Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ archivace 23.3. ] Low_radiation --> Indian0

  1. #1

    [ archivace 23.3. ] Low_radiation --> Indian0

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč Low_radiation
    Typ banu IP adresa
    SteamID VALVE_0:0:393004427
    IP adresa 78.102.225.186
    Udělen 17-03-2021 - 21:22
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod Wallhack
    BAN dal Admin Indian0 (Indian0)
    BAN dal Server csko.cz | Fy (fy_iceworld16)

    Detaily banu
    Hráč Low_radiation
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:3721728
    IP adresa 78.102.225.186
    Udělen 17-03-2021 - 22:00
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod Obchazeni
    BAN dal Admin SuperMario. (SuperMario)
    BAN dal Server csko.cz | Mega pub (cs_italy)


    Poznamka:


    Zdarec, pred 20 min jsem dostal ban na fy serveru. Uz hravam na kotelne aspon 10-15 let (Jeste za dob flopsidea)... Toto jsem jeste nezazil, trochu profesionality od adminu bych cekal, nebo aspon nejaky pruzkum jestli cheatuju nebo ne, a hned insta perma ban... Sluchatka asi nikomu nic nerikaji. Pravda obvykle hravam na steamu pod stejnym nickem tam by se dany admin mozna zamyslel pred banovanim, kazdopadne hral jsem na nonsteamu a dali me nepravem ban za wh. Wh nemam, nikdy jsem nemel a neprovozuji. Jestli neverite shlednete hltv. Nedari se me prihlasit ani ze steam cska na fy server - tudiz asi ban na ip nikoliv na steamid...

    Byl bych radil byt pro priste trochu opatrny s banama kdyz je nas v cs 1.6 uz jen tak malo (celosvetove)...

    PS: mate typo na strankach, po registraci na foru se objevi text:
    Dekujeme za registraci, Low_radiation. Aktivacni emial byl odeslan na s navodem, jak aktivovat ucet. Klikni zde pro presmerovani na predchozi stranku.

    Az email dorazi, klikni na odkaz a ucet na foru se ti aktivuje. Do ted doby nemuzes psat azdne prispevky.

    S pozdravem

    Low_radiation

    EDIT: tak uz me dal ban i dalsi admin 10 sec pri pripojeni ze steamu....
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-03-21 v 01:49. Důvod: Zpřehlednění žádosti

  2. #2

    Odpověď: Low_radiation

    Čauko,
    demo.
    Naposledy upraveno Indian0; 17-03-21 v 23:04.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3

    Angry Odpověď: Low_radiation

    Super video ! To si archivuju, dost me to potesilo, ze i po tech letech, jsem reportovany za hacking :).
    Dobra taktika s invisible, pro odhaleni wh na nejake NQQBy to musi fungovat. Btw ten zkomoleny nick v nazvu videa vam odpustim...
    Predpokladam z vaseho vyjadrovani, ze je vam min jak 22, tak bude nasledujici text psany pro "mladsi rocniky".

    Pribeh, kde se vzal tak velky skill:
    Pravdepodobne jeste pred tim, nez jste se narodili, vznikalo cs 1.3. Kde jeden shot deaglem kamkoliv dal insta-kill a prehazovani awp s nozem zpusobilo ze muzes strilet rychlej.
    To tehda jeste neexistovala wifi a internetova rychlost byla kolem 120Kb/s ADSL (a to pouze vecer).
    To se tehda jeste zapojovali pc pomoci ethernetoveho kabelu(pro vas mladsi: takovy ten tlusty kabel co se dava do sitove karty).
    Asi v tuto dobu (pred asi 15+ lety) jsme se sousedem nasetrili prachy a koupili si komply a sesitovali je po lanu.
    Jedina mapa kterou jsme meli (jeste jsme neznali stranky na stahovani map) byl fy_iceworld (tehda jeste nebyla 16-ka na konci), a ten jsme parili kazdy den aspon 3 hodky (to mate asi 1000h cska za rok).
    Si predstavte hrat porad jednu mapu dokola - znam vsechny spawn spoty, kde se da prostrelit zed, jaky da damage (na zaklade guny a tloustky zdi), spawn kill s awp na startu, presne pozice vsech entit, vsechno...
    Po par mesicich naskillovaneho iceworlda trvalo nase kolo 1v1 prumerne 10sec (nesmelo se walkovat), a to byly killy pouze derovanim.
    Zacali jsme chodit na LAN party a turnaje, zalozili klany, soutezili... (nic moc jsme nevyhali sice, ale bylo to mazec).
    Hlavni duvod proc to rikam je muj pocatek averze vuci hackerum a cheaterum (tehdy kóderům) vseobecne. Vzdycky se na lance objevila nejaka lamka, ktera to absolutne nedavala a zacala pouzivat WH nebo AB. Nejprve se vsichni divi jakto ze je tak dobry, pak se dem podivat k nemu na monitor a je to jasne. Nanestesti pro lamku, na lance jsou vsichni v jedne budove, takze kdyz nekdo zjistil, ze nejaky chuj cheatuje, tak si to pekne fyzicky odnesl (vetsinou bud on nebo PC) :). Takovy zm*d si to zaslouzil, bohuzel s tim neprestal na dalsich akcich; jednou cheater navzdy cheater. Bohuzel ted uz je hrani vetsinou po netu a po tlame cheaterovi nedate.
    Btw. na prvni lanku jsem si koupil sluchatka steel series jeste tehy znackove od nejlepsiho teamu na svete v cs 1.5 sk.swe. Ty sluchatka mam do dnes, funkncni, a hlavne diky nim jsem vas tak lehce "vyklepal".
    A tak nejak hravam csko uz asi 15 let, to mate ~15 000 hodin. Za tu dobu se clovek nauci cely gold src engine. Zaverem, nikdy jsem cheaty nemel ani nezkousel...

    tl;dr:
    Muze se na to video podivat nekdo, kdo aspon umi trochu hrat csko, dejte si sluchatka, zapnete mozek a pouzivejte radar. Derovani, statistika, pozice spoluhracu, zvuk strelby, zvuk brani zbrani. Pak usoudite ze nemam WH.
    Je fakt, ze mel jsem hrat rovnou pres steam ucet, to pak ma clovek vetsi spolehlivost...

    Kdyby mel nekdo zajem o 1v1 ocheckovat skill, sel bych do toho

    Trvam na unbanu.
    Naposledy upraveno Low_radiation; 18-03-21 v 00:23.

  4. #4

    Odpověď: Low_radiation

    Citovat Původně založeno Low_radiation Zobrazit příspěvky
    Super video ! To si archivuju, dost me to potesilo, ze i po tech letech, jsem reportovany za hacking :).
    Dobra taktika s invisible, pro odhaleni wh na nejake NQQBy to musi fungovat. Btw ten zkomoleny nick v nazvu videa vam odpustim...
    Predpokladam z vaseho vyjadrovani, ze je vam min jak 22, tak bude nasledujici text psany pro "mladsi rocniky".

    Pribeh, kde se vzal tak velky skill:
    Pravdepodobne jeste pred tim, nez jste se narodili, vznikalo cs 1.3. Kde jeden shot deaglem kamkoliv dal insta-kill a prehazovani awp s nozem zpusobilo ze muzes strilet rychlej.
    To tehda jeste neexistovala wifi a internetova rychlost byla kolem 120Kb/s ADSL (a to pouze vecer).
    To se tehda jeste zapojovali pc pomoci ethernetoveho kabelu(pro vas mladsi: takovy ten tlusty kabel co se dava do sitove karty).
    Asi v tuto dobu (pred asi 15+ lety) jsme se sousedem nasetrili prachy a koupili si komply a sesitovali je po lanu.
    Jedina mapa kterou jsme meli (jeste jsme neznali stranky na stahovani map) byl fy_iceworld (tehda jeste nebyla 16-ka na konci), a ten jsme parili kazdy den aspon 3 hodky (to mate asi 1000h cska za rok).
    Si predstavte hrat porad jednu mapu dokola - znam vsechny spawn spoty, kde se da prostrelit zed, jaky da damage (na zaklade guny a tloustky zdi), spawn kill s awp na startu, presne pozice vsech entit, vsechno...
    Po par mesicich naskillovaneho iceworlda trvalo nase kolo 1v1 prumerne 10sec (nesmelo se walkovat), a to byly killy pouze derovanim.
    Zacali jsme chodit na LAN party a turnaje, zalozili klany, soutezili... (nic moc jsme nevyhali sice, ale bylo to mazec).
    Hlavni duvod proc to rikam je muj pocatek averze vuci hackerum a cheaterum (tehdy kóderům) vseobecne. Vzdycky se na lance objevila nejaka lamka, ktera to absolutne nedavala a zacala pouzivat WH nebo AB. Nejprve se vsichni divi jakto ze je tak dobry, pak se dem podivat k nemu na monitor a je to jasne. Nanestesti pro lamku, na lance jsou vsichni v jedne budove, takze kdyz nekdo zjistil, ze nejaky chuj cheatuje, tak si to pekne fyzicky odnesl (vetsinou bud on nebo PC) :). Takovy zm*d si to zaslouzil, bohuzel s tim neprestal na dalsich akcich; jednou cheater navzdy cheater. Bohuzel ted uz je hrani vetsinou po netu a po tlame cheaterovi nedate.
    Btw. na prvni lanku jsem si koupil sluchatka steel series jeste tehy znackove od nejlepsiho teamu na svete v cs 1.5 sk.swe. Ty sluchatka mam do dnes, funkncni, a hlavne diky nim jsem vas tak lehce "vyklepal".
    A tak nejak hravam csko uz asi 15 let, to mate ~15 000 hodin. Za tu dobu se clovek nauci cely gold src engine. Zaverem, nikdy jsem cheaty nemel ani nezkousel...

    tl;dr:
    Muze se na to video podivat nekdo, kdo aspon umi trochu hrat csko, dejte si sluchatka, zapnete mozek a pouzivejte radar. Derovani, statistika, pozice spoluhracu, zvuk strelby, zvuk brani zbrani. Pak usoudite ze nemam WH.
    Je fakt, ze mel jsem hrat rovnou pres steam ucet, to pak ma clovek vetsi spolehlivost...

    Kdyby mel nekdo zajem o 1v1 ocheckovat skill, sel bych do toho

    Trvam na unbanu.
    Vďaka za omáčky, počkaj na posúdenie zvyšku AT. Nás si pobavil celkom.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Low_radiation

    Byl jsem na serveru, potvrzuju WH.

    čau grakone


  6. #6
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    Ahoj, wallhack.

  7. #7

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    /Bump

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Troy
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    in LXST CXNTURY
    Příspěvky
    231

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    WH

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    Zdravím, WH.

  10. #10

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    Dík všetkým, čo si našli čas a to pozreli.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  11. #11

    Odpověď: [ demo k posouzení ] Low_radiation --> Indian0

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte. Pokud si přejete připojit na servery znova okamžitě, můžete tak učinit výměnou ročního VIP za unban. Kontakujte prosím přes PM Kotla, kde se dohodnete na postupu a podmínkách.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ archivace 23.3. ] Low_radiation --> Indian0

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •