Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ archivace 18.3. ] Jailbreak --> Nebrání Simona

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    [ archivace 18.3. ] Jailbreak --> Nebrání Simona

    Server: Jailbreak 6

    Hráč: Faust STEAM_0:0224393292 CZ

    Dôvod: nebranie si Simona

    Dôkaz: http://csko.cz/dema?UPD=wuyT6uhb

    ^rEly8 zabil vsechny CT a ma volny den.
    Faust died
    ^rEly8 zabil vsechny CT a ma volny den.
    *DEAD* Virus : zatleskejte si

    *DEAD* *Jesus*DaJouKenZdupit : >D

    Faust je ted Simon
    Simon byl zabit. Jeho prikazy a zakazy se rusi !!!
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Jailbreak -------> nebranie si simona

    Poďme postupne, čo bolo na deme.

    1. kolo - u CT Faust, Barty, Aleks. -> Ani jeden z vás si nebol ochotný napísať simona, Aleks neskôr odišiel s dôvodom, že ide do roboty, no vás dvoch ani nenapadlo, že si zoberiete simona.

    2. kolo (32:00) Si mu pravdepodobne hovoril, aby si zobral simona, čo ti on vravel, že neurobí. Zobral si si ho ty a dal mod.

    3. kolo (34:30) Už je simon Knedlíček, V tom kole (cca 37:32) Faust - Prezradenie Bartyho polohy.

    4. kolo (37:30) Si Faust simona zobral, dal mod.

    Takže keď si to zhrnieme, tak chceš aby sa dal zákaz hráčovi na základe 4 kôl, kde:
    v 1. kole ste spravili chybu všetky 3 CT, ktoré ste tam boli, pretože ste nezobrali simona. v 2. kole ťa "nepočúvol" a nezobral si simona, 3. kolo bol simon niekto iný a 4. kolo dal mod.
    Za mňa jediná vec na ban je max to radenie polohy, ale aj to by asi niekto riešil skôr ingame.

  3. #3

    Odpověď: Jailbreak -------> nebranie si simona

    Banovat nebrani simona z webu je podle mě hloupost, tohle bych řešil in-g. Měl jsi napsat přes ! nebo adminovi na steam.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Jailbreak -------> nebranie si simona

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Banovat nebrani simona z webu je podle mě hloupost, tohle bych řešil in-g. Měl jsi napsat přes ! nebo adminovi na steam.
    hlásil som, nikto neprišiel.

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Poďme postupne, čo bolo na deme.

    1. kolo - u CT Faust, Barty, Aleks. -> Ani jeden z vás si nebol ochotný napísať simona, Aleks neskôr odišiel s dôvodom, že ide do roboty, no vás dvoch ani nenapadlo, že si zoberiete simona.

    2. kolo (32:00) Si mu pravdepodobne hovoril, aby si zobral simona, čo ti on vravel, že neurobí. Zobral si si ho ty a dal mod.

    3. kolo (34:30) Už je simon Knedlíček, V tom kole (cca 37:32) Faust - Prezradenie Bartyho polohy.

    4. kolo (37:30) Si Faust simona zobral, dal mod.

    Takže keď si to zhrnieme, tak chceš aby sa dal zákaz hráčovi na základe 4 kôl, kde:
    v 1. kole ste spravili chybu všetky 3 CT, ktoré ste tam boli, pretože ste nezobrali simona. v 2. kole ťa "nepočúvol" a nezobral si simona, 3. kolo bol simon niekto iný a 4. kolo dal mod.
    Za mňa jediná vec na ban je max to radenie polohy, ale aj to by asi niekto riešil skôr ingame.
    predtým som bol simon aj normálne, len ked niekto chodí k CT len sa flákať.
    +dodám, že som hlásil aj cez ,,!" a nikto neprišiel.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Jailbreak -------> nebranie si simona

    Citovat Původně založeno Hunted Zobrazit příspěvky
    Banovat nebrani simona z webu je podle mě hloupost, tohle bych řešil in-g. Měl jsi napsat přes ! nebo adminovi na steam.
    Blbosť, brať si simona máš povinnosť, a ak sa tak dlhšie neudeje a naruší to chod hry, nemal by som problém dať ban aj z webu... Ale pri tejto situácii ak je to tak ako opísal mlýn (pochybujem že by klamal) tak to je bohužial nebanovatelné. Každopádne dakujeme za hlásenie janči.
    Už neni čas huliť...

  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: Jailbreak -------> nebranie si simona

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Blbosť, brať si simona máš povinnosť, a ak sa tak dlhšie neudeje a naruší to chod hry, nemal by som problém dať ban aj z webu... Ale pri tejto situácii ak je to tak ako opísal mlýn (pochybujem že by klamal) tak to je bohužial nebanovatelné. Každopádne dakujeme za hlásenie janči.
    pravda je na tom, že som dal radšej mod, lebo predsa si nenechám kydať na hlavu, ked som bol Simon zopár kôl a potom prišiel faust. a aj to, že knedliček prišiel k ct a bol hned Simon a dokážem potvrdiť, že aj Alex bol párkrat simon. Len zabiť sa, ked je niekto simon, a tváriť sa : ,,ja nič ja muzikant,, je veru fakt úbohé. Ale dobre teda, vždy ked hlásim cez forum, tak vždy zrazu nájde niekto na mňa nejaké chyby a nepozerá na to, na čo to bolo určené hlásenie.

    Hunted, dalšia vec. ty by si to riešil in-g. ale ked som hlásil a hladal na steame niekoho, nikto nič alebo takto ti odpoviem. Hlásil som cez ,,!" - nikto nič.... ; pozeral som steam - nikto nič. Tak som sa skusil obrátiť na fórum aspoň. a teda ked si taký aktívny, prečo mi nepošleš žiadosť na steam a tam ti kludne budem posielať hlásenia.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nebrání Simona

    Janči, hlásenia je potrebné riešiť objektívne podľa toho, čo je k dispozícii. Bohužial, keď veľa krát hlásiš za "drobnosti" ktoré sú "zbytočné" riešiť cez web, tak žial. Neber si všetko osobne.

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    200

    *VIP*

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nebrání Simona

    Citovat Původně založeno Mlýn Zobrazit příspěvky
    Janči, hlásenia je potrebné riešiť objektívne podľa toho, čo je k dispozícii. Bohužial, keď veľa krát hlásiš za "drobnosti" ktoré sú "zbytočné" riešiť cez web, tak žial. Neber si všetko osobne.
    ale tak nikto nebol aktívny, hlásil som aj tiež cez ,,!" ako som sa zmiňoval tam v predchádzajúcich odpovediach a aj som pozeral steam, len nikto, nikde.
    Úsmev na tvári

    Dokáže potešiť blízkych ludí a naštvať nepriateľov, že stojí za to si ho udržať.

  9. #9

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Jailbreak --> Nebrání Simona

    Tento prohřešek není tak herně zničující, aby bylo nutné hráče banovat z webu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •