal jsem, že tohle je další, ale fakt nevím o co ti v tomto jde.
    Napiš mi instagram, děvče.

  5. #5

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

    Já proti tobě nic nemám, jde mi o to, ze zákaz k CT byl oprávněný. Nehledej v tom nic víc než to, abys si uvědomil, ze to, ze sme spolu za dobře neznamena, ze si pak můžeš dělat co chceš. Narušilo to chod hry, nikdo si nevzal Simona treba minutu a když sem vás na to slovně upozornil, tak si řekl ze ne. A když sem vám pohrozil banem, tak si řekl, ze na to nemám koule. Rovnou sem ti řekl, ze ti dam UB hned, když se omluvis za porušení pravidel. Určitě v tom není nějaký vydírání nebo snaha te zesměšnit, když se normálně omluvis.
    Srandu chápu ale ne když je kvůli tomu bordel na serveru.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

    Za bordel jsem rozhodně nemohl já, ani Jožko. Byl afk simon a hráči byli všude možně. Hned jak Jsem řekl "ne" jsem umřel. Těžko se bere simon, když na tebe běží týpeček se sekáčkem. Jde mi o to, že v tu chvíli pro mě bylo nemožné si ho vzít. To by jsi snad měl chápat. Jožko si vzal taky simona potom, co byl speeder mrtvý. Hráči nejsou stroje a nemám na každém tlačítku nabindovaného simona. Nedělám si co chci, nebylo to z arogance.
    Napiš mi instagram, děvče.

  7. #7

    Odpověď: [ žádost k posouzení ] Cavror --> Nakládaná Vokurka

    Ale to proste nebyla záležitost par sekund, ale třeba minuta. Za tu minutu ste si mohli všimnout, ze nemá nikdo Simona. Pak sem vás přes mik upozornil a jen ty si na to negativně reagoval.
    Mas UB, uznávám ze 3 dny se dávají za neschopnost a ze se nikomu nechtělo k CT a zvladali ste (sme) to tam par map i v nepomeru CT:T. Ber na vědomi pro příště, ze ne všechno ti muže projít.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 15-03-21 v 00:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •