Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: problém s mapou ve hře...

  1. #1

    problém s mapou ve hře...

    dobrý den vytvořil sem mapu... ale když sem ji dodělal a prostě ji dal do .bps tak vše bylo pořádku.. a nic jako error na mě nevyskočilo.. ani v Batch Compiler mi žádný error nenapsal..
    no a když sem ten sobor bps dal do složky cs 1.6 a do složky cstrike a do map tak a šel sem do hry a zapl tu mapu.. tak se my nic neobjevilo a objevil se takovy řerni čtverec jako když daš tab ale prazny..
    no a taky sem si všimp že tam byl text jako kdyby sem tam dal text co dal ale toto sem tam nenapsal.. :D bylo tam něco jako pc procesuje něco.... a dal nwm :D a proč vám to říkam?.. řikam vám to
    skrz to že se chci zeptat skušenejšich co stim mám dělat?.... zde davam moji mapu v .bps a kdyby ste chtěli tak vam dam i .rmf ....

    + to stějne se mi děla i na vašem serveru surf kill a začalo to dělat nedavno.... a o te doby nemužu na surf.. a ban nemám :DDD

    zde moje mapa v .bps :
    https://img.tpx.cz/uploads/bhop_simple.rar

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: problém s mapou ve hře...

    To vypadá na nějaký bug klienta. Tvou mapu bez obtíží spustím na steam verzi cska. Zkusím stáhnout nonsteam verzi a pak dám vědět jestli jsem na něco nepřišel.

    E: tvou mapu jsem na nonsteam verzi bez obtíže spustil. Problém bude zřejmě někde na tvé straně
    Naposledy upraveno Algorythm; 19-03-21 v 20:23.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  3. #3

    Odpověď: problém s mapou ve hře...

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    To vypadá na nějaký bug klienta. Tvou mapu bez obtíží spustím na steam verzi cska. Zkusím stáhnout nonsteam verzi a pak dám vědět jestli jsem na něco nepřišel.

    E: tvou mapu jsem na nonsteam verzi bez obtíže spustil. Problém bude zřejmě někde na tvé straně

    aha dobře tak já skusim stáhnout novej klient... diky za odpověď....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •