Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    [ÚVOD]

    Zdravím po roku som sa rozhodol zasa podať si žiadosť u vás tento krát je zmena v módu a tym je Trouble in Terrorist Town.
    V minulej žiadosti som sa pokúšal dostať práva na JailBreaku však neúspešne (mal som veľa nedostatky) predošlá žiadosť -> https://csko.cz/forum/showthread.php...lBreak-ZloraKk

    [O MNE]

    Vek:17 (7.Máj 18r)
    Bydlisko:Košice-okolie
    Ciele:pracovať sám na seba.
    Študujem:Priemyselná škola strojnická v KE odbor: programátor obrabacích a zvaracích strojov.

    3x v týždni chodievam na prax do firmy v KE
    Cez leto chodievam pracovať na betón pumpe (poniektorý vedia)

    [PODMIENKY]
    vlastnit originální hru STEAM_0:1:108485623
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva
    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)
    - žiaľ jeden ban hodinový za CT tlačítka -> https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=269319

    [PREČO PRÁVE JA?]
    Nová skúsenosť
    Starostlivosť o server
    Plne vedomie práv a povinností
    Pomoc začinajúcim hráčom
    Snažím sa riešiť siutácie tak aby nedošlo k nedorozumeniu a aby začiatočníkom sa ukázalo ako sa to hrá.

    [AKTIVITA]
    Hrám poslednú dobu aktívne koľko sa dá.
    Hlásenia mam pár na fore aj cez ¨!¨
    Hlásim väčšinou adminom prítomným na serveri (malé priestupky)
    Od poslednej žiadosti som si podľa mňa zlepšil čet log a minimalizoval nadávky

    [ZÁVER]

    Ak by bolo možné na všetky PRO aj PROTI by som chcel vedieť odôvodnenie aby som vedel kde sa zlepšiť
    Ak by som niečo zabudol tak dodám edite. :)
    Ten kdo chce od života příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."

    „A navíc, jak jsem si tenkrát říkal: Lepší umřít mladej a bohatej...“

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    čau..aby sa to tu nejako začalo hýbať (keďže by bolo fajn mať ďalšieho aktívneho TTT admina), vyjadrím sa tu aj ja, keďže trávim na TTT móde poslednú dobu až príliš veľa času. Tvoj nick mi niečo hovorí už z minulosti, kde som ťa tam párkrát videl hrávať (možno rok dozadu), no potom si prestal a vrátil si sa znovu, tak možno pred mesiacom, možno dvoma. Ak by som sa mal pozerať na základné veci, či už aktivita (výborná), chatlog (doslova, že čistý), hlásenia (hlásiš aj na webe, aj cez ! a aj mne spamuješ STEAM), čistý BAN list (nerátam BAN na JB, keďže ide o iný mód) si vhodný adept preto, aby si v budúcnosti mohol dostať práva na TTT. Problém je ale v tom, že to tvoje hranie (pravidlá síce neporušuješ, ale zaradzuješ sa ku hráčom na ktorých vidno, že to buď hrajú po dlhšej dobe, resp. to hrajú krátko), tvoje hlásenia (veľa sa dajú riešiť len napomenutím, resp. niekedy ani to), nepoužívanie mikráku (osobne si myslím, že by každý admin mal mať k dispozícií mikrofón (aspoň podľa mňa)) ma vlastne len uisťuje, že by si mal s právami na tento mód počkať a popracovať na všímaní si situácií ohľadom randomovania, zapájať sa trochu viac do diskusii, pretože tvoju snahu Ti nemožno uprieť. Ak by si v tejto žiadosti nepochodil, ja by som si ťa pri tvojej aktivite a snahe vedel zo začiatku predstaviť ako ďalšieho spešla na tomto móde a bude len a len na tebe, aby si ukázal, či si schopný byť v budúcnosti aj admin tohto módu. Ber to ako len môj názor na teba. Tí zvyšní 4 aktívni TTT admini môžu mať názor na teba úplne iný, čiže buď trpezlivý :).

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    Ahoj stupo vážim si tvojho názoru. Ako vravíš po lete nejako som začal zasa. Mal som brigádku kde som od nevidim do nevidim pracoval. Určite berem tvoj názor ku srdiečku veľmi si toho vážim. S mikrofónom to je tak že nieje problem komunikovať aj pomocou voice četu (mám mikrofon) ešte k tej mojej hre. Sú hry kde hrotím karmu ale zvykom aj hram a pri tom robím ine veci príkladom je sledujem videa rôzne na sociálnych a niekedy sa pozabudnem že už začalo kolo :D skôr tak chillovo hram,sledujem druhých. Aktivitu máš pravdu treba sa posnažiť ešte pohrať tam nejaký ten čas. Veď za skúšku nič nedám ako sa hovorí. :)
    Ten kdo chce od života příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."

    „A navíc, jak jsem si tenkrát říkal: Lepší umřít mladej a bohatej...“

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    To že sám přiznáš že přitom děláš i něco jiného, je sice upřímné, ale hraje to dost proti tobě. Být admin na TTT znamená věnovat hře ideálně co nejvíc pozornosti, neříkám že je to tak furt, ale když je plný server a začne na tebe řvát 5 lidí že tamten a tenhle randomuje.. Co by jsi v tu chvíli dělal? Taková zkušební otázka.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    Ahoj nuda veľmi pekne ti ďakujem za odpoveď. Poznám niektorých hráčov čo hrajú pravidelne takže aj viem čo od nich môžem očakávať. Len z toho že mi niekto povie že mu dal random nemôžem ihneď banovať, počkám do konca kola uvidím či mu klesla karma, dám mu napomenutie a sledujem ho naďalej ako sa vyvíja jeho hra.Ako hovoríš keby sa ozvalo viacej hráčov že niektorí randomuju tak par ľudí sa da posledovať ale tiež niekedy dochádza len k omylu a daní ľudia sa navzájom ospravedlnia (taktiež sa mi to bežne stáva že mame prestrelku medzi viac hráčmi a príde niekto uvidi niekoho strielať a neúmyselne ma napriklad zabije, ospravedlní sa a hra beží ďalej) A tiež ak je nejaký hráč čo nepozná príklad pravidlá tak zvykne viac hráčov v četlogu sa sťažovať a nadávať v tomto čase si ho tiež viacej vnímam a mam furt demo zapnuté samozrejme pred tým skúšam mu dohovoriť aby si prečítal pravidlá. Všetko sa dá riešiť záleží od mentality človeka ak rozpráva do mikrofónu tak tiež vycítiš či je práve nejaky nervózny alebo si vybíja zlosť. Myslím že treba poznať aj trocha tu mentalitu hráčov. Ešte keď príde nejaký nováčik že jeho meno nepoznám tak si ho všímam či náhodou ten mod nehrá 1 krát.
    Ten kdo chce od života příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."

    „A navíc, jak jsem si tenkrát říkal: Lepší umřít mladej a bohatej...“

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    Tvá odpověď se mi vcelku líbí, ovšem hlavně nezapomínat optat se i druhé strany, na jeho úhel pohledu. Často se stává že hráči hitují ostatní a když jim to někdo oplatí hned je hlásí za random. Každopádně jsme jen lidi, v takových situacích ty moc dělat nemůžeš, je důležité je upozornit na to, že jsi jen také člověk a tu hru si jdeš užít, ne jen hledat randomaky a banovat, natož sledovat 20 lidí najednou. Rozhodnutí ti hodím až déle, ještě si tě trošku omrknu a uvidíme zda se vyjádří někdo další.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Hoojikk
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Košice,Slovakia
    Příspěvky
    48

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    To je tež pravda díky moc za tvoju vyjadrenie :) vážim si toho
    Ten kdo chce od života příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic."

    „A navíc, jak jsem si tenkrát říkal: Lepší umřít mladej a bohatej...“

  8. #8

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    No čo s tebou? Ja to vidím zatiaľ podobe ako Stupo. Skôr na spešla a časom sa uvidí.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na TTT [ZloraKk]

    Dlhodobá neaktivita na fóre a podľa všetkého aj v hre.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •