Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: TTT kvíz

Hybrid View

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    TTT kvíz

    Keďže nie som veľmi kreatívny a neviem čo s časom, pripravil som si pre Vás kvíz z TTT módu, ktorý zvládnu len skalní hráči. Každá otázka bude obodovaná bodmi (podľa náročnosti otázky). Hráč, ktorý dosiahne najviac bodov získava 3-mesačné VIP. Hráč, ktorý zodpovie na všetky otázky správne (aj s bonusovou otázkou), získa ročné VIP. Znamená to, že víťaz bude vždy len jeden. Svoje odpovede zasielajte do PM mne tu na fóre. Ď.

    Čas máte do 24.3.2021 do 19:59:59, čiže presne 72h.

    1. V ktorom roku bol pridaný TTT mód na tomto portáli? (2b)
    2. Napíšte meno posledného admina TTT, ktorý bol zabanovaný za cheaty. (1b)
    3. Na akú maximálnu hranicu sa dá nastaviť čas bomby? (3b)
    4. Ktorá mapa bola znovu pridaná na TTT mód? Napíšte jej presný nový názov. (2b)
    5. Ktorý hráč sa veľmi dlho držal na TOP10 mieste v ranku, no vytlačil ho odtiaľ hráč Cikanek? (3b)
    6. Ktorý český admin sa vrátil po dlhšej odmlke na TTT mód a je tam znova aktívny? Napíšte jeho presný nick, pod ktorým vystupuje. (2b)
    7. Kto vyhral prvý turnaj organizovaný mnou v tomto móde? Napíšte presný nick. (2b)
    8. Ktorý hráč znepríjemňoval hru svojím cheatovaním pár mesiacov až donedávna, keď bol zabanovaný za AB od admina Fellow? (1b)
    9. Napíšte presný nick jediného spešla, ktorý bol priamo určený na TTT mód. (1b)
    10. Nachádza sa na TTT móde mapa ttt_skeld? (1b)
    11. Kto už dlhú dobu je prvý v ranku na TTT móde? Napíšte jeho presný nick pod ktorým hrá dnes. (2b)
    12. V ktorom čase naskočí detektívovi ďalší kredit? (Neberte do úvahy ten hneď po spawnutí) (2b)
    13. Ktoré posledné dva itemy pre zradcov boli odobrané? Vymenujte oba. (3b)
    14. Napíšte presný bind na aktivovanie chatu pre zradcov. (2b)
    15. Aké boli pridané posledné 3 mapy na TTT mód? Napíšte ich presné názvy. (2b)
    16. Vymenujte všetky mapy na TTT móde, ktoré majú v názve slovo „west“. (2b)
    17. Koľko kreditov dostane zradca, ak zabije detektíva? (2b)
    18. Vymenujte aspoň 3 aktívne hráčky na TTT. Napíšte ich presné nicky. (2b)
    19. Na koľko sekúnd je nastavený čas kemp metru na mape de_chata2003? (2b)
    20. Koľko zradcov by bolo, ak by na serveri bolo prítomných 30 hráčov? (3b)
    21. Akú klasu má hráč, ktorý má v TABe napísané pri nicku slovo VIP? (2b)
    22. Koľko je minimálne potrebných hráčov na to, aby sa spustila hra? (1b)
    23. Koľko sekúnd trvá jedno hracie kolo? Berte čas po rozdelení funkcií. (2b)
    24. Kto bol posledný neúspešný žiadateľ o práva na tomto portáli v tomto móde? Napíšte jeho presný nick. (3b)
    25. Môže si detektív kúpiť dva golden deagle a mať ich naraz v inventári a označiť tak potom dvoch hráčov? (2b)

    BONUS
    Ktorý hráč (prevažne hráč konkurenčného portálu) sa kvalifikoval do finále turnaja, ktorý som organizoval a postoval tam logo konkurenčného portálu? Napíšte jeho presný nick. (5b)

    E: úprava otázky 25
    Naposledy upraveno stupo; 21-03-21 v 21:48.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele stupo
    Datum registrace
    Mar 2020
    Příspěvky
    227

    Odpověď: TTT kvíz

    Správne odpovede:

    1. V ktorom roku bol pridaný TTT mód na tomto portáli? (2b)
    TTT mód bol pridaný koncom roka 2016.

    2. Napíšte meno posledného admina TTT, ktorý bol zabanovaný za cheaty. (1b)
    Posledným adminom na TTT móde, ktorý bol zabanovaný za ABH bol admin sef.

    3. Na akú maximálnu hranicu sa dá nastaviť čas bomby? (3b)
    Bomba sa dá nastaviť na maximálne 180s.

    4. Ktorá mapa bola znovu pridaná na TTT mód? Napíšte jej presný nový názov. (2b)
    Správna odpoveď je ttt_militia. (aj keď jeden starý ujo mi napísal aj ďalšie dve možnosti)

    5. Ktorý hráč sa veľmi dlho držal na TOP10 mieste v ranku, no vytlačil ho odtiaľ hráč Cikanek? (3b)
    Veľa z vás písalo, že Vice. Cikanek ale nahradil hráča Niko a Nuuu.daa!! nahradil hráča Inherent Vice.

    6. Ktorý český admin sa vrátil po dlhšej odmlke na TTT mód a je tam znova aktívny? Napíšte jeho presný nick, pod ktorým vystupuje. (2b)
    Samozrejme, že najprísnejší admin na TTT :D, Nuuu.daa!!.

    7. Kto vyhral prvý turnaj organizovaný mnou v tomto móde? Napíšte presný nick. (2b)
    Prvý turnaj nevyhral sef, aj keď to postoval do komentu. Vyhral to hráč Niko.

    8. Ktorý hráč znepríjemňoval hru svojím cheatovaním pár mesiacov až donedávna, keď bol zabanovaný za AB od admina Fellow? (1b)
    Išlo o hráča Ignaccz.

    9. Napíšte presný nick jediného spešla, ktorý bol priamo určený na TTT mód. (1b)
    Jediný spešl, ktorý bol určený na TTT mód, bol spešl Noizik.

    10. Nachádza sa na TTT móde mapa ttt_skeld? (1b)
    Na serveri sa nachádza mapa ttt_the_skeld, ktorá je úplné iná ako prvá verzia, ktorá sa volá ttt_skeld. Odpoveď je teda nie.

    11. Kto už dlhú dobu je prvý v ranku na TTT móde? Napíšte jeho presný nick pod ktorým hrá dnes. (2b)
    Neohrozená jednotka na TTT móde hrá pod týmto novým nickom: !FaTaLiTy-----(-_-)!

    12. V ktorom čase naskočí detektívovi ďalší kredit? (Neberte do úvahy ten hneď po spawnutí) (2b)
    Prvý (resp. druhý) kredit naskočí detektívovi v čase 3:05.

    13. Ktoré posledné dva itemy pre zradcov boli odobrané? Vymenujte oba. (3b)
    Asi najkomplikovanejšia otázka. Posledný item, ktorý bol odobraný ste vedeli azda všetci. Išlo o hook. O predposledný item, ktorý šlo bola tzv. možnosť si kúpiť oblek detektíva. Prúser bol ten, že ostatní zradcovia videli zradcu v obleku detektíva, preto ho zabíjali. Kvôli tomu musel byť tento oblek odstránený (uznal som aj HEčko, aby aspoň niekto odpovedal správne na túto otázku, samozrejme okrem admina, ktorý sem-tam príde na mód a porobí pár úprav ;)).

    14. Napíšte presný bind na aktivovanie chatu pre zradcov. (2b)
    Ide konkrétne o bind x + specialvoice. (Po ďalšej diskusii som zistil, že som nenapísal o presne aký chat ide, čiže správna odpoveď by bola aj bind o messagemode2).

    15. Aké boli pridané posledné 3 mapy na TTT mód? Napíšte ich presné názvy. (2b)
    Ide o mapy: ttt_trenal, ttt_militia a ttt_the_skeld.

    16. Vymenujte všetky mapy na TTT móde, ktoré majú v názve slovo „west“. (2b)
    Išlo o mapy de_westwood a de_westtime.

    17. Koľko kreditov dostane zradca, ak zabije detektíva? (2b)
    Po upgrade dostane hráč nie jeden kredit, ale hneď dva.

    18. Vymenujte aspoň 3 aktívne hráčky na TTT. Napíšte ich presné nicky. (2b)
    Napíšem tu nicky, ktoré sa najviac opakovali: Adelka_Adelaide, Janina, Anetcze, V:A:L:E:N:T:I:N:K:A.

    19. Na koľko sekúnd je nastavený čas kemp metru na mape de_chata2003? (2b)
    Ide o hodnotu 25s, aj keď prvú sekundu tvorí hláška o nastavenej kemp zóne. Nakoniec som ale uznal i 24s.

    20. Koľko zradcov by bolo, ak by na serveri bolo prítomných 30 hráčov? (3b)
    Server je nastavený tak, že pri 8 hráčoch sú 2 zradcovia. Každý ďalší 4 hráči + pridajú jedného zradcu. Preto pri počte 30 ľudí by bolo na serveri 7 zradcov.

    21. Akú klasu má hráč, ktorý má v TABe napísané pri nicku slovo VIP? (2b)
    Túto možnosť vidí len zradca vo svojom upravenom TABe. Jedná sa teda o detektíva.

    22. Koľko je minimálne potrebných hráčov na to, aby sa spustila hra? (1b)
    Pre spustenie herného módu sú potrební 3 hráči.

    23. Koľko sekúnd trvá jedno hracie kolo? Berte čas po rozdelení funkcií. (2b)
    Hracie kolo trvá 4 minúty. Rozdelenie ale "funkcií" trvá 10s. Hracie kolo preto trvá presne 230s.

    24. Kto bol posledný neúspešný žiadateľ o práva na tomto portáli v tomto móde? Napíšte jeho presný nick. (3b)
    Posledný neúspešný žiadateľ bol Jorge, resp. Jorge Blanco (uznal som obe odpovede). Hráč Mr. Boník, resp. Ptakopysk síce thread pomenoval, že chce práva aj na TTT, nakoniec sa ale uchádzal len o práva na JB.

    25. Môže si detektív kúpiť dva golden deagle a mať ich naraz v inventári a označiť tak potom dvoch hráčov? (2b)
    Detektív si dva goldeny kúpiť môže, no stále mu ostane len jeden náboj. Preto to nie je možné.

    BONUS
    Ktorý hráč (prevažne hráč konkurenčného portálu) sa kvalifikoval do finále turnaja, ktorý som organizoval a postoval tam logo konkurenčného portálu? Napíšte jeho presný nick. (5b)
    Išlo o hráča Anakin, kde nikto nechápal, ako tento hráč mohol prejsť cez semifinále, keďže vo finálovom kole bol dosloval len do počtu. Ale tak gs hráč :).

    Výsledná tabuľka:

    1. Happy Sugar Life - 47b - hráč roka teda ovládol aj túto súťaž a bude odmenený 3-mesačným VIP účtom.
    2. Noizik - 45b
    3. InLoveSvK - 38b
    4. Nuuu,da!! - 35b
    - Fellow - 35b
    - sqz - 35b
    7. Vice - 34b
    8. AlexCZSK - 33b
    9. ZlorakKk - 30b
    10. Adelka_Adelaide - 28b
    11. Pirus - 19b
    12. Deyik - 11b
    13. PGlamster - 6b
    14. Cavror - 0b (samozrejme, že tvoje odpovede beriem ako joke ;))

    Maximálny počet bodov, ktoré možno získať: 55

    E: pri jednom ženskom nicku došlo k mojej chybe pri kontrolovaní, preto sú body mierne upravené :)
    E1: snáď posledný edit, keďže admin Nuuu,daa!! využíva dva nicky :) s bodkou, aj s čiarkou :) prvé miesto sa ale nezmenilo :)

    Ďakujem za možno na oko malú aktivitu, no pri otvorení threadu ste mi veľa hráči písali, že tých otázok je moc a že na ne neviete odpovedať. Mimochodom, aby som nezabudol, jeden starý ujo, ktorý sa už pár rokov stará o tento mód by sa umiestnil na 3. mieste :). Vidíme sa na serveri :).
    Naposledy upraveno stupo; 24-03-21 v 21:33.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele AlexCZSK
    Datum registrace
    Apr 2018
    Umístění
    TTT/CTF/DMD2O
    Příspěvky
    82

    Odpověď: TTT kvíz

    Gratulujem Happymu :) Vidíme sa na TTT-čku !!
    Don't Live Your Life With Your Eyes Closed

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •